Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το έθεσα σωστά, εννοούσα ότι ακόμα κ με τον Καζλαουσκας που δεν παρουσίασε κάτι το εξαιρετικό η ομάδα πήρε το χάλκινο χωρίς ο προπονητής να τη βοηθήσει ουσιαστικά.

Αλεξάνδρη γιατί; Για να κι νέο στο Facebook :P

 

Για μένα η καλύτερη επιλογη ήταν ο Γιαννάκης ώστε να συμμαζέψει την ομάδα και όσο αν αυτή μπορεί να τρέξει να της περάσει λουρια και να την επαναφέρει στις επιτυχίες. Απο εκεί κ πέρα εγώ τουλάχιστον θα δοκίμαζα Σφαιροπουλο κ Ιτουδη, μετα το χάος.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω λεω να περιμενουμε να δουμε και να κρινουμε. Ουτε εμενα μου γεμιζει το ματι ο "εθνικος σταρ" αλλα ολοι εκ του αποτελεσματος κρινονται.

 

Και εν παση περιπτωση δεν νομιζω οτι η επιλογη Τρινκερι εμπεριεχει περισσοτερο ρισκο απ' οτι μια επιλογη απο τους Ελληνες που αναφερθηκαν (Σφαιροπουλος, Ιτουδης κτλ) εκτος απο τον Γιαννακη, ο οποιος ομως εχει ηδη αποδειξει οτι ειναι πολυ περιορισμενων δυνατοτητων προπονητης.

 

ΥΓ: Δεν υπαρχει προπονητης Καζλαουσκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωθηκε λοιπον οτι ακουγοταν εδω και καιρο.

 

Εγω λεω να μην βιαστουμε να βγαλουμε συμπερασματα και να υπερβαλλουμε (χαρακτηριστικα των νεοελληνων).

 

Ο τρινκιερι ειναι καλος νεος προπονητης,με τα καλα και τα κακα που ηδη εχουν αναφερθει.Ρισκο ειναι αλλα ετσι κιαλλιως και οι αλλες επιλογες εμπεριειχαν καποιο ρισκο.Θα τον κρινουμε απο το αποτελεσμα.

 

Τα λεω αυτα αν και εγω ημουν υπερ της προσληψης Ελληνα προπονητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

ΑΦου παζιε με τζιολη καρτουρανη καραγκουνη και μπροστα χολεμπας  σαλπιγγιδη.Δηλαδη τωρα περιμενεις να βαλεις γκολ.Μπηκε να παιξει ταμπουρι και τον εφαγε,τωρα τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στην Βοσνια. Ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο μας και τους βοηθαει και ο ομιλος να πανε για πρωτη φορα σε Μουντιαλ. Το αξιζουν.

 

Εμεις ειμαστε για κλαματα, Κατσουρανης και Καραγκουνης 40 χρονων θα φτασουν ακομα θα παιζουν σε αυτο το κλειστο κλαμπακι, γιατι να ανησυχουν. Τζιολης, Χολεμπας, Τζαβελλας, Τοροσιδης πουθενα. Ευγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...