Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο BBC μεγάλο γλέντι πάντως.

 

Mitroglou only cost 12 million pounds, so not too big a mistake for Fulham,

It's exactly what we expected. Lots of chances and shots on goal.

Karagounis a great replacement for Katsouranis, he will be the one just standing there.

Μου αρεσει παντως που κανουν κριτικη οι χειροτεροι glorious losers της ιστοριας του ποδοσφαιρου. :devil: (Για τους Αγγλους λεω.)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον μητρογλου κανουν λαθος. Ειναι πολυ καλος παικτης, με ελπιδες εξελιξης απλα τους τελευταιους μηνες ειναι ατυχος. 

 

Οσο καγκουρι και να ειναι, τον υποστηριζω γιατι συνεχιζει και παλευει

 

Ο κατσουρανης αν επρεπε να ειναι 100% στην αποστολη για βραζιλια, θα επρεπε να ηταν εμψυχωτης παγκου. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

 

 

 

ΕΔΙΤ Ρε Σαμαρα, μονο στο fifa πετυχαιναν αυτα που υπηρχε glitch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το σκεφτείτε καλύτερα ,οι Ιάπωνες επειδή είναι μικρόσωμοι σε σχέση με τους Έλληνες είναι σαν να παίζουν με 2 παίχτες λιγότερο εξαρχής.Οπότε το καλό είναι τώρα οτι 1)Θυμώσανε οι Διεθνείς μας και παίζουνε πιο παθιασμένα και 2)Τώρα δεν χάθηκε τίποτα γιατί είναι σαν να παίζουμε με ισάριθμους παίχτες

Καλά άμα θυμώσανε, εγώ στις Βρυξέλλες είμαι ασφαλής από αυτούς ή με φτάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γελοιοι οι ιαπωνες. Δεν ειναι δυσκολος αντιπαλος. Μπορουμε να τους κερδισουμε αλλα με 10 και εκτος τον μητρογλου δεν ξερω κατα ποσο ειναι τυχερα εφικτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μικρή ομάδα αυτή η ιαπωνία. Αν είχαμε λίγο στοιχειώδη ανάπτυξη και επίθεση θα το είχαμε καθαρίσει το ματς.

 

Πρώτη φάση καλή που έκαναν στο 68

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...