Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το σύστημα που παίρνει την μπάλα ο Κατσουράνης στην άμυνα και κάνει γιόμα μπας και βρει την κεφάλα του Σαμαρά στην αντίπαλη περιοχή, πώς λέγεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα ρε γμτο αν κ δεν περιμενα να νικησουμε...αλλα ισοπαλια την αξιζαμε!!!

 

Δεν την αξιζαμε

Μου βαζει μεσα,σαλπι,σαμαρα,γκεκα,μητρογλου

Αυτοι οι παικτες απο που θα τροφοδοτηθουν?Αυτος ειναι προπονητης

Βαζει αυτους τους παικτες μεεσα για γιομες και μπας και γινε καμια κοντρα να βαλουμε γκολ.Εχει εξω νινη φετφα και δεντους βαζει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διδαξε μπαλα ο μυρωδιας ο Σαντος.

 

Βγαζει 2 χαφ και βαζει 2 καθαρα σεντερ φορ (ειδικα η εμπνευση να βγαλει το Φορτουνη και να βαλει τον Μητρογλου ηταν απο αλλο πλανητη) και βλεπουμε μια εθνικη με το εξης πλανο:

Ειτε γιομες απτα μπακ κι οπου παει η μπαλα κυνηγαμε, ειτε "δωστε ολοι την μπαλα στον Σαμαρα" σαν να ειναι ο νεος Μεσσι που θα κανει τον πλειμεικερ.

 

Αποτελεσμα, βαλαμε και γκολ κ απο πανω χωρις 1 ευκαιρια.

 

Γεια σου Σαντος πιο Ελληνα απτους Ελληνες (θα εννοουσε οτι αν εσεις κινειστε με βυσματα μια φορα, εγω κινω τα βυσματα 21).

 

Δρομο ΧΘΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η εμπνευση με το φορτουνη ηταν τουλαχιστον απο αλλο πλανητη.Ο Σαμαρας δεν επαιξε ασχημα αλλα επρεπε να βγει αυτος ειχε αρχισει να κουραζεται ενω ο Φορτουνης ηταν μια χαρα.Μαγικος ο Παπαδοπουλος που αν εξαιρεσουμε το 10' επαιζε μονος του στην αμυνα.Μπραβο στον ολυμπιακο που τον εδωσε γιατι το παιδι θα χανοταν στους παγκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκόρπιες σκέψεις.

 

Χειρουργείο χωρίς αναισθητικό από τους διαιτητές ρε γαμώ την τρελα μου.

Πολλές γιόμες ρε ,alakes.

Η καλύτερη κίνηση ήταν η αλλαγή του Χαλκιά.

Τραγικότατος σε άλλο ένα mats ο Σαμαράς.

Εξαιρετικοί οι μικροί ειδικά ο Κυριάκος.

Μητρόγλου όλο φάουλ.

Αν ήταν ο Avraam και ο Σωκράτης θα περνάγαμε.Ωστόσο έχουμε ακόμα ελπίδες πρόκρισης.

 

 

Ελλάδα γερά. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι ξεραμε οτι δεν ειμαστε καμμια μεγαλη ομαδα,αλλα τουλαχιστον ειμαστε μαχητικοι.Σωστα ολα τα παραπονα προς τον Σαντος και σωστες οι παρατηρησεις για μερικους παικτες που δεν θα επρεπε να ειναι στην Εθνικη.

 

Αλλα αυτο το διαιτητικο οργιο εναντιον μας ειναι απαραδεκτο.Δευτερο συνεχες παιχνιδι αλλοιωση αποτελεσματος?Και καλη ομαδα να ειχαμε αυτοι μας θαβουν με το ετσι θελω.

 

Στο κατω κατω,πες ναι ειμαι αμπαλος και γουσταρω να το παλευω,γιατι μου αφαιρεις αδικα το δικαιωμα να διεκδικησω οτι μπορω?Ενας ολοκληρος λαος βλεπει την εθνικη του ομαδα.Αδικιες γινονται,αλλα τετοιες και με τετοια συχνοτητα ειναι απαραδεκτο.

 

Αν ειμουν προεδρος της ΕΠΟ θα εκανα αυστηροτατα παραπονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κερδίσεις τη Ρωσία και να χάσουν οι Τσέχοι από τους Πολωνούς.

 

Τελικά το πέναλτι του Καραγκούνη έδινε πρόκριση. Περαστικά μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...