Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε τουλάχιστον να μαζέψω λεφτά να αγοράσω Playstation 4 και XboxOne να φύγει η πίκρα μου.Μόνο έτσι θα φύγει η πίκρα μου.

Καλή δύναμη παιδιά και προσπαθηστε να κάνετε και σεις πράγματα για να φύγει η στεναχώρια και η πίκρα

Είναι έυκολο.Καλή δύναμη παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ που τα λέμε έφταιξαν και οι παίκτες σε έναν βαθμό. 325 οφσάιντ βγήκανε χαλώντας τόσες φάσεις, έκαναν αρκετές ατομιστίες ενώ είχανε εύκολη πάσα και άλλες πολλές απερισκεψίες.

 

Επίσης ο τοροσίδης ήταν νομίζω αρνητικός σήμερα. Έκανε μία σ΄νετρα καλή στο παιχνίδι και μετά χάλασε μόνος του άλλες 5 σέντρες φάσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καραγκιοζης ο σαντος αντι να εμψυχωσει την ομαδα και να δωσει  οδηγιες για τα πεναλτυ  , εκανε σαν  να ειναι στο καφενειο του χωριου του   για το εαν ηταν 2 η 3 λεπτα η καθυστερησεις    

 

γενικα παιξαμε πολυ καλη μπαλα     εαν και οι αλλαγες που εκανε ηταν....    μπραβο στον χολεβα   ο καλυτερος για μενα     γκεκας ταγαρι τελιως  και δεν το λεω για το πεναλτυ ..     μπραβο στην εθνικη   και εως εδω που φτασαμε    ηταν   απιστευτο!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκέκας, Κατσουρανης είχαν χρόνο συμμετοχής αλλά δεν προσέφεραν ΤΠΤ....

Πάντως γράψαμε ιστορία που περάσαμε στους 16.

Ο κατσουράνης προσέφερε πάρα πολύ στην ανάπτυξη σήμερα με τις πάσες του. άλλο παιχνίδι έβλεπες;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο υλικό? εχεις μόνο δυο Παίκτες που μπορούν αποδεδειγμένα να παίζουν σε κορυφαίο επίπεδο. Η χρηματιστηριακή αξία της μισής εθνικής ειναι όσο αυτή του κοσταρικανου τερματά.

Και του Καβάνι όσο το ΑΕΠ του Βόλου. Και;

 

Δηλαδή είχες άσχημο υλικό με μία δεμένη, ποιοτικότατη άμυνα, με ουσιαστικό κέντρο και αν είχες πάρει κ Κλάους αντί του Γκέκα ή του ανέτοιμου Μήτρογλου, θα είχες και καμία λύση παραπάνω μπροστά;

 

Συλλογίσου το υλικό με το οποίο πήρες Euro και πες μου αν θα ξαναέχεις ευκαιρία να παίζεις στους 16 του μουντιάλ με κάποια Κόστα Ρίκα που έχει αστέρι τον Κάμπελ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχρηστο κάποιον στην εκτέλεση του πέναλντι μπορείς να τον χαρακτηρίσεις μόνο αν το ρίξει άουτ.

Μια χαρά το εκτέλεσε ο Γκέκας. Από εκεί και πέρα, εξαρτάται από την κωλοφαρδία του τερματοφύλακα, ποια πλευρά θα διαλέξει να πέσει και αν τύχει η μπάλα να έρθει προς το μέρος του. Ήταν τυχερός ο κοσταρικανός, διάλεξε σωστή πλευρά και έκανε μια πολύ καλή απόκρουση.

 

Να τον βρίσουμε τον Γκέκα, μαζί σας, αλλά όταν φταίει πραγματικά. Μια χαρά το εκτέλεσε το πέναλντι όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποναει πολυ ρε φιλε,δεν βρισκεις τετοια ευκαιρια ευκολα..

Άσε, θα τρώγαμε πολλά από Ολλανδία, τους έχω και γείτονες θα άκουγα γερό δούλεμα.

Τώρα φύγαμε με το κεφάλι ψηλά και μια χαρά μας σχολίασε η βέλγικη τηλεόραση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Κόστα Ρίκα απο το 66' μέχρι το 120',δλδ ουσιαστικά 60 λεπτά με καθυστερήσεις("μέσα") την "πάλεψε" και ΔΕΝ καταφέραμε να βάλουμε γκολ.... εκεί το "χάσαμε"....απο εκεί και πέρα μην το "ψάχνετε"!!!Τα πέναλτι "τα είχαν" οι άλλοι....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...