Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ποια ειναι δηλαδη ?

Η Αλγερια η η Νιγηρια ?

Εννοειται οτι ειναι η Ακτη Ελεφαντοστου...

 

Η Ιαπωνια ειναι πολυ δεμενη ομαδα με Τζακερονι στον παγκο κ τρεχει απειρα οπως ολες οι Ασιατικες ομαδες

Το θεμα ειναι οτι ολες οι ομαδες εκτος απο εμας παιζουν επιθετικα αρα θα εχουν αυτες το "βαρος" του να κανουν παιχνιδι κ αυτο μας ευνοει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω προς στιγμην χαρηκα με την κληρωση και ειπα παλι κωλοφαρδοι σταθηκαμε.

Με μια δευτερη ματια ομως ειναι ισως απο τις πιο δυσκολες κληρωσεις που μπορουσε να μας τυχει. Σιγουρα δεν εχουμε το τεραστιο ονομα στον ομιλο αλλα συνολικα ο ομιλος ειναι πολυ δυνατος.

 

Και για να μην τα αναλυω εγω παραθετω ενα αρθρο με το οποιο συμφωνω ως επι το πλειστον...

http://www.gazzetta.gr/football/article/566597/isos-i-heiroteri-klirosi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρέσει ο όμιλος μας. Δεν είναι τέρμα δύσκολος ώστε να μη μπορείς να περάσεις, αλλά κι ούτε εύκολος ώστε να αναπαυθείς στη σιγουριά σου. Με την σταθερότητα που δείχνει η εθνική, ακόμα και τελευταίοι να βγούμε, θα γίνει με πολύ αξιοπρεπή αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να προσπαθησουμε για το καλυτερο παμε με στοχο να περασουμε στους 16..Οι ομαδες ειναι πολυ καλες απλα λειπει το μεγαλο ονομα..Θα δειξει μεχρι τοτε,ειναι πολυ νωρις ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να προσπαθησουμε για το καλυτερο παμε με στοχο να περασουμε στους 16..Οι ομαδες ειναι πολυ καλες απλα λειπει το μεγαλο ονομα..Θα δειξει μεχρι τοτε,ειναι πολυ νωρις ακομα..

 

Και εγώ που νόμιζα οτι πάμε για να το σηκώσουμε  :-D λάθος πρέπει να έκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ που νόμιζα οτι πάμε για να το σηκώσουμε  :-D λάθος πρέπει να έκανα

Ουτε να το σηκωσουμε παμε,αλλα ουτε να ξεφτυλιστουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Καλούτσικη η κλήρωση για το Euro.

Τι καλουτσικη? Παραγγελια ηταν

Περνανε 2 και ο καλυτερος 3ος

Και απο το pot 3 σου τυχαινει η Φιναλναδια (ενω ειχε 3-4 σοβαρες ομαδες μεσα) ενω απο το pot2 που ειχε περισσοτερες και εχοντας μεινει Κροατια-Δανια-Σουηδια-Ουγγαρια σου τυχαινει...η Ουγγαρια που ομαδα ειχε πριν 50 χρονια

 

Η καλυτερη κληρωση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...