Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά πήραν πολύ κόσμο στο λαιμό τους με τις μπαρουφες τους...Η ειρωνία είναι ότι κάνανε αβαβα ΤΑ όργια στα αλλά ματς και τώρα αποφάνθηκαν με απόλυτη σιγουριά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά πήραν πολύ κόσμο στο λαιμό τους με τις μπαρουφες τους...Η ειρωνία είναι ότι κάνανε αβαβα ΤΑ όργια στα αλλά ματς και τώρα αποφάνθηκαν με απόλυτη σιγουριά...

Ακριβώς αυτό. Μιλάμε τελειωμένο πάνελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πήραν πολύ κόσμο στο λαιμό τους με τις μπαρουφες τους...Η ειρωνία είναι ότι κάνανε αβαβα ΤΑ όργια στα αλλά ματς και τώρα αποφάνθηκαν με απόλυτη σιγουριά...

καλά τι περιμένεις απο τέτοιο εκφωνητή..

Εχει πετάξει κάτι "διαμάντια' στις μεταδόσεις άλλο πράγμα...!

Τουλάχιστον με κάνει και γελάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος ο Κονε με Κοστα Ρικα

 

Μετα απο Κοστα Ρικα παντως , εχει Μεξικο - Ολλανδια . Περναμε Κοστα Ρικα , περναει το μεξικο την ολλανδια . Τους πετυχαινουμε σε μεσημεριανη σιεστα κ περναμε στους 4

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δεν ειναι πέναλτι....στις μπάλες μου!!! Είτε έπαιζα με τριτοκοσμικούς μαύρους ( που πεινάνε τόσο ώστε ο πρόεδρος τους έταξε διπλό πριμ σε περίπτωση νίκης) είτε με αρειους λευκούς απο την εθνική Βαλχάλας!!!

Χαχαχχαχχαχαχχαχα παιζει να γελαω σαν χαζος μονος μες την νυχτα.εισαι ωραιος.καλα τα λες.αντε πια με τα κομπλεξικα μαλακισμενα.ειναι δεν ειναι πεναλτι περασαμε και αντε γεια.κλαψετε η ουρλιαξετε στα π@π@ρια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαστε το βιντεο αν το εχετε σε dropbox να το παρουμε ολοι. εγω ειχα στικακι στον αποκωδικοποιητη αλλα οπως γινεται συνηθως κολλησε

 

οχι youtube θα διαγραφει πριν καν δημοσιευτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου είναι όμως η ειμαρμένη . Αν δεν τραυματίζονταν Ο Κονέ δεν θα έμπαινε ο Σαμαρης, άρα νο πρωτο γκολ. Αν δεν τραυματιζοταν ο Καρνεζης, ίσως ο Καραγκούνης να είχε γίνει αλλαγή και η πορεία του αγώνα να ήταν διαφορετική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν είναι δική μου μόνο αίσθηση αλλά απο τότε που βγήκε με κόκκινη ο "Κάτσου" μόνο καλό εχει κάνει στην ομαδα..

 

E τι περίμενες?  :lol:    Ευλογία η κόκκινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποσο είσαι; 10 χρονων μηπως;

Ασε μας ρε τρολλακι και πεσε για ύπνο λέμε.

 

τι εγινε αδερφε?τολμησαμε να πουμε μια διαφορετικη γνωμη απ την δικια σου και ενοχληθηκες?εγω ειδα πεναλτυ ενω εσυ οχι,για αυτο ειμαι τρολακι?φυσικα και χαρηκα που περασαμε αλλα το πεναλτυ για μενα δεν ητα,τι πρεπει να κανουμε δηλαδη?ας ανοιξουμε 2 θεματα τοτε και να χωριστουμε σ αυτους που ειδαν πεναλτυ και σ αυτους που δεν ειδαν για να μην τρωγωμαστε.Τελος παντων ας μην το συνεχισουμε και πουμε πραγματα και κουβεντες που θα μετανοιωσουμε μετα.Παμε να κερδισουμε την Κοστα ρικα και τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...