Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Τζορβας ειναι στην κατασταση που ηταν παντα ...

Ξερουμε τα ελατωματα του και τα βλεπουμε σε καθε ματς.

Το γκολ που εφαγε προχτες το χει φαει ξανα με την εθνικη και με τον ΠΑΟ παλιοτερα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Τζορβας ειναι στην κατασταση που ηταν παντα ...

Ξερουμε τα ελατωματα του και τα βλεπουμε σε καθε ματς.

Nαι αλλα εγω ειμαι Παναθηναικος κι ετσι ο gchris πρεπει να ποσταρει για να διαφωνησει μαζι μου, απο καθηκον.

 

Απο κει και περα, gchris7, θα μπω στον κοπο να σου απαντησω:

Προκυπτει απο αυτα που ρουφηξε ηδη με την Παλερμο, βλεπε αυτο απο την Αταλαντα.

Προκυπτει απτην κριτικη που του ασκουν τα ΜΜΕ στην Ιταλια.

Προκυπτει απτα 6 γκολ παθητικο σε 4 αγωνες ενος κλειστου γενικα πρωταθληματος σε θεμα γκολ.

Προκυπτει απτο γκολ που ρουφηξε προχθες με την Εθνικη.

Προκυπτει απο μια φαση αμεσως μετα το γκολ που εφαγε η Εθνικη, απο κορνερ νομιζω που κανει και δε κανει εξοδο και τελικα κινδυνευσαμε.

 

 

Θες και αλλα?

 

Οσο για τον Χιωτη πρωτου εκφερεις αποψη, προτεινεται να τον παρακολουθησεις. Προς το παρον -αποτι φαινεται- μαλλον αγνοεις αν ειναι καραφλας η μακρυμαλης.

 

ΥΓ> Το επιχειρημα οτι ενας τερματοφυλακας ειναι βασικος σε 4 αγωνιστικες σε μια μικρομεσαια ομαδα της Ιταλιας αρα ειναι σε καλη κατασταση/αξιοπιστος/καλος κλπ , σπαει κοκκαλα παντως :mrgreen: Οτι σε αυτες τις 4 αγωνιστικες εχει ρουφηξει 6 γκολ, δε το ειδαμε, δε το ακουσαμε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα κορνερ που πεταγεται να πιασει τη μπαλα και τελικα πιανει αερα θυμηθηκα τον Κονστανζο ...

Στη φαση που σωζει ο Σπυροπουλος στη γραμμη τελικα..

Τρομερο λαθος.Αν εμπαινε γκολ θα ειχε γινει χαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ> Το επιχειρημα οτι ενας τερματοφυλακας ειναι βασικος σε 4 αγωνιστικες σε μια μικρομεσαια ομαδα της Ιταλιας αρα ειναι σε καλη κατασταση/αξιοπιστος/καλος κλπ , σπαει κοκκαλα παντως :mrgreen: Οτι σε αυτες τις 4 αγωνιστικες εχει ρουφηξει 6 γκολ, δε το ειδαμε, δε το ακουσαμε :devil:

 

Ενώ το επιχείρημα που δίνεις εσύ λέει πολλά όταν έχει δεχτεί 3 από την Ιντερ...

 

Με εξαίρεση το ματς με την Ατάλαντα που πράγματι του έγινε κρητική για το γκολ που δέχτηκε, τα πηγαίνει μια χαρά. Η μικρομεσαία Παλέρμο είναι 4η με τον Τζορβα βασικό...

Δεν είπα ότι ξαφνικά έγινε Μπουφον, τον ξέρουμε τον Τζορβα... Δυστυχώς η ευτυχώς αυτή την στιγμή με τον Σιφακη εκτός είναι ο καλύτερος Ελληνας τερμας...

Δεν υπάρχει κανένας Χιώτης, γελάει ο κόσμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένας Χιώτης, γελάει ο κόσμος...

Πες μου σε ποσα και ποια παιχνιδια τον εχεις δει και πως το συμπεραινεις αυτο και κυριως πως γελας εσυ (και ο κοσμος).

Και ανεφερε μου 1 λογο που ειναι για να γελας με αυτον αντι του Τζορβα με βαση τις αποδοσεις των 2 σε σημαντικα παιχνιδια αυτη τη σεζον, ειδικα οταν ο Τζορβας διαπιστωμενα σε κρεμαει σε δυσκολες φασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον θυμάμαι με την αεκ τον Χιωτη... Μεγάλο ταλέντο, μάλιστα σε ένα από τα παλιά manager γινότανε τρελό τούμπανο. :P

Όπως και να έχει σε έναν τόσο κρίσιμο αγώνα δεν αφήνεις στον πάγκο έναν τερματοφύλακα με εμπειρία στην εθνική, για να βάλεις έναν που δεν έχει παίξει ούτε μισό ματς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασες το ποστ μου περι Χιωτη και συμπερανες αυτα που γραφεις, η απλα ποσταρεις την ιδια καραμελα περι μιζεριας συνεχως?

