Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο ρε ΕΛΛΑΔΑΡΑ.

 

αντε επιτελους να δουμε νεα παιχτακια που διψανε για μπαλα, να αδειασει η εθνικη απο τα σαπακια και τα βυσματα.

 

σπυροπουλος, καφες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

δλδ δεν υπαρχουν στην Ελλαδα καλυτερα δεξια/αριστερα μπακ απο βυντρα και σπυροπουλο? μην τρελαθουμε!

 

μανιατης / τζαβελλας στην Εθνικη ΑΜΕΣΑ να παιζουν.

 

Φετφατζιδης απο αλλο πλανητη. μακαρι θεουλη μου να εχει την εξελιξη που του αξιζει και θα αφησει εποχη!

ατυχος ο νινης

 

πολυ καλος ο σαλπιγγιδης σημερα, οπως και ο σαμαρας με πολλα χιλιομετρα στην πλατη τους.

 

απο αμυνα κεντρο τα παμε μια χαρα.

 

το μονο που θα ηθελα ειναι πιο "σκυλια" χαφ στο κεντρο... πολυ αργο και χωρις φαντασια

 

 

οι εβραιοι ας γυρισουν κλαιγοντας για τα 2 πεναλντι που δεν τους εδωσε ( ναι ηταν )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φανταστειτε μια τετοια διαιτησια σε παιχνιδι ολυμπιακου-παναθηναικου :shock:

 

Ουτε δολος,ουτε συμφεροντα ουτε τιποτα.

Απλα αγνη ανικανοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σκοτώσαμε και τίποτα θηρία, αλλά ρε παιδάκι μου, βλέπεις ματς της εθνικής και δεν σε παίρνει ο ύπνος. Κάτι γίνεται, κάποιους παίκτες που δεν έχεις φάει στη μάπα 10 χρόνια βλέπεις, υπάρχει μια ζωντάνια. Μακάρι να βρούμε και μερικούς νέους παίκτες για το κέντρο και με τον καιρό, πιστεύω ότι θα βελτιωθεί η ομάδα. Ο Φετφατζίδης πολύ καλός. Αν βελτιώσει το σουτ του, μπορεί να πάει ψηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δειτε που ακομα κι αυτοι που δε τον γουσταραν θα νοσταλγησουν Τζιολη..

 

δεν υπαρχει περιπτωση να βγαινει 90λεπτο "καθαρο" με τα Καπη στο κεντρο, δε γινεται! Ας παρει τον Πριττα, τον Γ.Παπ, δε ξερω ποιον..να μπορουν να τρεξουν τουλαχιστον!

 

ρε Καρα...εκει στο τελος τι τη ριχνεις αουτ?κανε την ασιστ στον Μητρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο πέναλτι πρέπει να ήταν μάλλον και τα δύο με ποιό φανερό το πρώτο ε?

Αδικήθηκαν οι Ισραηλίτες.

 

Μαργαρίτα εμένα γιατί μου φαίνεται ότι ο Τζιώλης παίζει καλά αλλά όταν δεν παίζει στον Παναθηναϊκό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πρίττας είναι τραυματίας, αυτό για το Γ. Παπαδόπουλο τι το ήθελες; Αν είναι να φέρουμε και Κούτσια, Δημούτσο και λοιπά αιώνια ταλέντα που δεν κάνουν ούτε για την Ελπίδων πλέον.

Geovard, ο Καφές τόσες κάθετες έβγαλε, το πρώτο γκολ ήρθε από δική του πάσα, δηλαδή ο Κάτσουράνης κι ο Καραγκούνης τι παραπάνω κάνανε;

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με τα αμυντικά χαφ, ένας Μάκος έχει μείνει...

Όσο για τα πέναλτι, το δεύτερο που ζητάει το Ισραήλ και αυτό που δίνει σε εμάς, εγώ δεν θα τα έδινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δε δόθηκαν τα πέναλτι. Χάλασε όλο το παιχνίδι.

 

Πολύς καλός ο Φετφατζίδης! Αν αποκτήσει και την ωριμότητα να μην κάνει την τρίπλα παραπάνω και γενικά να παίρνει πιο γρήγορα αποφάσεις (πράγματα καλλιεργήσιμα), έχει εξαιρετικό μέλλον. Είναι και αριστεροπόδαρος, ότι πρέπει για την Εθνική.

