Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που δεν πρέπει να κάνουμε είναι να βγούμε βουρ στην επθεση γιατί θα φάμε αντεπίθεση και δνε έχουμε και περιθώρια με τις κάρτες πχ του σάμαρη.

 

Αυτό μου φαίνεται ότι θέλει και η κόστα ρίκα, να μας παρασύρει μπροστά για να βγει στην κόντρα

 

ναι μονο που δεν βγαινουμε μπροστα σουτ κανουμε το βρηκε το κολπο ο ελληνας να απειλει χωρις να ανοιγει την αμυνα σουτ και οτι γραψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πρέπει να ξεγελαστούμε. Μόλις κάνουμε παιχνίδι θα χτυπήσουν. Έτσι παίζουν.

 

Ti ναρκωτικα παιρνεις ,θελω και εγω.Ποιος να κανει παιχνιδι?Μεχρι στιγμης δεν κανουμε εμεις παιχνιδι αυτη κανουν και βγαινουνμε κοντρες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε γερά ελλαδαρα στο δεύτερο να το κολλησουμε διότι δεν έχω όρεξη για παράταση ποσο μάλλον πέναλντι.

Μην παθουμε και κανά καρδιακό και αφήσουμε ορφανα μωρά παιδια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ξερα.... Γιατι λενε τον σαλπιγγιδη γρηγορο? ισως γιατι ειναι κοντος και σου λεει ε συνηθως αυτοι ειναι και γρηγοροι.

Ενταξει γρηγορος ειναι τρεχει ,δεν ειναι και ο Ρομπεν αλλα δεν τον λες και αργο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κατσουράνης μπορεί να φανεί πολύ χρήσιμος άμα: Βάλουμε γκολ και παίζουμε μετά όλοι πίσω, λεωφορείο μπροστά από το τέρμα. Με την εμπειρία του και το εγκεφαλικό παιχνίδι που κάνει θ κατευθύνει πολύ καλά την άμυνα και θα είναι ο πολυτιμότερος γιατί αμυντικά το έχει πολύ. (παραλίγο να το γυρίσει σε στόππερ πριν μερικά χρόνια αλλά δυστυχώς δεν τον καθιέρωσαν).

 

Και επειδή θα παίζει σε πολύ μικρούς χώρους δεν θα πειράζουν τα τραξίματα που δεν έχει. Είναι το μόνο παιχνίδι που θα τον βολεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti ναρκωτικα παιρνεις ,θελω και εγω.Ποιος να κανει παιχνιδι?Μεχρι στιγμης δεν κανουμε εμεις παιχνιδι αυτη κανουν και βγαινουνμε κοντρες .

Είπα, "μόλις" κάνουμε, δεν κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ξερα.... Γιατι λενε τον σαλπιγγιδη γρηγορο? ισως γιατι ειναι κοντος και σου λεει ε συνηθως αυτοι ειναι και γρηγοροι.

 

Παλια ηταν βολιδα. Απο ΕλληνοΡωμαικη παλη ξεκινησε αν δεν κανω λαθος αλλά γρηγορα κατεληξε στο ποδοσφαιρο. Ειχε καλα νουμερα και στον στιβο στα 400 μετρα. Πλεον εχει γινει πολυ πολυ πιο αργος αλλά και παλι ενταξει δεν ειναι και βαρκα. Σχετικα γρηγορος ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αφου δεν μπηκε κανενα στο 1ο ημιχρονο την κανω 3-0 την προβλεψη.

Καπου θα το δεχτουμε και θα ανοιξει το παιχνιδι. Καλα οχι και 100% σιγουρα αλλά αυτο φαινεται προς το παρον δυστυχως. Μπορει και να αντεξουμε βεβαια.

 

 

Κάντο σκόντο στο 0-2 να δέσει η κομπόστα!

 

Θετική ενέργεια σου λέει ο άλλος! Γουρλής μου φαίνεσαι εσύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...