 

Το ποστ σου οπως προανεφερα θα ηταν πιο ενδιαφερον αν ειχες καποιο αντεπιχειρημα σε οτι ειπα περι Χιωτη, διαφορετικα συνεχισε να boto-κλαψουριζεις γιαυτους που φανταζεσαι οτι μιζεριαζουν, ποσως με ενδιαφερει απτη στιγμη που δεν ατιπαραβαλεις αποψη και κριτικαρεις ετσι γενικα για να περναει η ωρα, α λα Ντεπυ Γκολεμα.

 

Εκτος αν θεωρεις οτι οποιος προτεινει να δοκιμαστει ο Χιωτης που βρισκεται σε εξαιρετικη κατασταση αντι του Τζορβα που δεν ειναι σε καλη κατασταση (ποτε του δεν ηταν εξαλλου) το κανει απο μιζερια. Αν ειναι ετσι διευκρινησε το μας, για να ξερω να συζητησω για πινγκ πονγκ next time που θα μου απαντησεις.

Ακόμα περιμένω να πεις ένα μπράβο στην ομάδα που πέρασε στο euro αλλά εξακολουθείς να γκρινιάζεις. Οχι ο Τζόρβας δεν είναι ο καλύτερος τερμας στην Ελλάδα, κατα τη γνώμη μου ο Σηφάκης είναι αλλά δεν θα κάτσω να κλαιω κιόλας.

Ναι είσαι πολύ μιζέρια ρε παιδί μου από αυτή που βαριέμαι και από αυτή που χαλάει μια κουβέντα. Στο ξαναλέω είσαι από αυτούς που σκάσανε που προκρίθηκε η εθνική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένω να πεις ένα μπράβο στην ομάδα που πέρασε στο euro αλλά εξακολουθείς να γκρινιάζεις. Οχι ο Τζόρβας δεν είναι ο καλύτερος τερμας στην Ελλάδα, κατα τη γνώμη μου ο Σηφάκης είναι αλλά δεν θα κάτσω να κλαιω κιόλας.

Ναι είσαι πολύ μιζέρια ρε παιδί μου από αυτή που βαριέμαι και από αυτή που χαλάει μια κουβέντα. Στο ξαναλέω είσαι από αυτούς που σκάσανε που προκρίθηκε η εθνική.

Eγω αλλον βλεπω να κλαιει στα τελευταια 3 ποστ του χωρις λογο παντως. Keep crying.

Ειτε εγω εσκασα που προκριθηκε η Εθνικη ειτε οχι, εσενα τι σε κοφτει ακριβως και γενικως βρε τζουτζουκο μου, γιατι μου ζαλιζεις τον ερωτα εδω και 2-3 σελιδες, για το παρακατω ποστ:

 

Απορω για ποιο λογο δεν βαζει το Χιωτη και βαζει τον Τζον Μπον Τζορβα. Απορω.

 

Ο Χιωτης βγαζει ματια στο Τσου Λου με το ΑΠΟΕΛ και ειναι ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟΣ. Συν την πολυτιμη εμπειρια του.

 

Σταματα να γραφεις σεντονια με αφορμη αυτο το ποστ που μιλαει ΜΟΝΟ για το Τζορβα και ΜΟΝΟ για τον Χιωτη, αλλιως αμα εχεις ορεξη για φαγωμα, ξερω γω, ψαξου πουθενα αλλου εγω δε προκειται να ασχοληθω παραπανω με κλαψουρισματα και παρακλησεις να πω δημοσια μπραβο στην εθνικη απο το ινσομνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλα το τριτο γκολ που τρωμε σημερα με τη Ρουμανια ειναι κορυφαιο...

Θα μπει στα highlights με τις πιο αστειες φασεις της χροναις που κατεληξαν γκολ ...

Ελεος , τι εκαναν τα παληκαρια εκει ...

Ουτε απο το Σαριεγκι δε θα το περιμενα αυτο..:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αμα δεν μπορουμε ας το αφησουμε και αυτο το αθλημα δεν παει αλλο..

 

 

Εχουμε τοσους νεαρους και για να τους θεωρησουν οι προπονητες εμπειρους πρεπει να φτασουν 30 χρονων..

 

Τωρα ακουω οτι θα παρουν ελληνικη υπηκοότητα Ο Λεοναντρο, χαιρομαστε που ο Βιερινια δεν συμμετειχε στην αποστολη της εθνικη πορτογαλλιας και λεμε αντε θα παιξει στην εθνικη..και ο αλλος του ολυμπιακου δεν θυμαμαι πως το λενε επαιξε στην εθνικη..

 

Δεν πολυ ασχολουμε με το ποδοσφαιρο αλλα ειμαστε για μπατσες ..

 

Αντι να βαλουν τα νεα πααιδια να παιξουν με εχουν ακομα τον Καραγκουνη και Κατσουρανη και αλλους..

 

Ποτε θα φανουν οι πιτσιρικαδες..

 

 

Θα ηθελα να ακουσω και την δικια σας αποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...