Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι τώρα ομάδα αυτή η Ρουμανία; Είναι άμυνα αυτή; Είναι κέντρο; Είναι επίθεση;

Αυτό είναι το προφανές. Μέχρι που ακούς το μέντορά του τον Αλέ να λέει τα ίδια και καταλαβαίνεις... τα πιστεύει!

 

Πραγματικά κι εγώ απορώ που άκουγα ότι με αυτή την ομάδα δεν έχουμε πιθανότητες, τίποτα δεν είναι σίγουρο και μπλα μπλα μπλα...

Μένουν 45' και μπορούν να συμβούν τα πάντα στο ποδόσφαιρο αλλά με αυτά που έχω δει ως τώρα, τα 4 γκολ σε 2 αγώνες μας αδικούν!!

 

Ο Μήτρογλου είναι το πιο δυνατό χαρτί της εθνικής στην επίθεση και οι κάθετες περνάνε για πλάκα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρο το γκολ του Μητρογλου, ολα τα λεφτα η πασα του Καραγκουνη....επικη ηταν η αντιδραση του Ρουμανου που τον καλυπτε, που ετρεξε να τραβηχτει για να λειτουργησει η παγιδα-offside και με το που καταλαβε οτι αργησε, σκυβει κατω πιανει το προσωπο του και μετα βαζει τα χερια πισω απο το κεφαλι πριν καν μπει το γκολ  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι έχουν μπερδέψει (τα 2 γνωστά τρολ που γυρίσαν ξαφνικά και ο ένας με άλλο acc) το νήμα της εθνικής με του γάβρου. Δεν θα ανοίξω διάλογο στις προκλήσεις. Σέβομαι το νήμα.

 

Oσο για τον Γεωργίου, όσοι δεν ξέρετε δεν μπορείτε να καταλάβετε  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Κάποιοι έχουν μπερδέψει (τα 2 γνωστά τρολ που γυρίσαν ξαφνικά και ο ένας με άλλο acc) το νήμα της εθνικής με του γάβρου. Δεν θα ανοίξω διάλογο στις προκλήσεις. Σέβομαι το νήμα.</p>

<p> </p>

<p>Oσο για τον Γεωργίου, όσοι δεν ξέρετε δεν μπορείτε να καταλάβετε  B)</p>

 

Εσυ αναφερθηκες στον καγκουρα να τον ξεχάσουμε επειδή γυρισε το στοπερ που παίζει στην Τοτεναμ. Δεν αναφέρθηκε κανεις για τον γαυρο που λες. Για τον Μητρογλου μιλησες, για τον Μητρογλου σου απαντησα. Και εγώ και αλλα 3 ατομα. Εσυ βάζεις μεσα στην συζήτηση τον Γαυρο οχι εμείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ αναφερθηκες στον καγκουρα να τον ξεχάσουμε επειδή γυρισε το στοπερ που παίζει στην Τοτεναμ. Δεν αναφέρθηκε κανεις για τον γαυρο που λες. Για τον Μητρογλου μιλησες, για τον Μητρογλου σου απαντησα. Και εγώ και αλλα 3 ατομα. Εσυ βάζεις μεσα στην συζήτηση τον Γαυρο οχι εμείς

Bρε καλως τον. Back from hell επρεπε να βαλεις nickname :D

 

btw στα ποσα account καιγεσαι?!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...