Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που μπορώ να δω αν έχουν μείνει εισιτήρια των 10 ευρώ?

 

Επίσης η θύρα 25 στο τηγάνι που είναι;

 

Από Κηφισό αν κατέβω ακολουθώ την διαδρομή προς την πλατεία νερού για να βγω στο καραισκάκη ή στο τέρμα ακολουθώ την δεξιά διαδρομή. Γαύροι για help λίγο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που μπορώ να δω αν έχουν μείνει εισιτήρια των 10 ευρώ?

 

Επίσης η θύρα 25 στο τηγάνι που είναι;

 

Από Κηφισό αν κατέβω ακολουθώ την διαδρομή προς την πλατεία νερού για να βγω στο καραισκάκη ή στο τέρμα ακολουθώ την δεξιά διαδρομή. Γαύροι για help λίγο......

 

Για τα εισιτήρια δεν μπορώ να σε βοηθήσω, εμένα φίλος μου πήρε των 20 και για μένα.

 

Η θύρα 25 είναι έξω από τα Goody's ακριβώς, δηλαδή από την πλευρά του ηλεκτρικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα κάνει να τους κλείσει ο στοματάκι των Κροατών η Εθνική γιατί κάνουν συνεχώς δηλώσεις. Ξέρουμε πώς παίζουν και δεν πρόκειται λέει να αλλάξουν στυλ λένε γιά μας. Θα μας νικήσουν λένε σίγουρα.

Ας τους πιάσει ο εγωισμός των δικών μας και να τους δώσουν ένα μάθημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κροάτες πάντα κάνουν δηλώσεις ακόμη και όταν παίζουν με Γερμανία λένε ότι θα τους διαλύσουν.ότι είναι καλύτεροι και αλλα τρυφερά.Οι Κροάτες είναι εξαιρετικά ταλαντούχοι,αν και δεν έχουν δημιουργήσει ακόμα ομάδα για πολύ μεγάλα πράγματα.Αν δεν κάνανε τις συνηθισμένες τους ανοησίες στο προηγούμενο Euro2008 με αντίπαλο την Τουρκια θα φτάνανε τελικό.

 

Εγώ θα eimai στο γήπεδο απόψε και ελπίζω η Ελλαδάρα να κάνει μεγάλο mats και να πάρουμε την νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φοβάμαι πως θα χάσουμε άνετα σήμερις...

 

Ποιος ήταν που έβριζε τον Ζήση και του είχε ανοίξει η τρούπα; Να ξεσκίσει στο βρίσιμο τους επιθετικούς μας απόψε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πολύ φοβάμαι για ήττα. Κυρίως γιατί έχω την αίσθηση ότι υπάρχει άγνοια κινδύνου.

 

Δε βαριέσαι, όμως: καλή μας τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στη δική μου tv είναι λες και βλέπω χαμηλού bitrate streaming; Και κάποιος στο Mega να ανοίξει το antializing! :mad:

 

...Τώρα ξέρω ποιά θα είναι η αιώνια καταδίκη μου στην κόλαση. Θα πρέπει να βλέπω για πάντα αυτό το ματς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μάπα αυτή η ομάδα, αλλά κάτι @@ ΝΑ!

 

ΟΚ, τρισάθλια η μπάλα που παίζει, αλλά με συγκίνησε σήμερα. Τα παιδιά τόσο ξέρουν και μπορούν, τόσο παίζουν. Αλλά τον χαρακτήρα τους τον παραδέχομαι. Τόσα χρόνια τώρα δεν λυγίζουν. Χάρηκα πιο πολύ για τους παπαρολόγους τους Κροάτες που μας είχαν εύκολα. Να παίξουν σοβαρά και στην Γεωργία, μην έχουμε καμιά ψυχρολουσία και φύγαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...