Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στην ελλάδα αλλά πιστεύω ότι μέχρι εδώ ήταν... Την Κόστα Ρίκα δεν την περνάμε με τίποτα. Θα τους ξεσκισουν στο τρέξιμο και μέχρι το 60-70 θα έχουν ψοφήσει οι δικοί μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγόρια, torrent χώστε να πάρουμε όλοι.

 

Επειδη εχω χασει μερικα επεισοδια(σελιδες και δεν μπορω να τις διαβαζω τωρα) τι εγινε τελικα με τον αγωνα? Ανεβηκε καπου?

Αν ναι ΠΟΥ? (ΠΜ εαν δεν το επιτρεπει η ΦΙΦΑ :-D )

 

Μπράβο στην ελλάδα αλλά πιστεύω ότι μέχρι εδώ ήταν... Την Κόστα Ρίκα δεν την περνάμε με τίποτα. Θα τους ξεσκισουν στο τρέξιμο και μέχρι το 60-70 θα έχουν ψοφήσει οι δικοί μας...

 

Ουτε εγω δεν ειμαι τοσο απαισιοδοξος απο τωρα. :blink:

 

Αλλά ναι εχεις δικιο συμφωνω αποκλειστηκαμε απο τωρα ειναι πολυ γρηγορη ομαδα και δεν μπορουμε να τους παιξουμε. Δεν πειραζει που αποκλειστηκαμε και δεν περασαμε στους 8. Στους 16 του Μουντιαλ πηγαμε για πρωτη φορα αρα πηγαμε εξαιρετικα και ουτως ή αλλως να πας στους 16 του Μουντιαλ ειναι μεγαλη υποθεση! Καλα ηταν.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω χασει μερικα επεισοδια(σελιδες και δεν μπορω να τις διαβαζω τωρα) τι εγινε τελικα με τον αγωνα? Ανεβηκε καπου?

Αν ναι ΠΟΥ? (ΠΜ εαν δεν το επιτρεπει η ΦΙΦΑ :-D )

 

 

Ουτε εγω δεν ειμαι τοσο απαισιοδοξος απο τωρα. :blink:

 

Αλλά ναι εχεις δικιο συμφωνω αποκλειστηκαμε απο τωρα ειναι πολυ γρηγορη ομαδα και δεν μπορουμε να τους παιξουμε. Δεν πειραζει που αποκλειστηκαμε και δεν περασαμε στους 8. Στους 16 του Μουντιαλ πηγαμε για πρωτη φορα αρα πηγαμε εξαιρετικα και ουτως ή αλλως να πας στους 16 του Μουντιαλ ειναι μεγαλη υποθεση! Καλα ηταν.....

 

Καλα εσυ εδω μας ειχες αποκλεισει χθες απο το ημιχρονο που κερδιζαμε κιολας lel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην ελλάδα αλλά πιστεύω ότι μέχρι εδώ ήταν... Την Κόστα Ρίκα δεν την περνάμε με τίποτα. Θα τους ξεσκισουν στο τρέξιμο και μέχρι το 60-70 θα έχουν ψοφήσει οι δικοί μας...

Έτσι λέγανε και με τα "μηχανάκια" τους ιάπωνες αλλά σταθήκαμε αξιοπρεπώς για 90´ και με 10 μόνο παίκτες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην ελλάδα αλλά πιστεύω ότι μέχρι εδώ ήταν... Την Κόστα Ρίκα δεν την περνάμε με τίποτα. Θα τους ξεσκισουν στο τρέξιμο και μέχρι το 60-70 θα έχουν ψοφήσει οι δικοί μας...

 

Τους κουρασαν οι αλλοι και σε εμας θα ειναι αλοιφη .   :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι γράψατε ότι ο Σαμαράς ήταν πολύ καλός χθες. Προσωπικά, μου φάνηκε πολύ λίγος. Παραδέχομαι βέβαια πως το να πάει να χτυπήσει το πέναλτι στο 93' την ώρα που όλοι οι άλλοι προσπαθούσαν να απομακρυνθούν θέλει @@...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι γράψατε ότι ο Σαμαράς ήταν πολύ καλός χθες. Προσωπικά, μου φάνηκε πολύ λίγος. Παραδέχομαι βέβαια πως το να πάει να χτυπήσει το πέναλτι στο 93' την ώρα που όλοι οι άλλοι προσπαθούσαν να απομακρυνθούν θέλει @@...

Πολυ καλος δεν ηταν,αξιοπρεπης ηταν.Ετρεξε λιγο περισσοτερο,εβγαλε μερικες καλες πασες,ηταν στο κρισιμο σημειο μεσα στην περιοχη την στιγμη του πεναλτι και αν δεν επεφτε,90% θα το εχωνε,οποτε προσωπικα θα πω οτι ειχε αποδεκτα καλη αποδοση.

 

Αλλα μεσα στον ενοθυσιασμο μας για την προκριση,ειναι λογικο να υπερβαλλουμε λιγο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2w2398l.jpg

 

 

Οπως βλέπετε τίποτα δεν είναι τυχαίο στο Συμπαν και στα μαθηματικά και στην Χρυση τομή

|     Team    |  Αγωνιστικές | Νίκες | Ισοπαλίες | Ηττες | Γκολ υπέρ | Γκόλ κατά | Διαφορά γκολ | Πόντοι |

| Ελλάδα     |          3         |     1    |        1       |     1      |        2        |         4       |          -2          |     4     |

 

Αν παρετε όλα τα νούμερα από την αρχή από τα αρίστερά προς τα δεξιά και τα πολλαπλασιάσετε κοιτάξτε ποιο νούμερο θα βγει.

 

3*1*1*1*1*2*4*-2*4= 88 και για να βρούμε την Χρυσή Τομή ,έχουμε το 88 το προσθέτουμε με τον εαυτό του: 8+8=16 και προσθετουμε και αυτό με τον εαυτό του και ....1+6= 7!!!

Η Χρυσή Τομή βγαίνει 7.

Και τώρα .Τι έχει 7 στην Εθνική ομάδα?

Η φανέλα του Γιώργου Σαμαρά έχει το νούμερο 7.Αυτός που έβαλε το γκόλ στο τέλος και μας έδωσε την πρόκριση!!

 

Ολη την παραπάνω ανάλυση την έκανα εγω δεν την αντέγραψα


22897027.jpg?itok=CS1uO6e2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η αναλυση ειναι ειρωνικη σε κατι που δεν ξερω?

 

αλλιως ρε φιλε μακαρι να την αντεγραψες γτ ειναι κριμα να χανεις το χρονο σου σε τετοιες μπουρδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ σοβαρού και αστείου, αν είναι να πάρουμε το μουντιάλ και να γίνει αυτό που έγινε 5 χρόνια μετά το euro04, με τα μνημόνια κλπ, καλύτερα να χάσουμε από την Κόστα Ρίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γραψα καθόλου ειρωνικά φίλε.

Κατι παρομοιο με νουμερα ειχε γινει και στο Euro 2004.

απλα θα κανω μια ερωτηση αν ο σαμαρας φορουσε το 11 πως θα μας το ελεγαν τα νουμερα σου ?μηπως θα χρησιμοπουσες αλλον τροπο?ετσι ρε φιλε και εγω μπορω να σο βγαλω οποιο νουμερο θες στο τελος..σκεψου το λιγο καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...