Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δουμε ανάλυση τωρα για κωλοφαρδα γκολ-αυτογκολ κτλ..

Τον ξεχασαμε ηδη τον καγκουρα..

Παντως το βλεπω 0-3 το παιχνίδι με χατ τρικ του ξεχασμένου καγκουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε πολυ κοντά! Μόνο με αυτοκτονία το χάνουμε! Σαφώς ανωτέρη ομάδα η Ελλάδα, προσεκτικοί όλοι, καμία επιπολαιότητα. Τεράστιος Καραγκουνης φυσικα!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πει από την Παρασκευή ότι η Εθνική σκοράρει σε όλα της τα παιχνίδια.Εκτός από το πρώτο τέταρτο το ματς το διαχειριζόμαστε με ρυθμό περιπάτου.Τόσο εύκολη διαχείριση αγώνα από την εθνική έχω χρόνια να δω΄.Και όντως σε αγώνες τύπου Λιχνεστάϊν δεν μπορείς να βρεις κίνητρο ωστόσο και στα δύο ματς με τους Ρουμάνους είμαστε εξαιρετικοί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα γυρνάει και το βασικό τους CB που παίζει tottenham οπότε ξεχάστε τον κάγκουρα. Θα κάνει αλλαγή και στο τέρμα είπε.

Ο Γεωργίου τα είπε.

 

Μεταμορφωμένη θα είναι η Ρουμανία. Αλλα νομίζω δεν φτάνει.

 

Τον ξεχασαμε τον Μητρογλου! Συμφωνω!!!!

Γυρναει το βασικο τους CB!!!!! Ξεχναμε Μητρογλου. Ειναι μεταμορφωμενη η Ρουμανια! Γυρναει το βασικο τους CB!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1ο παιχνίδι ήταν έτσι.

 

Σήμερα γυρνάει και το βασικό τους CB που παίζει tottenham οπότε ξεχάστε τον κάγκουρα. Θα κάνει αλλαγή και στο τέρμα είπε.

Ο Γεωργίου τα είπε.

 

Μεταμορφωμένη θα είναι η Ρουμανία. Αλλα νομίζω δεν φτάνει. 

Όπως πάντα μέσα έπεσες.Εμπεριστατωμένη ανάλυση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τώρα ομάδα αυτή η Ρουμανία; Είναι άμυνα αυτή; Είναι κέντρο; Είναι επίθεση;


καμία μαλακία/τρολιά ως συνήθως για να ανεβάσει τον αριθμό των εισερχόμενων κλήσεων. 

Αυτό είναι το προφανές. Μέχρι που ακούς το μέντορά του τον Αλέ να λέει τα ίδια και καταλαβαίνεις... τα πιστεύει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τώρα ομάδα αυτή η Ρουμανία; Είναι άμυνα αυτή; Είναι κέντρο; Είναι επίθεση;

Σοβαρά τώρα φίλε μου σύνγαυρε περίμενες απειλή από αυτούς όπως τους είδες μέσα στο Καραϊσκάκη;Από μλκ μας δεν τους ρίξαμε 5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...