Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα, 2 πραγματα θελω, ο Σωτηρακοπουλος να προτινει Γερμανια για προγνωστικο, και o απο πανω να τους ευχηθει καλη τυχη :D

 

Ας μην κατεβουν στο γηπεδο καλυτερα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα παικτης ειναι για εθνικη. Σκεψου οτι βοηθησε τον ΠΑΟ στα υψηλοτερα Ευρωπαικα επιπεδα εφετος (και Ευρωλιγκα και ελληνικους τελικους). Σκεψου οτι τρωγαμε και θα τρωμε στη μαπα τον χοντρο τοσα χρονια. Μπορει να δωσει τεραστιες λυσεις σε παιχνιδια που βγαινουν τα ματσαπ. Σε περιοδο που σου λειπουν δυο καλοι σκορερ απτο 5 (χοντρος-κουφος) ο Βουγιουκας ηταν must εναλλακτικη.

 

Τον Μαυροειδη που τον εχω δει λιγο, με την καμια δε τον θεωρω ανωτερο 5ρι. Για τον Μπουρουση γελαω, οχι επειδη δεν ειναι καλος παικτης, αλλα επειδη νομιζει οτι στην εθνικη βρισκεται σαν γκεστ σταρ. Αμα αρχισει να κανει τον Νοβιτζκι ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ, θα θελει ξυλο πλεον.

 

Πραγματικα, ειναι απο τους αδικημενους παιχτες. Του δειχνει εμπιστοσυνη ο Ζοτς και ο Ζουρος προτιμαει Μαυροειδη και φαρμακομενο, δυο σεζον σερι.

 

Ο χοντρός είναι χειρότερος και απο Βουγιούκα, και απο Μαυροειδή, Δεν το συζητάμε. Απλά απο την στιγμή που έχεις τόσους αξιόπιστους σκόρερ στις υπόλοιπες θέσεις (Μπουρούση, Πρίντεζη, Σπανούλη, Παπανικολάου, Βασιλειάδη κλπ), μέσα στην ρακέτα χρειάζεσαι πρωτίστως ένα γερό κορμί με γρήγορα πόδια που να παίζει καλή άμυνα και να παίρνει ρημπάουντ. Πράγμα που για το οποίο ο Βουγιούκας είναι εντελώς ανεπαρκής. Γενικά να κάνει δουλειά που δεν φαίνεται στην στατιστική, όπως ο ΟΣΦΠ με τον Ντόρσευ φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω όταν βάλουμε γκόλ αύριο να πάνε όλοι οι παίκτες μπροστά στην κερκίδα που θα κάθετε η Μέρκελ και να κάνουν την χαρακτιρστική κίνηση.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα μωρή Ελλαδά να τους πάρουμε σήμερα να γίνει χαμός. Ανυπομονώ για το ματς και έχω μία περιέργεια για το τι στυλ παιχνίδι θα είναι.

είδα και μία ωραία αφιέρωση για τα μεταξύ μας ματς με τη Γερμανία εδώ http://www.novasports.gr/Home.aspx?a_id=256

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Μέρκελ θέλει να μας νικήσει και στο ποδόσφαιρο

 

 

<<Σήμερα το βράδυ η κ. Μέρκελ θέλει και να δείξει, σε αυτούς που ζητούν νέες διαπραγματεύσεις για τα μνημόνια αλλά και σε όλους όσους ζητούν αλλαγή της πολιτικής της, ποιος είναι το αφεντικό>>.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η Bild δεν την παλεύει καθόλου πάντως, πάλι γράφουν ότι να ναι...

 

Στο κείμενο συνεχίζουν τις προκλήσεις: «Καταφέρατε να σωθείτε και να παραμείνετε στο ευρώ, αλλά σήμερα δεν θα σωθείτε. Ημιτελικά. ερχόμαστε και ο πρώτος τίτλος μετά το 1996 θα είναι πιο κοντά» γράφει η γερμανική εφημερίδα.

 

Πηγή:novasports.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...