Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ομάδες από δυνατότητες ήταν περίπου ισάξιες.

 

Πρώτα απόλλα τραγικός ο Σάντος που ξεκίνησε τον γκέκα, και που δεν έβαλε τον καραγκούνη κατευθείαν στο 2ο ημίχρονο.

 

Μετά το 2-0 ουσιαστικά τελείωσε. Η ομάδα έπαιξε λίγα λεπτά δυνατά από αντίδραση στο γκολ αλλά μετά τέλος. Και όταν είσαι 2 γκολ πίσω τι να σου κάνουν και οι αλλαγές.

 

 

Επίσης ήμασταν και άτυχοι διότι και τα 2 γκολ μαλακισμένα ήταν, και φταίει και η άμυνα, και ο καρνέζης και η κωλοφαρδία της κολομβίας.

 

Θα μπορούσαμε μέχρι και να είχαμε νικήσει αν έμπαινε ένα γκολ πιο νωρίς, απλώς δεν βγήκε καθόλου το ματς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος έχει παρακολουθήσει Εθνική , θα έχει παρατηρήσει ότι το παιχνίδι μας ήτανε πάντα τσουκου-τσουκου γκοαλ , με κάτι Λετονίες και Ρουμανίες. Πασχίζαμε να βάλουμε γκολ.

Πιο βαρετό παιχνίδι δεν υπάρχει απο αυτ΄οτης Εθνικής , χωρις πάθος και χωρίς ρυθμό και ορμητικότητα.

Έτσι όμως δεν πας Μουντιάλ.

 

 

Ας μου εξηγήσει κάποιος λογικός άνθρωπος , ο Σαμαράς ΓΙΑΤΙ θεωρείται καλός παίχτης ρε παιδιά? Πείτε μου έναν λόγο.

Το παιδί αυτό είναι πιο αργό και απο την αργοπορία , και κάποιος πρέπει να του πει ότι το ποδόσφαιρο είναι αντρικό άθλημα , όχι άθλημα για κομμώτριες.

Του λείπει ποδοσφαιρική τεστοστερόνη , του λείπει το νεύρο , η γρήγορη κίνηση , η ένταση............Το παλικάρι μέσα στο γήπεδο είναι κομμώτρια , δεν είναι καν άντρας (ποδοσφαιρικά...)

 

Επίσης κάποιος να μου εξηγήσει , γιατί προτιμάμε την κομμώτρια αντί του Μήτρογλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...