Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο σταφυλιδης ειναι μακραν το μεγαλυτερο ταλεντο στην Ελλαδα. Φετος εκανε μια χρονια φανταστικη. Κανονικα, και με τις λυσεις που εχουμε στην Ανδρων, επρεπε να παιξει αυτος βασικος στο Euro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σταφυλιδης ειναι μακραν το μεγαλυτερο ταλεντο στην Ελλαδα. Φετος εκανε μια χρονια φανταστικη. Κανονικα, και με τις λυσεις που εχουμε στην Ανδρων, επρεπε να παιξει αυτος βασικος στο Euro...

 

 

Α ναι,πως και δεν το ειχαμε σκεφτει νωριτερα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι,πως και δεν το ειχαμε σκεφτει νωριτερα???

 

αν ασχολεισε με την ειρωνια, και οχι με το να παρακολουθεις και να γνωριζεις μπαλα, ειναι λογικο ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να βρει καποιος το βιντεο του προηγουμενου αγωνα Πορτογαλια-Ελλαδα?

Xλωμό. Ζαγοραίος κόντεψα να γίνω (έφαγα τη Γη κλπ) αλλά γιόκ. Πουθενά. Όπου ήξερα-αλλά κι όπου δεν ήξερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ασχολεισε με την ειρωνια, και οχι με το να παρακολουθεις και να γνωριζεις μπαλα, ειναι λογικο ^_^

 

 

Παρακολουθω αλλα οχι να μου λες οτι αξιζε να παιξει βασικος στην Εθνικη ανδρων. . .Δηλαδη τον θεωρεις καλυτερο αυτη τη στιγμη απο Χολεβας και Τζαβελα??? Μαλλον εσυ δεν εχεις ιδεα απο ποδοσφαιρο ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθω αλλα οχι να μου λες οτι αξιζε να παιξει βασικος στην Εθνικη ανδρων. . .Δηλαδη τον θεωρεις καλυτερο αυτη τη στιγμη απο Χολεβας και Τζαβελα??? Μαλλον εσυ δεν εχεις ιδεα απο ποδοσφαιρο ετσι?

Χειροτερα απο Χολεμπας/Χολεβας οπως επαιξε στο Euro 2012 δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να παιξει. Δινοντας δωρο 2-3 γκολ με το να μην εμφανιζεται μεσα στο γηπεδο στα πρωτα 10-20 λεπτα. Ή ακομα χειροτερα να εμφανιζεται και να κανει συνεχη λαθη στα πρωτα λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθω αλλα οχι να μου λες οτι αξιζε να παιξει βασικος στην Εθνικη ανδρων. . .Δηλαδη τον θεωρεις καλυτερο αυτη τη στιγμη απο Χολεβας και Τζαβελα??? Μαλλον εσυ δεν εχεις ιδεα απο ποδοσφαιρο ετσι?

 

Φυσικα και τον θεωρω καλυτερο και απο τους δυο αυτη την στιγμη. Τι παραπανω θα σου δωσουν αυτοι οι 2 παικτες στην αμυνα π.χ.?? Αλλα οκ, η σιτυ συμφωνει μαζι μου, αλλα εσυ εχεις δικιο, νο προμπλεμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και τον θεωρω καλυτερο και απο τους δυο αυτη την στιγμη. Τι παραπανω θα σου δωσουν αυτοι οι 2 παικτες στην αμυνα π.χ.?? Αλλα οκ, η σιτυ συμφωνει μαζι μου, αλλα εσυ εχεις δικιο, νο προμπλεμ...

 

 

Ενταξει μας επεισες...Και ποιον θες να παρει η Σιτυ??? Φυσικα και θα παρει τον πιτσιρικα αφου ειναι ταλεντο και μικρος σε ηλικια...Φυσικα και μπορει να γινει καλυτερος απο τους αλλους 2,αλλα αυτη την στιγμη ακομα θελει δρομο....

 

 

ΥΓ:Δεν σε ειδα να τα λες αυτα πριν το Εuro...Μετα Χριστον προφητες ολοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα είναι παράξενο να τον πάρει η.Σίτυ έχουν ξαναπάρει παίχτες που πιστεύουν ότι θα έχουν μεγάλη εξέλιξη αλλά το θέμα είναι αν είναι σωστή κίνηση να πάει βέβαια και μόνο στο εσωτερικό διπλό να παίζει θα βελτιωθεί πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να τα λεω πριν το ευρο, τα ελεγα ολη την χρονια. Απλα το ευρο με δικαιωσε.

 

Εσυ ακομα δεν μου ειπες αν εχεις δει εστω και ενα παιχνιδι του σταφυλιδη φετος. Η δεν ειχες χρονο γιατι τις κυριακες τις εβγαζες στο καραισκακη να αποθεωνεις τον χολεβας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...