Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφόσον περνάνε 2,μπορούμε να μιλάμε πιστεύω για σίγουρη παρουσία στα τελικά του επόμενου Euro...

 

Υ.Γ. Τρέχουμε ένα απίστευτο σερί κωλόφαρδων κληρώσεων που δεν ξέρω πότε θα σταματήσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γνώμη μου ότι ήταν λάθος η διαπραγμάτευση με τον Σάντος τη δεδομένη στιγμή . Μετά το Μουντιάλ έπρεπε να γίνει θέμα, τουλάχιστον δημόσια. Έτσι η ομάδα πάει Μουντιάλ με προπονητή ήδη παραιτημένο. Κακή ψυχολογία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου ότι ήταν λάθος η διαπραγμάτευση με τον Σάντος τη δεδομένη στιγμή . Μετά το Μουντιάλ έπρεπε να γίνει θέμα, τουλάχιστον δημόσια. Έτσι η ομάδα πάει Μουντιάλ με προπονητή ήδη παραιτημένο. Κακή ψυχολογία.

 

Συμφωνώ. Αν και νομίζω ότι έπρεπε να σιγουρευτούν αν θέλει να μείνει ή όχι ώστε να έχουν αρκετό χρόνο για να επιλέξουν τυχόν νέο προπονητή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αβρααμ ακομη και στο φιλικο ειναι πια παλαιμαχος ποδοσφαιριστης.

Δεν κανει για το κεντρο αμυνας πλεον. Του χει φυγει η εκρηξη κααι η ταχυτητα. Τον περνανε σα σταματημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην βιαζόμαστε, αν και τα μαντάτα ήδη μισοφαίνονται.

Αχρείαστο φιλικό, στο τέλος της σεζόν , με την μάχη για την Ευρώπη ακόμα ανοιχτή, τα πλεϊ όφ μπροστά.  Αγγαρεία κάνανε , σε αντίθεση με τους Κορεάτες που με εντελώς άλλη νοοτροπία παίζουν σαν να μην υπάρχει αύριο ακόμα και σε φιλικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο τσουρέκι στη Ν.Κορέα είναι αυτό του Τέρκεν-Λι

 

Σε δημοσιογραφικά αντίποινα στον επόμενο αγώνα με την Ν.Κορέα θα πάρουμε στον πάγκο παίχτη με το όνομα Κωνσταντογεωργόπουλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδακια μια ερωτηση για τους ειδημονες. Ο τατος γιατι δε παιζει εθνικη? Οσο και αν εχει αντιπαθειες απο καποιους αυτος ο ποδοσφαιριστης ειναι ποιοτικοτατος και ακομα και στην κακη του μερα ενας απο τους πιο κοντρολαρισμενος σε κινησεις ελληνες ποδοσφαιριστες. Εχει πασα σουτ και δημιουργει. Μας χαλαει?

 

Αυτα απο ενα φιλαθλο του Οφη να μη ξεχνιομαστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδακια μια ερωτηση για τους ειδημονες. Ο τατος γιατι δε παιζει εθνικη? Οσο και αν εχει αντιπαθειες απο καποιους αυτος ο ποδοσφαιριστης ειναι ποιοτικοτατος και ακομα και στην κακη του μερα ενας απο τους πιο κοντρολαρισμενος σε κινησεις ελληνες ποδοσφαιριστες. Εχει πασα σουτ και δημιουργει. Μας χαλαει?

 

Αυτα απο ενα φιλαθλο του Οφη να μη ξεχνιομαστε

Καλα,ας σταματησουν επιτελους να παιζουν κατι Τζιολιδες,Κατσουρανιδες,Χριστ/πουλοι,Σαμαραδιδες και λοιποι και μετα βλεπουμε για τον Τατο και τον καθε Τατο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα φέτος για την ομάδα παιδιά. Θα ήθελα να πάω όμως γήπεδο. Σκέφτομαι ήδη συνθήματα. Πήρα μερικές ιδέες από http://pestosynthima.gr/ αλλά λέω να κατεβάσω και εγώ ένα. Πείτε καμιά ιδέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...