Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την slim fit δεν την βλέπω να πουλά πολύ...

 

Για να πουλήσει ή πρεπει να εχεις -10 κιλά από το κανονικό ή πρέπει να πηγαινεις 2ωρο γυμναστήριο καθημερινα με διατροφές κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να πουλήσει ή πρεπει να εχεις -10 κιλά από το κανονικό ή πρέπει να πηγαινεις 2ωρο γυμναστήριο καθημερινα με διατροφές κλπ.

 

Ακριβώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο άλλος κάλεσε τον Χριστοδουλόπουλο που έκανε καλό παιχνίδι μετά από 1 χρόνο και δε κάλεσε τον Μήτρογλου?

Σε λίγο θα καλέσει και Παπούλη. Είναι κρίμα να μένει απ΄ έξω ο καλύτερος Ελληνας επιθετικός επειδή ο Σάντος δε τον συμπαθεί.Στο φινάλε δε του έχει κάνει κάτι ο Μήτρογλου. Δεν είναι ίδια περίπτωση με τον Ρεχάγκελ και τον Γεωργάτο που όντως ο δεύτερος δε σεβάστηκε τον πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (και πολλοί ακόμη θαρρώ) πιστεύω στην Εθνική πρέπει να "παντρεύεις" την εμπειρία, αλλά και τα νειάτα με 1ο και κυριότερο μέλημα την αγωνιστική κατάσταση την δεδομένη στιγμή της κλήσης.

Ουτε μανατζαραίοι,ούτε πρόεδροι ομάδων κτλ κτλ κτλ να επεμβαίνουν. Γίνεται αυτό όμως;

 

Δηλαδή, το να μένει έξω ο μήτρογλου,είναι απο τα άγραφα. (όπως επίσης και να μην παίζει στον ολυμπιακό και ναναι πάγκο ή δανεικός...).

 

Edit: κάλεσε τον...Τζόρβα; έλεος πιά. Αυτόν που τον κοροϊδεύει η μισή ιταλία;

Για πείτε μου οι ολυμπιακοί, ο φετφατζίδης πόσες συμμετοχές είχε φέτος;

Είμαι περίεργος να δώ ποιούς θα καλέσει για το Euro. Αντε στα φιλικά πες οτι κάνει δοκιμές.

 

Αν θέλετε να κάνουμε μια κουβέντα για παίκτες/θέσεις που κατα τη γνώμη μας θα πρέπει να΄ναι στην Εθνικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Οττο υπήρξε Σοφός. Δε κάλεσε Γεωργάτο γιατί ο Γεωργάτος δε τον σεβάστηκε (γνωστό το επεισόδιο που ο Οττο τον πέταξε έξω απ τη προπόνηση επειδη ο Γεω τον κορόιδεψε)

 

Για τον μόνο που πάντα υπήρξαν ενστάσεις ήταν για τον Ζήκο που έκανε εκείνη τη περίοδο λαμπρή καριέρα ομως μη ξεχνάμε πως στα χαφ ήταν υπερπληρης με παίχτες όπως ο Ζαγοράκης, ο Μπασινάς, ο Κατσουράνης. Ναι ίσως θα πρεπε να μπει στη θέση του Καφέ, με τη διαφορά όμως οτι ο Καφές πήγε να παίξει συγκεκριμένο ρόλο στην Εθνικη και όχι αυτόν του στυλοβάτη.

 

Κατά τα άλλα όντως μάζεψε ότι καλύτερο κυκλοφορούσε εντός και εκτός Ελλάδας και το έκανε ομάδα.

 

Ο Σάντος δε καλεί τους καλύτερους. Και αυτό ειναι πρόβλημα. Δε μπορει να καλεί πάλι τον Λυμπερόπουλο, ούτε τον Χριστοδουλόπουλο, τη στιγμή που είναι το λιγότερο μέτριοι όταν παίζουν, ενω έχεις παίχτες πολυ πιο φορμαρσμένους. Ακόμα και ο Παππούλης του ΟΦΗ καλύτερα παίζει από αυτούς τους 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα απόδοσης ειναι φίλε μου. Μπάλα ξέρει. Και φυσικά η σύγκρισή του με τον Παππούλη είναι ατυχής. Ελα όμως που ο Παππούλης τη φετινή χρονιά παίζει καλά, ενώ ο Χριστοδουλό, δεν έχει δείξει τίποτε το ιδιαίτερο τόσο καιρό. Σα ταλέντο έφυγε απ τον ΠΑΟΚ και ακόμα ταλέντο παραμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Καρνέζης έξοδο δεν παίζει να κάνει ε?

 

χαβαλε κανεις ετσι;

 

http://www.youtube.com/watch?v=-zmPflx3ieA

 

Την απίθανη γιόμα να πνίγεις, αν θες σαν τον Καρνέζη να γίνεις! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμυνα και ας ελπίσουμε οι Θεοί της μπάλας να είναι ευγενικοί με μας.

 

Καλός ο Fουρτουνης.Τυχερός που δεν τον περιποιήθηκε ο Ερνέστο.

 

 

Αλλα ο Καρνέζης γιατί κλήθηκε?Προσωπικά προτιμώ τον Καπινo.Από το mats στο ναό που τον παρακολούθησα μου έκανε τρομερή εντύπωση.Αντίθετα ο Ορέστης τι σπουδαίο έκανε ώστε να κληθεί στην εθνική εκτος από καλές δημόσιες σχέσεις που φαίνεται να έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...