Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 ...α, πήγες κι εσύ για σουτάκια πριν; Έλα μωρή, παραδέξου το, δεντροπή 

 

Για σουτακια πανε οι αταλαντοι και οι παγκιτες, εμεις σουταρουμε κατα τη διαρκεια του αγωνα. B)

 

 

Πατατακια και μπυρα πηρα, ηπια και ενα καφεδακι.. Τεσταρα την κορνα και δουλευει, ολα καλα.

 

 

anubis και γω υποτιθεται ότι διαβαζω για να δωσω σε 5 μερες αλλά οπως το βλέπω ειμαι ηδη πισω καμαι 15αρια μερες οπότε όλο και αναβάλω την εξεταση :P Πρεπει ομως να προλαβω να δωσω πριν το ολυμπιακο τουρνουα αλλιως αντιο ζωη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για σουτακια πανε οι αταλαντοι και οι παγκιτες, εμεις σουταρουμε κατα τη διαρκεια του αγωνα. B)

 

 

Πατατακια και μπυρα πηρα, ηπια και ενα καφεδακι.. Τεσταρα την κορνα και δουλευει, ολα καλα.

 

...ΤΟ ΚΑΛΣΟΝ ΧΡΗΣΤΟ, ΤΟ ΚΑΛΣΟΝΝΝΝΝ.........

....πάει, το 'σκισε....

 

 

...α εσύ είσαι ρε παπάρα με τις κόρνες βραδυάτικα...; Κι εγώ λέω ποιός %$!^#@!

 

 

 

 

 

 

3 παιζουμε?? εναν αγωνα σε νορμαλ ωρα δ εθα μπορεσουμε να δουμε...

 

Το 'χουν επανάληψη αύριο στις 5 το απόγεμα. Κλείσε πισιά κι αυτιά και περίμενε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CCNA και επειδη κλεινω εγω οποτε θελω την εξεταση με βλεπω να μη δινω ποτε :(

 

Νταξει απο αυριο επισημως το ερκοντισιον θα δουλευει 24/7 μεχρι να ερθει ο λογαριασμος της ΔΕΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 παιζουμε?? εναν αγωνα σε νορμαλ ωρα δ εθα μπορεσουμε να δουμε...

 

η χωρα που παιζουμε λεγεται βενεζουελα και εχουμε μια αλφα διαφορας ωρας :P

αν θες live το βλεπεις αποψε...αλλιως αυριο την κονσερβα! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντεν νομιζω καρντια μου wash..

...άμα δεν βγεις όξω πάντως, θα με θυμηθείς....

 

 

 

 

Χρήστε, χαραλά με το αρκουδίσιο, και τσέκαρε τις κωλοβατώρες του ρολογιού σου ε (με τον προγούμενο λογαρισμό ανά χείρας για να δεις τί έχεις κάψει μέχρι τώρα) : Πάνω από 1600 (για δίμηνο λέμε) κάνει τζιζ. Και πάνω από 2000 κάνει ΤΖΙΖΟΥΣ, απ' τις 1/4/2012 κι εντεύθεν....

 

(...απ΄τις 3000 και πάνω κάνει "jizz in my pants")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιθουανια-Νιγηρια 38-41 στο πρωτο μισο και αν δεν ηταν καποια συνεχομενα καλαθια του σαρας η διαφορα θα ταν μεγαλυτερη...

 

 

80-86 τελικο.Οι λιθουανοι κατσανε και χασανε για να "τιμωρησουν" τη Βενεζουελα απο'τι φανηκε.

 

 

1η Λιθουανια , 2η Νιγηρια λοιπον στον ομιλο που θα διασταυρωθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζούρος όταν έκανε επιλογή παικτών άραγε ξέχασε ότι οι μπασκετμπωλίστες βγαίνουν έξω με 5 φάουλ;

 

(...μετάφραση : το χάπατο ο ΒασιλΟΥΓΚΑΟΥΓΚάδης, χρειαζόταν ΤΟΣΟ πολύ -άσε που καλύτερα να έπαιρνε τον Περπέ τουλάχιστον- όσο χρειαζόταν ένας Βουγιούκας -σκάσε Μαξ- ή ΕΣΤΩ όσο ένας Καββαδάς για μπακάπ ας πούμε; )

 

...αλλά θα μου πεις πέρσι δεν πήρε τον Πρίντεζιτς...

 

 

 

Ιν άδερ νιούζ, τί παίχτηκε ρε παιδιά; Έχασαν οι Λιθουανοί το μπάσκετ τους και το βρήκαν οι Νιγηριανοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια...στην τεταρτη περιοδο μαλλον για ψηλο θα εχουμε κανα παπανικολαου, καθως ολοι οι αλλοι θα χουν βγει off. μα και μονο που στον ομιλο μας ηταν το πουερτο ρικο με τα θηρια επρεπε να παρει και τριτο ψηλο ρε γαμωτο. τα τριποντα μας εχουν ξελασπωσει...μεσα στη ρακετα που να πλησιασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον από τους Καιμακογλου, Φωτση, Πριντεζη επρεπε να κοψει δηλαδη για να παρει 3ο σεντερ;

 

μπα; γιατι να κοψει μονο απο 4αρι; ας εκοβε 3αρι, ας εκοβε απο 2. εγω θα πω απο που θα κοψει η εσυ; αλλα οταν βλεπεις οτι πας να παιξεις με θηρια, ε παιρνεις κι ενα τριτο ψηλο γιατι αλλιως κανουν παρτυ και εσυ προσευχες να μπαινουν τα τριποντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...