Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχει περίπτωση μετά από τραυματισμό σαν αυτό (ρήξη χιαστών) να επανέλθεις στην κατάσταση που ήσουνα πριν; Σορρυ για το οφτόπικ, απλά αναρωτιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει περίπτωση μετά από τραυματισμό σαν αυτό (ρήξη χιαστών) να επανέλθεις στην κατάσταση που ήσουνα πριν; Σορρυ για το οφτόπικ, απλά αναρωτιέμαι.

Από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι είναι πολύ σοβαρός τραυματισμός έστω και ένα απλό αιμάτωμα στους χιαστούς, όταν το έπαθα εγώ μου έβγαλαν τέσσερις σύριγγες αίμα και πύον από το γόνατο μου το έδεσαν για τέσσερις βδομάδες και επειδή ξέρεις από Λάρισα νοσηλεύτηκα στον Κυανό σταυρό άλλες τρεις με φυσιοθεραπείες και λοιπά.Και αυτά για απλό αιμάτωμα στους χιαστούς φαντάσου καμία ρήξη.Πάντως ακόμα και στην υγεία υπάρχουν αετονύχηδες.Εξωτερικός γιατρός της κλινικής αυτής που απλά συνεργαζόταν μαζί της μου πρότεινε εγχείρηση και μου είπε ότι χωρίς αυτήν όχι μόνο δεν θα παίξω μπάλα αλλά υπάρχει φόβος ακόμα και σκάλες να κατέβω να διπλώσει το γόνατο και να βρεθώ με το κεφάλι κάτω. Ήθελε τότε 3.000 ευρώ. Τεσπα δεν τον άκουσα και έπαιξα 10 χρόνια ποδόσφαιρο.Πάντως τώρα που σταμάτησα να τρέχω έχω κάτι ψιλοπονάκια ειδικά όταν τεντώνω το πόδι.Φαντάσου λοιπόν σε ρήξη τι γίνεται.Sorry για το offtopic απλά είπα να σου απαντήσω επειδή τα πέρασα από πρώτο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις Φαλκαο η Κολομβια

http://www.sport-fm.gr/article/den-paei-brazilia-o-falkao/769057

Καλησπέρα και εγώ σήμερα το είδα στις ειδήσεις. Πολύ θετικό αυτό για την Εθνική μας. Τουλάχιστον θα γλυτώσουμε με τους Κολομβιανούς. Αν ήμαστε προσεκτικοί με την Ιαπωνία που είναι τρεχαντήρια έχουμε πολλές ελπίδες να περάσουμε στην επόμενη φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και εγώ σήμερα το είδα στις ειδήσεις. Πολύ θετικό αυτό για την Εθνική μας. Τουλάχιστον θα γλυτώσουμε με τους Κολομβιανούς. Αν ήμαστε προσεκτικοί με την Ιαπωνία που είναι τρεχαντήρια έχουμε πολλές ελπίδες να περάσουμε στην επόμενη φάση...

 

Kαλυτερα να επαιζε γιατι δεν θα ειχε καμια σχεση με τον καλο Φαλκαο... Χωμα θα ητανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Μουρίνιο είπε ότι θα περάσουμε, αλλά το είπε λόγω του ότι ο Σάντος είναι φιλαράκι του.

Τόνισε ότι η Κολομβία είναι πολύ καλή ομάδα.

 

Μάλιστα, το ίδιο ευχήθηκε για την Αγγλία. Είπε αστειευόμενος ότι θα περάσει, γιατί αν δεν το έλεγε ίσως και να τον απέλυαν από την Τσέλσι.

 

Ουσιαστικά οι προβλέψεις του ήταν κάτι μεταξύ σοβαρού-αστείου.

Επεξ/σία από sl028
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλυτερα να επαιζε γιατι δεν θα ειχε καμια σχεση με τον καλο Φαλκαο... Χωμα θα ητανε.

Μπα δεν έχει να κάνει καλύτερα χωρίς αυτόν γιατί είναι απρόβλεπτος στα σουτ του και μπορεί να το άρπαζες ακόμα και τελείως ντεφορμέ να ήταν. Είναι στα θετικά να χάνουν τον πρώτο τους σκόρερ. Μόνο ο Γκουτιέρεζ ότι κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φετφατζιδης δεν εχει θεση σε αυτη την εθνικη. Χανει δυναμεις στην επιθεση, προσπαθει να επιτεθει και δεν δινει το 100% των δυναμεων του στην αμυνα. Ετσι μπορει να υπαρξει υποψια κενου καπου στο κεντρο!!

Και οι επιθετικοι μας. Τι δουλεια εχουν μπροστα? Πιο πισω ας ερθουν!! Οι Πορτογαλοι ειχανε 1-2 σουτ επικινδυνα. Αμα ο Σαλπιγγιδης επαιζε 30 μετρα πιο πισω να καλυπτει ισως τα αποφευγαμε και αυτα.

http://el.wiktionary.org/wiki/ειρωνεία

 

Πόσο πιο κατανοητό να το κάνουμε πια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την Καλομοιρα να τραγουδάει τον εθνικο μας υμνο στο χθεσινο φιλικο το ειδατε;

Απορω πως δεν εβαλαν τα γελια οι παιχτες,εδώ ελιωσα εγω που εβλεπα από μακρια.

Δεν εχω κατι με την κοπελα,αντίθετα είναι συμπαθεστατη σαν χαρακτηρας,αλλα νομιζω πως είναι η πιο καρακιτς στιγμη που εχω δει σε αγωνα της Εθνικη μας.

http://www.youtube.com/watch?v=fHkVzuyNfl8

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...