 

Ο Σαμαράς εμένα μου άρεσε, δεν καταλαβαίνω προς τι το θάψιμο. Πάλεψε συχνά μόνος του και μάζευε συνεχώς 2-3 παίχτες πάνω του. Πολλές φορές μάλιστα κατόρθωνε να ανοίγει το παιχνίδι. ΟΚ, δεν του βγήκαν όλες οι τρίπλες ανάμεσα σε 3 αντιπάλους, αλλά αν του έβγαιναν όλες θα έπαιζε σε κορυφαία ομάδα. Πολύ ώριμος παίχτης πάντως. Είναι ολοφάνερο ότι είναι προπονημένος εκτός Ελλάδας.

 

Για μένα το καλό είναι ότι δείχνουμε να βγάζουμε σιγά σιγά μια τουλάχιστον 11άδα πιτσιρικάδες/σε καλή ηλικία, που θα μπορούν να μείνουν χρόνια μαζί και να παρουσιάζουν πάντα ένα αξιόλογο σύνολο. Φτάνει να μη μας φάνε οι τραυματισμοί, γιατί αναγκαστικά κάποιοι παίχτες θα είναι αναντικατάστατοι.

 

Για το πρωτάθλημα που έχουμε, είναι ότι περισσότερο θα μπορούσαμε να ζητήσουμε από Ελληνική Εθνική ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πρίττας είναι τραυματίας, αυτό για το Γ. Παπαδόπουλο τι το ήθελες; Αν είναι να φέρουμε και Κούτσια, Δημούτσο και λοιπά αιώνια ταλέντα που δεν κάνουν ούτε για την Ελπίδων πλέον.

Geovard, ο Καφές τόσες κάθετες έβγαλε, το πρώτο γκολ ήρθε από δική του πάσα, δηλαδή ο Κάτσουράνης κι ο Καραγκούνης τι παραπάνω κάνανε;

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με τα αμυντικά χαφ, ένας Μάκος έχει μείνει...

Όσο για τα πέναλτι, το δεύτερο που ζητάει το Ισραήλ και αυτό που δίνει σε εμάς, εγώ δεν θα τα έδινα...

 

 

 

To πρωτο ομως , το χερι , ηταν καραπεναλταρα ... :P

 

---------- Προσθήκη στις 01:04 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:49 ----------

 

pegasus_LARGE_t_1041_60178491_type11486.jpg

 

Οχι δεν ειναι βουτια ...

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως το μεγαλο προβλημα στην εθνικη ειναι στα αμυντικα χαφ. ο καραγκουνης φιλοτιμος, αλλα καφες κατσου σημερα απογοητευση. Ειδα το δευτερο ημι και το μονο που παρατηρησα ηταν τρυπες αριστερα δεξια.

 

Καλος ο πριττας, καλος ο γ. παπαδο, αλλα δεν μπορουν να σταθουν στην εθνικη. μεγα το προβλημα με αλλα λογια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι όλη σου η κριτική?

Γιά το.. ταλέντο τον Καφέ που τον ..ξέθαψε ο Σάντος και που έχασε τη μπάλα στο γκολ των Ισραηλινών και βέβαια δεν έπαιξε τίποτα δεν λες κάτι?

Ο Σαμαράς σήμερα μπορεί να μην ήταν ιδιαίτερα καλός αλλά δεν ήταν και ο χειρότερος.

Γιά τον Μήτρογλου που από κάπου πρέπει να χάνει αυτός δεν λες τίποτα?

Πάντως αυτή η Εθνική αν θα παίξει με καμιά πραγματικά δύσκολη ομάδα θα διασυρθεί.Γιατί δεν έχουμε κέντρο να τρέχει. Και η άμυνα τα είδε μπαστούνια σήμερα. Μού θύμισε Παναθηναϊκό.

 

Από Καφέ και Μήτρογλου δεν περίμενα κάτι άλλο (αν και ο Καφές την πάσα την έβγαλε στο πρώτο γκολ). Τι κριτική να τους κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε Τζορβα πιανεις το πεναλντι κ μετα πνιγεις 2 γκολ..;

 

Πρεπει να βγουν οι Κα-Κα γτ δε τη παλευουν αλλο. Και γενικα η αμυνα μας δε μ αρεσει

Και στην επιθεση αρκετα λαθη

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...