Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει 50 50 ήταν το ματς, και οι δυο άξιζαν να περάσουν.

Εμένα μου έκανε εντύπωση που στα πέναλτι οι κοσταρικανοϊ έστελναν τη μπάλα ακριβώς κάτω από το οριζόντιο δοκάρι...

 

Καλυτερα να φυγουμε σαν ηρωες τωρα παρα με 5αρα από την Ολλανδια πάντως. Θα πρέπει τωρα που φτασαμε ως εδώ, να μπει στο πετσί μας ότι εχουμε ομαδα και την επόμενη φορα να προχωρησουμε ενα βημα παραπάνω

 

μπράβο στην εθνική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανεις δεν εχει ευθυνη για τιποτα ,συμβολαιο σου υπογραψανε οτι θα το βαλουν ? Ο προπονητης εχει ευθυνη που δεν διαχειριστηκε σωστα το παιχνιδι ..

Γι' αυτό η λέξη είναι σε εισαγωγικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα ξαναδεί την ΚΡ. Πάντως σήμερα μου φάνηκε ότι δεν κερδίσαμε την χειρότερη ομάδα του Μουντιάλ. Σε 120 λεπτά ο Καρνεζης δεν ακούμπησε μπάλα.

Ο Σαντος πρέπει να ήταν πιωμενος σημερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαται κανεις ποιο ειναι το καλυτερο πλασαρισμα της τουρκιας σε μουντιαλ? Εχουν παιξει σε ημιτελικο νομιζω? Μου βγηκε το εθνικιστικο μου. Αν θυμαται κανεις ας απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν αδικο το αποτελεσμα φιλε.30 λεπτα παραταση με παικτη παραπανω μια ευκαιρια εκανες.

ΞΑΝΑΛΕΩ,ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ,ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΕ ΞΕΣΚΙΣΕ Ο ΣΑΝΤΟΣ.Δεν γινετε να παιζουνε με δεκα και να βαζεις 4 αργους επιθετικους αντι να γεμισεις το κεντρο σου [και τα ακρα σου]με γρηγορους και δυνατους παικτες[βλεπε φετφα -ταχτσιδ]

Αντε πες τα μπραβο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρια, κάποιοι μπορεί να μην θέλανε να εκτελέσουν.

 

Κακώς παίζουν στην εθνική τότε. Λιγόψυχους δεν χρειάζεται αυτή η ομάδα. Σαμαράς, Κατσουράνης, Καραγκούνης, 2 πέναλτι για 3 τεχνίτες και μου βάζεις τέταρτο πέναλτι τον λασπωτήρα.

 

Βάλε Σαμαρά να χεστεί ο τελευταίος παίχτης τους στα πόδια του, που αν το έχανε τελείωνε και το ματς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 χρόνια σκλαβιά τώρα...4 χρόνια καταθλιψη... μεχρι το επόμενο Μουντιάλ...4 χρόνια.

Κρίμα και άδικο..

 

θα πάρουμε το Euro, μη μασας. Επίσης μπορείς να βλέπεις Ολυμπιακό να σηκώνει τσου Λου :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελλαδα έπαιξε την πρόκριση για τους 8 του Μουντιάλ στα πέναλτι. Αυτό αν μας το έλεγαν κανά 15αρια χρόνια πριν θα γελούσαμε. "Δυστυχώς" μας κακομάθε το 2004. Το οποίο κράξιμο ειναι άδικο αν θυμόμαστε πράγματα πριν το euro στην Πορτογαλία.

Στα πέναλτι δεν φταίει ούτε ο παίκτης που το χάνει ούτε ο τερματοφύλακας που δεν το πιάνει. Τι να πουν Μπάτζιο, τρεζεκιε, τερυ και τόσοι άλλοι δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις ρε φιλαράκι να πούμε;

Δίκαιο έχεις φίλε ήταν κωλοφαρδοι αλλά Κ εμείς άτυχοι. ΟΚ τώρα? Τα είπα σωστά?

Δεν πειράζει Κ να ευχαριστούμε γι αυτά που μας πρόσφερε αυτή η ομάδα με αυτούς τους παίκτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης καλό θα ήταν ΟΛΟΙ μας να κρατήσουμε αυτό το πνεύμα και να μην διολισθήσουμε στα γνωστά οπαδικά έκτροπα που ταλανίζουν το εγχώριο πρωτάθλημα....και φυσικά ένα μεγάλο μερίδιο ευθύνης θα φέρουν και οι διοικήσεις των ελληνικών ομάδων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...