Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με τη σημερινή εμφάνιση, το σκέφτομαι αν θα χρησιμοποιήσω τα εισιτήρια για την τρίτη που κέρδισα από βονταφον (8 κιόλας στον αριθμό). Παλιοτεμπεληδες περιπατητες!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

8; Σε κανα μετρό τα μοιράζανε σαν φυλλάδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλη εμφανιση απο εθνικη. Χωρις να κουραστει καθολου, περπατωντας στην κυριολεξια εκανε το αυτονοητο και πηρε 3 βαθμους. Αυτο κραταμε και προχωραμε.

 

Οσοι θελουν θεαμα ας ζητησουν μεταγραφη Μεσι, Ροναλντο, Ρουνει και Τσαβι στην εθνικη. Λεφτα υπαρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8; Σε κανα μετρό τα μοιράζανε σαν φυλλάδια;

 

 

Χαχα! Όχι, εστελνες ένα δωρεάν sms (μόνο κάτοχοι βονταφον φυσικά) και κερδίζες 2 εισιτήρια ανά νούμερο ;)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε σεις, πλάκα κάνετε?

Έχετε καταλάβει ποια είναι η καθημερινότηατα στο ελληνικό ποδόσφαιρο?

Τι περιμένετε δηλαδή? Με το που μαζεύονται στην εθνική να ισχύουν άλλοι νόμοι?

 

Ας συνεχίσουμε να παραμυθιαζόμαστε όλοι μας, ας κάνουμε τον βυντρα ντανι αλβες, τον τοροσίδη μαικον και τον σαλπιγγίδη ρουνει και όλα καλά..

 

Και εννοείται ότι θέλω να πάει η εθνική στα τελικά κι ας κερδίζει και με αυτογκολ στο 90, Ελλάδα είμαι, όχι Βραζιλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε σεις, πλάκα κάνετε?

Έχετε καταλάβει ποια είναι η καθημερινότηατα στο ελληνικό ποδόσφαιρο?

Τι περιμένετε δηλαδή? Με το που μαζεύονται στην εθνική να ισχύουν άλλοι νόμοι?

 

Ας συνεχίσουμε να παραμυθιαζόμαστε όλοι μας, ας κάνουμε τον βυντρα ντανι αλβες, τον τοροσίδη μαικον και τον σαλπιγγίδη ρουνει και όλα καλά..

 

Και εννοείται ότι θέλω να πάει η εθνική στα τελικά κι ας κερδίζει και με αυτογκολ στο 90, Ελλάδα είμαι, όχι Βραζιλία

 

Εγώ τουλάχιστον δεν μίλησα για επίπεδο παιχτών και θέαμα ντε και καλά, αλλά όταν τους βλέπω απλά να περπατάνε για 45+ λεπτά, να μην τους κριτικαρω; τι να πω..μπράβο στα παιδιά;; τι το είδαν..διαφήμιση του johnnie..keep walking;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έχουνε μάθει αυτό κάνουν..

Το περίεργο είναι που απ'τη μια λέω, δε μπορεί να φταίνε όλοι οι προπονητές..

Απ'την άλλη, ένας ρε, μια φορά να δω κάτι στο γήπεδο και να πω αυτό δουλεύτηκε στην προπόνηση..

Μα τίποτα....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ποια προπόνηση; Τις 10 που κάνουν το χρόνο; Οι άλλοι κάνουν 200 το χρόνο και δε βλέπουμε αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια προπόνηση; Τις 10 που κάνουν το χρόνο; Οι άλλοι κάνουν 200 το χρόνο και δε βλέπουμε αποτέλεσμα.

 

Οι προπονήσεις της Εθνικής είναι για τα πανυγύρια.Για να λέμε πως μαζεύονται οι διεθνείς.

Οι παίκτες δε πηγαίνουν στην Εθνική για να μάθουν "μπάλα".Υποτίθεται πως είναι έτοιμοι παικτες.

 

Απλώς κάνουν καποιες προπονήσεις τακτικής και τίποτε άλλο.Οπως μάθαν να δουλεύουν στις ομάδες τους,έτσι κάνουν και στην Εθνική.Πάντα κατ'εμέ...

 

Εντωμεταξύ πήρε σακάκι ο Σάντους;Που είναι το μπουφάν το καφέ ρε; :-D

 

Με το γκολ στο 94΄ αρχίζω να πιστεύω πως κάπου πάνω του,διπλα στο κομπολοι μέσα στη τσέπη,έχει ένα κομμάτι απτο καφέ δερμάτινο.

Οπως αποδείχθηκε απο παοκ φέτος, ψέμματα λέγανε πως το χάρισε στην ΠΑΕ για καλή τύχη :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ πήρε σακάκι ο Σάντους;Που είναι το μπουφάν το καφέ ρε; :-D

 

 

Χαχα ...laugh.giflaugh.gif

Αυτο αναρωτηθηκα κι εγω μολις τον ειδα .....

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rLsret4J0lQ&playnext=1&list=PL63D94305655B11FC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια, μπορει να ειναι και ακυρη η αστοχη (μιας και δεν ειμαι και πολυ γνωστης της μπαλας).

 

οσο θυμαμαι φετος φιλους μου παναθηναικους, συνεχεια ενα παραπονο ειχαν, τη μη δημιουργια παιχνιδιου απο τα χαφ της ομαδας (ητοι Κατσουρανη-Καραγκουνη-Ζιλμπερτο). Προχτες στον αγωνα ο Σαντος εβαλε βασικους παιχτες δημιουργιας παιχνιδιου τους Κατσουρανη-Καραγκουνη. Δεν ειναι λογικο να γινεται προβλεψιμο το παιχνιδι της ομαδας, οταν ολη τη χρονια αυτοι οι 2 δεν μπορουν να προσφερουν στον παναθηναικο ο οποιος ειχε και ενα σισε μπροστα να τρεχει; ποσο μαλλον με τους παιχτες της εθνικης που περπαταγαν προχτες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου διαβασα οτι αν η Εθνικη νικουσε χτες τη Πολωνια, τον Ιουνιο Μαλτα και Ιταλια, τοτε θα τεθει επικεφαλης στα προκριματικα του Μουντιαλ 2014?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, ισχυει, γιατι θα παραμεινει ψηλα στην παγκοσμια βαθμολογια και θα μπει στο πρωτο γκρουπ δυναμικοτητας.

Αν θυμαμαι καλα επρεπε να κανουν 2 νικες και 2 ισοπαλιες, αν και μπορει και με λιγοτερους βαθμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...