Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι κλαις ; Απόλαυσε και λίγο τη νίκη, αμάν πολυ γκρινιαζεις με την εθνική. Τι θες πια;

Στο μεταξυ στις προηγουμενες σελιδες ολο το φορουμ κραζει Τζορβα (και Χαριστεα) και ο αλλος ποσταρει για να απαντησει περι κλαψας σε ενα ποστ που απλα απορω/προτεινω την περιπτωση Χιωτη.

 

Εξαλλου το ποστ μου ειχε μια λογικη και ενα επιχειρημα, απτη στιγμη που μπαινεις στη διαδικασια να μου απαντησεις ασε το τρολαρισμα και πες μας τη δικη σου γνωμη ( :rolleyes: ) . Αλλιως ξυδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πολυ καλα κανει, γιατι τουλαχιστον η κλασικη περιπτωση Ελληνα αναγνωριζει ποσο αμπαλος ειναι ο Χαριστεας, ασχετα αν κολλαει που και που τα γκολακια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα δεν ειναι το θεμα αν ειναι αμπαλος ή οχι.

Απλα αυτες τις στιγμες που μας χαρισε το 2004 ειναι ανεπαναληπτες.

Και στα 50 να παιζει στην εθνικη δε με νοιαζει..

It's Just Respect ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πολυ καλα κανει, γιατι τουλαχιστον η κλασικη περιπτωση Ελληνα αναγνωριζει ποσο αμπαλος ειναι ο Χαριστεας, ασχετα αν κολλαει που και που τα γκολακια του.

 

Η κλασική περίπτωση Έλληνα, είναι επίσης άσχετη από ποδόσφαιρο και νομίζει πως γνωρίζει καλύτερη μπάλα από τον Φέργκιουσον και τον Μουρίνιο μαζί. Καλά, δε μιλάω για κάτι τιποτένιους τύπου Ρεχάγκελ και Φερνάντο Σάντος που απλά είναι κωλόφαρδοι. Αυτοί δεν πιάνουν μια μπροστά στον Έλληνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξυ στις προηγουμενες σελιδες ολο το φορουμ κραζει Τζορβα (και Χαριστεα) και ο αλλος ποσταρει για να απαντησει περι κλαψας σε ενα ποστ που απλα απορω/προτεινω την περιπτωση Χιωτη.

 

Εξαλλου το ποστ μου ειχε μια λογικη και ενα επιχειρημα, απτη στιγμη που μπαινεις στη διαδικασια να μου απαντησεις ασε το τρολαρισμα και πες μας τη δικη σου γνωμη ( :rolleyes: ) . Αλλιως ξυδακι.

 

Μα συνέχεια μιζέρια....πες και ένα μπράβο δείξε ότι χαίρεσαι.....όλοι μου θέλετε να δείτε μπαλάρα αλλά άμα ήταν καμμιά νορβηγία που έπαιζε έτσι όλοι θα λέγανε μπράβο στην σκληροτράχυλη ομάδα που ξέρει να εκμεταλλεύεται τα θετικά της και κρύβει τις αδυναμίες της.

Την γνώμη μου ήδη την έχω πεί. Αυτή η εθνική είναι η καλύτερη μετά το 2004 ( η οποία φυσικά είναι η κορυφαία όλων των εποχών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα συνέχεια μιζέρια....πες και ένα μπράβο δείξε ότι χαίρεσαι.....όλοι μου θέλετε να δείτε μπαλάρα αλλά άμα ήταν καμμιά νορβηγία που έπαιζε έτσι όλοι θα λέγανε μπράβο στην σκληροτράχυλη ομάδα που ξέρει να εκμεταλλεύεται τα θετικά της και κρύβει τις αδυναμίες της.

Την γνώμη μου ήδη την έχω πεί. Αυτή η εθνική είναι η καλύτερη μετά το 2004 ( η οποία φυσικά είναι η κορυφαία όλων των εποχών)

Διαβασες το ποστ μου περι Χιωτη και συμπερανες αυτα που γραφεις, η απλα ποσταρεις την ιδια καραμελα περι μιζεριας συνεχως?

 

Το ποστ σου οπως προανεφερα θα ηταν πιο ενδιαφερον αν ειχες καποιο αντεπιχειρημα σε οτι ειπα περι Χιωτη, διαφορετικα συνεχισε να boto-κλαψουριζεις γιαυτους που φανταζεσαι οτι μιζεριαζουν, ποσως με ενδιαφερει απτη στιγμη που δεν ατιπαραβαλεις αποψη και κριτικαρεις ετσι γενικα για να περναει η ωρα, α λα Ντεπυ Γκολεμα.

 

Εκτος αν θεωρεις οτι οποιος προτεινει να δοκιμαστει ο Χιωτης που βρισκεται σε εξαιρετικη κατασταση αντι του Τζορβα που δεν ειναι σε καλη κατασταση (ποτε του δεν ηταν εξαλλου) το κανει απο μιζερια. Αν ειναι ετσι διευκρινησε το μας, για να ξερω να συζητησω για πινγκ πονγκ next time που θα μου απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που βγαίνει ότι ο Τζορβας δεν είναι σε καλή κατάσταση? :blink:

Βασικός στην Παλέρμο που είναι 4η στην Ιταλία, μια χαρά τα πηγαίνει.

Δεν υπάρχει κανένας Χιώτης, αυτό έλειπε να τον έβαζε και βασικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...