Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και βεβαίως, πολύ σωστά γράφτηκε ότι δε φταίει η άμυνα. Δεν υπάρχουν χαφ να ανακόψουν τις επελάσεις των Τσέχων, η αμυντική μας γραμμή βρίσκει ξαφνικά 3-4 αντιπάλους μπροστά τους, λίγα μέτρα έξω από την περιοχή έτοιμους να σουτάρουν, να βγάλουν κάθετη στον άξονα ή στα άκρα. Αναπόφευκτα θα εκτεθούν.

 

 

ακριβως φιλε μου, οποιος εχει παιξει λιγο μπαλα εστω και της πλακας 8χ8 με φιλαρακια, ξερει οτι αμα σου ξεχυθει ενας γρηγορος τεχνιτης και εχει και 3 επιλογες διπλα του θα σε κανει γιο γιο. Καμια βοηθεια, καμια συγκλιση, απιστευτο πλατος στην αμυνα, πουθενα τα αμυντικα χαφ, ελευθεροι παιχτες στα πλαγια, ελευθεροι μπαινουν και στην καρδια της αμυνας για να δεχτουν ασιστ. Τι να σου κανει ο χολεμπας. Ο οποιος οκ οντως μπορουσε καποιες στιγμες να ενεργησει καλυτερα, αλλα του χουν γαμησει την ψυχολογια απο το 1το ημιχρονο με την πολωνια που βγαιναν ανενοχλητοι κατα μετωπο απο την πλευρα του. Σιφξε λιγο την αμυνα αγορι μου, κλεισε χωρους. Υποτιθεται οτι ειμαστε μια αμυντικη ομαδα και πλεον εχουμε φαει ολα τα επιθετικα ατου και χαλασαμε και τις αμυντικες ισοροπιες. Πληρης απατη ο σαντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτο το βλαμενο ΑΝ, στο αν δεν μπαιναμε σαν κοιμισμενοι στα πρωτα 5 λεπτα, παντα θα με κυριευει και θα με κυνηγα. :(

 

Αυτος θελει και Μητρογλου και Λυμπεροπουλο. Να κανουμε 4 αλλαγες αν ειναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι δυνατον να μην βγαζει εδω καρτα σε σχεση με αυτες που μας εδωσε. Ρε εχει πεσει σημα να μας πανε κοντρα γενικως

Ανιση διαιτησια, για να μην πω εχθρικη, διχως αλλο.

 

Όταν χρειάζεσαι έναν sniper δεν τον βρίσκεις, γμ το τραγί τον Σαμαρά!

Εχεις Φετφατζιδη. Πρεπει να τον βαλει τωρα. Υπαρχει χρονος. Οι αμυντικοι της Τσεχιας ειναι χαμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ βεβαια βγαζει τον Φορτουνη. Ο Σαμαρας εχει πινακιδα πανω του και δεν βγαινει ποτέ και για κανενα λογο. :mad:

 

 

Γ@μω τα οφσαιντ μου και τις εχθρικες διαιτησιες μου! Παλι ΔΕΝ ΗΤΑΝ!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

Και ειχαμε και μεγαλη ευκαιρια για καλο σουτ. :mad:

 

Πωπω ο διαιτητης ειναι τελειως εχθρικος. Και ο σχολιαστης τα ιδια. Κραταει ο Μητρογλου λεει. :eek:

Τζαμπα ηττα και παλι..... :(

 

Τελικα αυτους τους Τσεχους μπορουσαμε και να τους νικησουμε. Αλλά καταραμενο 5λεπτο. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...