Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά πιο κακοεκτελεσμένο κόρνερ απ αυτό που φάγαμε το γκολ δεν παίζει.

Η μπάλα στο πρώτο δοκάρι είναι στο ύψος του Φρόντο και ο γλυκός Ορέστης χτυπάει φραπέ.

Μακάρι να παίξουν μ αυτόν στο ΟΑΚΑ, γιατί ο Καπίνο είναι πράγματι καλός τερματοφύλακας.

 

Καλά το ότι είναι φιλικό μας έδωσαν να το καταλάβουμε καλά καλά ο Σαμαράς, ο Σαλπιγγίδης και ο Φωτάκης σε πρώτο βαθμό, αλλά και όλοι οι υπόλοιποι.

Αν ήμουν στο γήπεδο μες στο κωλόβροχο και έβλεπα 11 παρτάλια να σέρνονται έτσι, απλά θα τους έκραζα και θα σηκωνόμουν να φύγω.

Ο Καραγκούνης μπορεί να χει χίλια κακά, μπορεί να ναι καρνάβαλος, αλλά όταν μπαίνει μέσα παίζει μπάλα.

Και το Αγγλία-Ολλανδία εχθές φιλικό ήταν και βάζανε γκολ μέχρι το 92.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Τερματοφύλακες: Χαλκιάς, Σηφάκης και Τζόρβας

 

Αμυντικοί: Τοροσίδης, Αβρ. Παπαδόπουλος, Κ. Παπαδόπουλος, Μαλεζάς, Χολέμπας, Τζαβέλλας, Παπασταθόπουλος

 

Μέσοι: Τζιόλης, Μάκος, Μανιάτης, Κατσουράνης, Καραγκούνης, Φωτάκης, Φορτούνης, Κονέ, Νίνης, Φετφατζίδης

 

Επιθετικοί: Σαμαράς, Σαλπιγγίδης, Γκέκας, Λυμπερόπουλος, Μήτρογλου

 

Trololol ο Σάντος :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα φυσιολογικες επιλογες, μπορω να πω.

 

Οι μονες αλλαγες που θα μπορουσε να εχει ειναι Αθανασιαδης αντι Λυμπεροπουλου, και Χιωτης αντι Χαλκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σηφακης ολη τη σεζον ειναι τραυματιας, 2 αγωνες εχει.

Ο Τζον Μπον Τζορβας εχει κανα 6μηνο να αγωνιστει συν φυσικα οτι το πνιγει το κουνελι απο τη μερα που εγινε τερματοφυλακας.

Ο Χαλκιας απτην αλλη, ειναι πιο αναξιοπιστος κι απτον Τζορβα, τουλαχιστον ομως θυμαται ποτε επαιξε ποδοσφαιρο τελευταια φορα.

 

Και μενουν εξω, Χιωτης προερχομενος απτην καλυτερη και σταθεροτερη σεζον του, Καρνεζης και Καπινο, ειδικα ο 1ος προερχεται απο εξαιρετικη σεζον, διοτι για τον Καπινο θα μπορουσαμε να πουμε οτι λεμε και για Σηφακη/Τζορβα.

 

Οπως και ο Λυμπεροπουλος ειναι περιεργη επιλογη αλλα anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Χαλκιάς, Ποιος Τζόρβας, Ποιος Σηφάκης, Ποιος Tziolis, Ποιος Γκέκας, Ποιος Λυμπερόπουλος;

 

Αφού ο φουσκομπούκης παίζει ως χαφ στην Σάλκε, έχεις και Μανιάτη, έχεις και Κατσουράνη πήρες και Μάκο τον Tziolis τί τον θέλεις ; Χίλιες φορές Χριστοδουλόπουλο, και χίλιες φορές Αθανασιάδη.

 

Για τον Καραγκούνης δεν υπάρχουν σχόλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Διονύσης Χιώτης, μέσω facebook φανέρωσε την απογοήτευσή του που δεν βρίσκεται στα πλάνα του Φερνάντο Σάντος , τονίζοντας πως στην Ελλάδα δεν υπάρχει αξιοκρατία.

"Θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου, τους προπονητές μου και όλους όσοι με στήριξαν όλα αυτά τα χρόνια στον ΑΠΟΕΛ. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να πετύχω τον μεγαλύτερο προσωπικό στόχο που είχα φέτος. Πλέον στην Ελλάδα η λέξη αξιοκρατία έχει αντικατασταθεί με τις λέξεις δημόσιες σχέσεις. Όπως και να έχει, θέλω να ευχηθώ καλή επιτυχία στα παιδιά της Εθνικής γιατί πάνω απ' όλα είναι η Ελλάδα".

XIWT_sak_600_400__1520156875.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πάλι τις ίδιες συζητήσεις θα κάνουμε; Μήπως να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε το ενδεχόμενο ότι κάποιοι καλοί λόγοι υπάρχουν που καλούν αυτούς που καλούν αυτοί οι πετυχημένοι προπονητές; Και ότι μάλλον έχουν και δίκιο;

 

Βαριέμαι να τους ξαναγράψω τους λόγους. Τα λέγαμε τόσα χρόνια με το Ρεχάγκελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...