Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνω...Ο Σαμαρας ειναι ,καλως ή κακως, ο μονος που μπορει να κρατησει μπαλα και να κανει μια ατομικη προσπαθεια...

Απο εκει και περα, βλεπεις εναν Μανιατη να τρεχει παντου,ο Κατσουρανης με τον Καρα απλως περπατανε, ο Γκεκας παλι ανυπαρκτος και οσο για τον Χολεμπας ειναι μεν κακος αλλα ΠΟΛΥ μονος...Του βγαινουν 3 παιχτες απο εκει...

 

Ναι, ομως σημερα δεν κανει τιποτα απο αυτα που λες. Συν του οτι αμυντικα δεν βοηθαει καθολου.

 

Τον Καραγκουνη τον αδικεις, πιστευω, τουλαχιστον προσπαθει.

 

Ρε Σαντος πας καλα; Σαλπιγγιδης αντι Νινη;

 

EDIT: Κι ομως με διευψευσε!!!!!! Επιτελους μια ωραια προσπαθεια απο τα πλαγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε Σαντος πας καλα; Σαλπιγγιδης αντι Νινη;

 

EDIT: Κι ομως με διευψευσε!!!!!! Επιτελους μια ωραια προσπαθεια απο τα πλαγια.

Την πατησες.

Ο Νινης ηταν νωχελικοτατος. Σαν να νομιζε οτι επαιζε με παιδάκια ηταν....

Ο Σαλπιγγιδης τουλαχιστον.........εβαλε το γκολ. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σαλπιγγιδης τουλαχιστον.........εβαλε το γκολ. :-D

Επισης κερδισε το πεναλτι και την αποβολη.

 

Τι να πω. Μακαρι οποτε τον κραζω τον Σαντος να κανει τετοιες κινησεις. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα που είδα τους προέδρους, μου ήρθε η φλασιά. Η εθνική φτάνει στον τελικό και στις εξέδρες πανηγυρίζει ο πρωθυπουργός Τσίπρας. Πόσο να δίνει στο στοίχημα;

 

Πάντως, αν και από μπάλα μηδέν, το ματς είναι ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα δικαιο αποτελεσμα, απο ενα ημιχρονο ειχαν οι δυο ομαδες. Απλα μας μενει η πικρα του χαμενου πεναλτι (για μενα θα ηταν προτιμοτερο να το χτυπαγε ο Σαλπιγγιδης).

 

Κυριακος Παπαδοπουλος, Μανιατης καταπληκτικοι. Φορτουνης, Σαλπιγγιδης πολυ καλοι.

 

Ο Σαμαρας καλυτερα ας αλλαξει επαγγελμα και ας ακολουθησει τον συνονωματο του τον Τρυφωνα. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ξανθόπουλος των πάγκων, αφήνει έξω όλους τους πρωταγωνιστές της φετινής σεζόν, για να βάλει μέσα τα κολλητάρια του οι οποίοι:

 

- Ήταν εντελώς ντεφορμέ φέτος, είτε λόγω ηλικίας, είτε λόγω απόδοσης, είτε λόγω λίγων συμμετοχών (Χαλκιάς-Καραγκούνης-Κατσουράνης-Σαμαράς).

 

- Αφήνει έξω παίκτες όπως Χιώτης (εκτός Euro Εντελώς), Φετφατζίδης, Μήτρογλου (μακράν ο καλύτερος Έλληνας επιθετικός).

 

- Αποφασίζει να βάλει τον καλύτερο Έλληνα παίκτη μετά το '70, όταν τα γερόντια του κέντρου σου τα έχουν φτύσει και δεν μπορούν να τροφοδοτήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ασπρίσει τα μαλιά μου κι ακόμα δεν έχει βρεθεί ένας προπονητής να απαγορεύσει στον καραγκούνη να εκτελεί οποιοδήποτε στημένο.

Δεν το λέω τώρα, το λέω απ'όταν είπα τις πρώτες μου λεξούλες. Αντί για μαμά μου βγήκε ένα, όχι πάλι ο γκαραγκούνς.

Κι αντί να βρεθεί ένας fucking προπονητής να τον μαζέψει, με λέει τώρα όλο το σόι μου γκαντέμη γιατί τον μάτιασα. WTF?

 

Κάθε του φαουλ πάει στον πρώτο αντίπαλο μετά το τείχος, κάθε κόρνερ δεν φτάνει καν πρώτο δοκάρι, πέναλτι δεν βάζει ούτε στην κανέλλη.

 

Τέλος πάντων, ήθελε μαγκιά η επιστροφή στο ματς. Μπράβο στα παιδιά και ελπίζω ο p.r. προπονητής μας να βοηθήσει περισσότερο την ομάδα στα επόμενα ματς που είναι πολύ δυσκολότερα γιατί απόψε ήταν ο χειρότερος του γηπέδου με διαφορά.

Θα μου πεις, τόσο μπορεί τόσο κάνει.. Σωστά..

 

Μεγάλε σάλπι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...