Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιχαμε απουσιες αλλα ας μου εξηγησει καποιος την λογικη της χρησιμοποιησης του ευζωνα αντι του Φετφατζιδη (εστω του κακου Φετφατζιδη)σε ματς με τη Λετονια με 1-0 ημιχρονο

Ρε μπας και το κανει για στοιχημα, και καλα under ολα τα ματς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιχαμε απουσιες αλλα ας μου εξηγησει καποιος την λογικη της χρησιμοποιησης του ευζωνα αντι του Φετφατζιδη (εστω του κακου Φετφατζιδη)σε ματς με τη Λετονια με 1-0 ημιχρονο

Ρε μπας και το κανει για στοιχημα, και καλα under ολα τα ματς?

 

Αν είδε πως ο "μικρός" δεν την πάλευε με το λάθος που έκανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είδε πως ο "μικρός" δεν την πάλευε με το λάθος που έκανε...

O μικρος επαιζε σαν καβαλημενο καλαμι και αν ειχε παικτη να τον αντικαταστησει, εγω θα τον εβγαζα απο το 30

Αλλα χανεις 1-0 και μου βαζεις τον Τζιωλη?

Τι να τον κανεις? Μονο εγω ειδα που σε 2 φασεις που ζηταγε απο συμπαικτη να χτυπησει γρηγορα το φαουλ/πλαγιο και μολις αυτος του εκανε την πασα, αυτος εκοβε ταχυτητα, και κοιταγε καμαρωτος και με το πασο του τους αλλους?

 

Μιλαμε για ατσαλακωτο παικτη και εντελως ανικανο

Ας εκανε 15' κυρηγμα στον Φετφατζιδη στο ημιχρονο, ας εβρισκε τροπο να τον κανει να παιξει καλα, ας εβαζε τον Γεωργιαδη. Τον Τζιωλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή και αίσχος στα κρατικά μπουρδελοκάναλα που δεν μεταδίδουν τον αγώνα. Να κλείσουν όλα ρε, αι σιχτίρ μαλάκες :mad:

 

 

Παπάρια δουλευουν. :mad: Ολα κολλανε καθε λιγο και λιγακι. Ντροπη στην δημοσια τηλεοραση, ...ντροπη στην παπαροΕΡΤ, στην παπαροΝΕΤ ντροπη σε ολους εκει περα που μονο να παιρνουν γ@@@@@τικα ξερουν απο την ΔΕΗ και τον ΟΤΕ. :mad: :mad: Να τους απολυσουν ολους μπορουνε?? ΟΛΟΥΣ! Και να δειχνουν μονο παιχνιδια της εθνικης, τον καιρο και ντοκυμαντερ απο το τεραστιο αρχειο τους. Γ@μω την δημοσια τηλεοραση του. :mad: :mad: :mad: :mad:

 

Συμφωνα με ανακοινωση της ΕΡΤ

τα δικαιωματα του αγωνα , οπως και ολων των εκτος εδρας αγωνων τα εχει αγορασει το Μεγκα, το οποιο δεν θελησε να δειξει τον αγωνα.

 

τσαμπα τα δικτυακα γαμωσταυριδια σας προς την ΕΡΤ και οι ευχες να απολυθει κοσμακης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με ανακοινωση της ΕΡΤ

τα δικαιωματα του αγωνα , οπως και ολων των εκτος εδρας αγωνων τα εχει αγορασει το Μεγκα, το οποιο δεν θελησε να δειξει τον αγωνα.

 

τσαμπα τα δικτυακα γαμωσταυριδια σας προς την ΕΡΤ και οι ευχες να απολυθει κοσμακης.

Να τα ειχε αγορασει η ΕΡΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα ειχε αγορασει η ΕΡΤ.

 

 

εν τω μεταξυ κατι τυποι που τα λενε αυτα ^ ειναι οι πρωτοι που κλαιγονται μετα για κατασπαταληση του δημοσιου χρηματος :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επιστροφή Χαριστέα στην Εθνική!

 

Μια ειδηση που μ εκανε χαρουμενο.

Μπραβο στο Σαντος.Ελπιζω να τον ξανακαλεσει και για τα επομενα ματς και οχι μονο τωρα που εχει αναγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επέστρεψε όμως και ο Γκέκας ο οποιος στην b Γερμανίας αρχίζει να χώνει τα τεμάχια,Αλλα πως η μπάλα θα πηγαίνει στους επιθετικούς?

 

Περίεργο το mats.Γνωρίζεται ότι πολύ πιθανόν μπορούμε να περάσουμε σαν δεύτεροι apevtheias αν πάρουμε 4 βαθμούς στα δυο επόμενα mats?Αν και καλά θα κάνουμε να κυνηγήσουμε την niki με Κροατία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πρόβλημα για την ομάδα είναι ότι δυο παίκτες ο Kαραγκούνης και ο Κατσουράνης έχουν καιρό να παίξουν.

 

Έχω την σιγουριά ότι ο Santos :rolleyes: θα παίξει πολύ αμυντικά και θα προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί κάποια στημένη φάση.Πάντως πιστεύω ότι η ισοπαλία με το τρελοκομείο της Κροατίας δεν είναι κακό αποτέλεσμα εφόσον αργότερα νικήσουμε στην Τιφλίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...