Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι απλά είναι οι τύποι που βλέπουν μπάλα μια φορά το χρόνο και αν...

 

 

Εγώ βλέπω μια φορά στην 5ετία, αλλά οποιοσδήποτε θεωρεί ότι δεν ήταν πεναλντι (αφού είδε όλες τις γωνίες και τα gif κτλ) πρέπει να δωρίσει τα μάτια του για μεταμόσχευση γιατί ο ίδιος δεν έχει την υποδομή να αξιοποιήσει την αίσθηση της όρασης. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μλκς ακόμα για το πέναλτι μιλάμε;;; ΕΙΝΑΙ!! Όλοι την πατήσαμε στην αρχή, αλλα είναι πέναλτι!

Κανένας απο την Ακτη δεν διαμαρτυρήθηκε και ο διαιτητης ηταν 10 μέτρα πίσω.

 

ΤΕΛΟΣ!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ λυπαμε που  διαβαζω 200σελιδες   εαν ηταν πεναλτυ η οχι .

 

εγω  ενα εχω να πω..

 

ΕΛΛΑΑΣ  ΟΛΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MVP ο Κατσουρανης.

Επαιξε 38 λεπτα και φεραμε ισοπαλια.

Επαιξε 90 λεπτα με Κολομβια και χασαμε.

Δεν θα παιξει με την Ακτη.......κερδισαμε.

Αφου το ειχα πει! ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και να μην το θεωρήσουμε πέναλτι, ήταν μια απόφαση χωρίς δόλο. Άρα λίγη σημασία έχει.

 

Βλέποντας το καθαρά αντικειμενικά, το να προκρίνεται μια χώρα σαν την Ελλάδα με τον ποδοσαιρικό πολιτισμό που διαθέτει και την αυτήν παραγωγή παικτών αποτελεί άθλο και τεράστια έκπληξη. Πλέον σαν εθνική ομάδα έχει παγκοσμίως αναγνωρίσιμα χαρακτηριστικά (πάθος, δύναμη, πεθαρχία) σε βάθος 10ετίας.

 

Μπράβο στον Σάμαρη, όχι για το γκολ, αλλά γιατί έδειξε την ποιότητα που διαθέτει σαν παίκτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εθνοφρουροι- ασπιδο μουσμουλοι  στης φωτο , μου προκαλουν πολυ γελιο  γελαω γελαω  ανακατευτηκε το στομαχι μου    πα να ξερασω τωρα 

 

 

ytyqa4em.jpg

 

χαχα  ειναι αληθινο αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται να τον αποκαλέσεις και καραγκιόζη γιατί προσβάλλεις τον καραγκιόζη. Γελοίος αυτός και αυτοί που παρακολουθούν τις σελίδες του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...