Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Θα ρεψω ρε, εχει και ζεστη, θα αφυδατωθώ!

Δε θα αφυδατωθείς, θα απο-σπερ-μα-τω-ΘΕΙΣ. Και είναι ο μόνος τρόπος για να αποτινάξουμε τη μαλακία που μας μπούκωσαν σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον βλεπετε για καινουριο προπονητη?

 

Εγω καημο εχω να δω Τανιεβιτς σε Αρη και Εθνικη, απο αρχες 90s αλλά αποκλειεται αφου γυρισε πισω στην Τουρκια. Λογικα θα ειναι ξενος, πιστευω θα κανουν κρουση σε Μεσινα και ισως Ομπραντοβιτς (που εχει πει οτι δεν ξαναπροπονει εθνικη) και θα φανε χυλοπιτα.

Μετα δεν μένουν και πολλά ονοματα που να εχουν και επαφη με το Ελληνικο πρωταθλημα, δεν νομιζω να πανε παλι σε επιλογη Ελληνα κοουτς παντως αν και θα μπορουσε να υπαρξει μια τριτη επιστροφη Γιαννακη...

 

Μην είναι δυο και τρεις να βγάλω τη μαχαίρα? :-D

 

απο 30 και πανω κανουν ντου αυτοι. Για σενα καμια 50ρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον βλεπετε για καινουριο προπονητη? :P

...όποιος κι αν είναι, εγώ λέω να μαζευτούμε να τον δείρουμε με το που θα υπογράψει. Γιατί απ' ό,τι φαίνεται, στο τέλος της θητείας δεν έχει πολύ νόημα...

 

 

 

 

 

Λογικα θα ειναι ξενος

...μνημονιακά όμως, όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ηταν αυτο το πραγμα ρε παιδια... :o :eek:

 

Οι μαυροι στο 4ο δεκαλεπτο δε χανανε ΟΥΤΕ ΕΝΑ καλαθι!

Επομενο ηταν να χασουμε.

 

Εγινε οντως φαουλ στον Σπαν? Στο ριπλει ειδα οτι ο μαυρος πηρε μπαλα, οχι χερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε οντως φαουλ στον Σπαν? Στο ριπλει ειδα οτι ο μαυρος πηρε μπαλα, οχι χερι.

 

Εμείς πάλι στο ρηπλέι είδαμε ότι πήρε χέρι του άσπρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μνημονιακά όμως, όχι.

 

Οτι πει η Αντζελα. Με τις περικοπες που θα κανει για κανα Μπαουερμαν μας βλεπω..

Εγινε οντως φαουλ στον Σπαν? Στο ριπλει ειδα οτι ο μαυρος πηρε μπαλα, οχι χερι.

 

Δεν βλέπεις καλα.

 

Λετε να ξαναγυρναμε οντως σε επιπεδα '99+ ?

 

Απο περσι για εκει παμε. Η μεγαλη ομαδα του 2004-2007 εκλεισε τον κύκλο της, οι ηετες εκεινης της περιοδου λιγοστευουν και θα πρεπει να περιμενουμε τη νεα γενια να σηκωσει το βαρος που για την ωρα δεν δειχνει να εχει τη δυνατοτητα να το κανει. Για 99 δεν μας βλέπω αλλά για να θεωρουμε επιτυχια την εισοδο στην 4αδα μας βλεπω, Σλοβενια μη γινουμε μονο :P

 

Επίσης θα γουσταρα προπονητη απο το κολλεγιακο πρωτάθλημα αν και το μπατζετ μας δεν μας επιτρέπει αποκλειστικη συνεργασια με καποιον γνωστο.

 

Δεν ακουσες οτι ο Γιαννακης πηγε Λιμοζ?

 

και;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς πάλι στο ρηπλέι είδαμε ότι πήρε χέρι του άσπρου

Εγω παλι δεν ειδα καν ριπλει γιατι ειναι ντροπη. Ειναι σαν να κανω μπρα-ντε-φερ με τον 3χρονο ανηψιο μου, να χανω και να διαμαρτυρομαι οτι εχασα επειδη κουνησε τον αντιχειρα. :eek: Δεν γινονται αυτα. ΝΤΡΟΠΗ..... :(

 

Πανε οι Ολυμπιακοι αγωνες. Παλιοτερα ημουν υπερτατος φαν ολων των αγωνισματων και ειδικα του στιβου. Τωρα ο στιβος ΠΕΘΑΝΕ, ποδοσφαιρο στους Ολυμπιακους δεν υπαρχει, Καρελιν δεν υπαρχει να ασχοληθεις με κατι αλλο, Πυρρος Δημας, Καχιασβιλι, Σουλειμανογλου δεν υπαρχουν πια, οποτε τι να δεις? Μπασκετ!

Οποτε δράμα..... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...