Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου δεν κράζω την ομάδα σε καμία περίπτωση...

Απλά έχω αγανακτήσει από την εικόνα της... Δεν μπορώ να διανοηθώ οτι δεν ρίξαμε 3 γκολ στο Λιχτενστάιν στο 1ο ημίχρονο να τελειώνουμε και μετά απλά να περιμένουμε να λήξει το ματς... Αντίθετα έβλεπα κάτι μπαλιές στα τυφλά, τον Λάζαρο να μην μπορει να βγάλει σωστη πασα στο εαυτό του και να μην μπορούμε να βγάλουμε μια κολοσεντρα χωρίς να χτυπήσει πανω σε αντίπαλο η μπάλα... Ειλικρινά πες μου. Παίζει μπάλα αυτή η ομάδα? Εγω δεν είπα οτι θα λυπηθώ η θα νευριασω αμα θα περάσουμε στα τελικά του μουντιάλ... Αν ειναι να περάσουμε όμως δεν θέλω να βλέπω παίκτες να σέρνονται μεσα στο γήπεδο κάνοντας την προγραμματισμένη αγγαρεία της ημέρας... Νομίζω συμφωνείς με αυτό που λέω...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σάμαρης: «Θα είμαστε στο Μουντιάλ»

http://www.zougla.gr/sports/article/samaris-sto-telos-8a-imaste-sto-mountial

 

μετάφραση :"Δεν θα είμαστε στο Μουντιάλ γιατί θα ρίχνω τους αντιπάλους μου στην περιοχή και θα παίρνουν πέναλτι εξαιτίας μου"

 

Ας το διώξει κάποιος το παιδί απο την εθνική πριν είναι αργά,λέω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάμαρης: «Θα είμαστε στο Μουντιάλ»

http://www.zougla.gr/sports/article/samaris-sto-telos-8a-imaste-sto-mountial

 

μετάφραση :"Δεν θα είμαστε στο Μουντιάλ γιατί θα ρίχνω τους αντιπάλους μου στην περιοχή και θα παίρνουν πέναλτι εξαιτίας μου"

 

Ας το διώξει κάποιος το παιδί απο την εθνική πριν είναι αργά,λέω εγω

 

Εδω πηρε τον Καπινο μαζι,ο Σαμαρης σε χαλασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν κράζω την ομάδα σε καμία περίπτωση...

Απλά έχω αγανακτήσει από την εικόνα της... Δεν μπορώ να διανοηθώ οτι δεν ρίξαμε 3 γκολ στο Λιχτενστάιν στο 1ο ημίχρονο να τελειώνουμε και μετά απλά να περιμένουμε να λήξει το ματς... Αντίθετα έβλεπα κάτι μπαλιές στα τυφλά, τον Λάζαρο να μην μπορει να βγάλει σωστη πασα στο εαυτό του και να μην μπορούμε να βγάλουμε μια κολοσεντρα χωρίς να χτυπήσει πανω σε αντίπαλο η μπάλα... Ειλικρινά πες μου. Παίζει μπάλα αυτή η ομάδα? Εγω δεν είπα οτι θα λυπηθώ η θα νευριασω αμα θα περάσουμε στα τελικά του μουντιάλ... Αν ειναι να περάσουμε όμως δεν θέλω να βλέπω παίκτες να σέρνονται μεσα στο γήπεδο κάνοντας την προγραμματισμένη αγγαρεία της ημέρας... Νομίζω συμφωνείς με αυτό που λέω...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

 

 

Θα σου απαντησω εγω με καθυστερηση λιγων εβδομαδων :P  μιας και παιζουμε  τωρα.

 

 

Θα συμφωνουσα μαζι σου αν τον Σαμαρα τον λεγανε  Σαμαρινιο και τον Λαζαρο Λαζαρεθ Χεσους ξερω γω.Αυτοι ειμαστε αυτοι ειμασταν και αυτοι θα ειμαστε.Παλι καλα να λετε που παιρνουμε και προκρισεις πλεον.Δεν ειμαστε ουτε Βραζιλια ουτε Ισπανια ουτε καν Βελγιο.Δεν εχουμε κανεναν παιχτη παγκοσμιου κλασεως.Και ναι ουτε στο Λιχτενσταιν δεν ειμαστε ικανοι να βαλουμε 5 γκολ.1-0 αυτη ειναι η ομαδας μας πως να το κανουμε.Ετσι ειμασταν παντα και καλο θα ειναι να μην εχετε απαιτησεις απο την εθνικη.Δεν ειναι αγγαρεια που λες απλα ειναι αυτο που μπορουν να βγαλουν αυτοι οι παιχτες.

 

Πιθανως αν εβαζε μεσα καποιους νεους παιχτες να ειχαμε καλυτερη εικονα σε καποια ματς αλλα προκρισεις δεν θα βλεπαμε.Οπως δεν βλεπαμε τα προηγουμενα χρονια με παιχτες που θεωρουνται πολυ καλυτεροι απο τους τωρινους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάμαρης: «Θα είμαστε στο Μουντιάλ»

http://www.zougla.gr/sports/article/samaris-sto-telos-8a-imaste-sto-mountial

 

μετάφραση :"Δεν θα είμαστε στο Μουντιάλ γιατί θα ρίχνω τους αντιπάλους μου στην περιοχή και θα παίρνουν πέναλτι εξαιτίας μου"

 

Ας το διώξει κάποιος το παιδί απο την εθνική πριν είναι αργά,λέω εγω

 

 

Ωχ! Σαμαρης???? Καηκαμε.... :unsure: Ελπιζω να μην χρειαστει να μπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-0 ΓΚΟΛΑΡΑ!!!!!


Βεβαια θα νικησει η Βοσνια αλλά ενταξει....


Ο Μανωλας πόσο αμπαλος ειναι????? Καμια σχεση με τον θειο του τον Στελιο. Τεραστιο κατσικι με τη μπαλα στα ποδια. Μόνο στο να διωχνει τη μπαλα ειναι καλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι γιατί ο Μανωλάς είναι το πρόβλημα της Εθνικής, που είναι άμπαλος.

 

Δεν κοιτάμε που παίζουν κάτι Μανιάτης, Τζιόλης, Λάζαρος και λοιποί βασικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που νομιζες οτι δεν μπορει να γινει πιο καταθλιπτικη αυτη η ομαδα.. Καταλαβαινεις και τι (δεν) εχουν στο κεφαλι τους ολα αυτα τα ταγαρια που πληρωσε ο κοσμακης (καλοι μακακες και αυτοι) να τους δει και παρουσιαζουν το γνωστο εκτρωμα. Σαντος το γκολ δουλεμενο στην προπονηση φανταζομαι. Γελοιε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα είναι απλά.

 

Μάπα προπονητής, μάπα υλικό, μάπα νοοτροπία, και γύρω γύρω ΑΡΔ που εξυμνούν συνεχώς την Εθνική.

 

Το αποτέλεσμα που βλέπουμε είναι το φυσιολογικό. Δηλαδή μάπα μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδατε σε μια φαση που πηρε ο Σαμαρας τη μπαλα στο κεντρο και περιμενε γυρω στο διωρο να ανεβουν οι αλλοι για να τους τη δωσει?  Τραγικο πραγματικα.....slow motion football

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αυτογκόλ ,τώρα που το ξαναείδα με καθάρο μυαλό ,διαπίστωσα οτι τρομαξε ο Σλοβάκος τερματοφύλακας με το που είδε την άγρια φάτσα του Μήτρογλου και έκανε αυτό το λάθος! χαχαχ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...