Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα μωρή Ελλαδά να τους πάρουμε σήμερα να γίνει χαμός. Ανυπομονώ για το ματς και έχω μία περιέργεια για το τι στυλ παιχνίδι θα είναι.

είδα και μία ωραία αφιέρωση για τα μεταξύ μας ματς με τη Γερμανία εδώ http://www.novasport...e.aspx?a_id=256

 

 

Πολύ καλό βιντεάκι.Κάνουν καλή δουλεία εκεί στο novasport για το euro.Το live blogging μου άρεσε πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις τωρα ακουσα στην ερα σπορ οτι ουτε πεναλτυ ειχαμε στη φαση του καραγκουνη ουτε κιτρινη.

Ειμαι σε streaming ομως και η ποιοτητα ειναι αθλια και η ενταση χαμηλη. μηπως ακουσε κανεις πως το αιτιολογησαν. σιγουρα κατι παραπανω ειδαν απο εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τωρα ακουσα στην ερα σπορ οτι ουτε πεναλτυ ειχαμε στη φαση του καραγκουνη ουτε κιτρινη.

Ειμαι σε streaming ομως και η ποιοτητα ειναι αθλια και η ενταση χαμηλη. μηπως ακουσε κανεις πως το αιτιολογησαν.

Και πεναλτι ειχαμε και δεν ηταν κιτρινη προφανως.

Τωρα στην ΕΡΑ τι ειπαν μικρη σημασια εχει αλλά εσενα γιατι σε ενδιαφερει τοσο? :fear:

 

 

σιγουρα κατι παραπανω ειδαν απο εμας.

Σε καμια περιπτωση δεν ειδαν κατι παραπανω.

Ο,τι ακριβως ειδαμε και εμεις ειδαν και αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα μου φανηκε περιεργο και ειπα μηπως ακουγε κανεις αλλος. εγω ακουσα οτι δεν ειχαμε πεναλτυ ψιλοκαθαρα και μετα κατι μπουρου μπουρου για το ποδι του αμυντικου που δεν εβγαλα νοημα λογω streaming.

 

δε με καιει απλα ειχα δεχτει τη φαση οτι αδικηθηκαμε εκει και εμεινα λιγο με το στομα ανοιχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαφή υπάρχει?

Αναμφισβήτητα.

Ο Καραγκουνης δέχτηκε κανονικότατη τρικλοποδιά από το απλωμένο πόδι του παίχτη της Ρωσίας.

 

Το αν ο Καραγκούνης ειναι τόσο ικανός και κατάφερε ο ίδιος να προκαλέσει την τρικλοποδιά μπράβο του, αλλά προσπαθώ να βρω έναν κανονισμό στη διαιτησία που να αναφέρει οτι δε θα δωθεί πέναλτι αν ο επιθετικός χρησιμοποιήσει το απλωμένο πόδι του αμυντικού και ανατραπεί εντός περιοχής...

 

 

Γενικά ΄βγαίνει μεγάλη κακια από ορισμένους. Ήταν ορισμός του πέναλτι και ας το προκάλεσε ο Καραγκούνης. Η μ@λ@κι@ του ηταν οτι έπρεπε να σαβουριαστεί κατευθείαν κάτω και όχι να κάνει άλλο βημα. Αυτό τον εκαψε, διότι γενικά τον ξέρουν οι διαιτητές οτι ειναι θεατρίνος.

 

Ανεξάρτητα με τα παραπάνω, εγω γουστάρω που έχουμε μια Α αισιοδοξία παρόλο που παίζουμε εναντίον του φαβορί για τη κατάκτηση του Euro. Αυτά ειναι :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί σήμερα η Εθνική :confused:

 

Υ.Γ. Sportscafe στη Θεσσαλονίκη έχει ειδική προσφορα στις μπύρες για τον σημερινό αγώνα , -30% σε όλες της Ελληνικές μπύρες και +30% για όλες τις Γερμανικές :mrgreen:

 

Φραπόγαλο στην προνομιακή τιμή των 2.5 ευρω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία στην ομάδα μας και μην ξεχνάμε ότι οι αντίπαλοι μας δεν είναι ανίκητοι αλλα παραμένει το φαβορί.

 

 

Όλες οι εφημερίδες και Γερμανικές και Ελληνικές το ξεφτίλισαν το mats.Κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ ε ..... τ η ... ν ι κ η .... π α ι δ ι α !!!!!!!!!!!!!!!

 

Εγώ θέλω όταν βάλουμε γκόλ αύριο να πάνε όλοι οι παίκτες μπροστά στην κερκίδα που θα κάθετε η Μέρκελ και να κάνουν την χαρακτιρστική κίνηση.. :P

 

 

 

καλο !!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Sportscafe στη Θεσσαλονίκη έχει ειδική προσφορα στις μπύρες για τον σημερινό αγώνα , -30% σε όλες της Ελληνικές μπύρες και +30% για όλες τις Γερμανικές :mrgreen:

 

285768_10150866621762126_441303346_n.jpg

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάγωσε η Γερμανία στο άκουσμα της πρόβλεψης της Κασσάνδρας για τον αποψινό προημιτελικό (22/6, 21:45) του Euro 2012 με την Ελλάδα.

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...