Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο τιμά κάποιον να ασχολείται με αυτόν που έκανε quote τα λόγια "του μέγιστου Νικόλα"...

 

Μπαι δε γουει, υπάρχει και το χαμόγελο στη ζωή, μην παίρνεις τα πράγματα που λέγονται για πλάκα πιο σοβαρά απ'όσο είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το hint το είδα, δεν αλλάζει όμως το νόημα της ατάκας σου..

Άσε που τώρα τελευταία άλλα διαβάζουμε και άλλα μας λένε ότι εννοούν...

Δεν μπορώ να ξέρω εγώ πότε είναι ανάδρομος ο ερμής του καθενός.. :P

Anyway, νοου χαρντ φιλινγκς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και μολις ειδαμε καποιον που δεν μπορει να ξεχωρισει την καφριλα απο το χαμηλο iq

Μου μιλάς με ειρωνικό και διδακτικό ύφος, σου απαντώ στο ίδιο στυλ και με λες 12χρονο (αφού στέρεψες από επιχειρήματα). Σου αντιπαραθέτω ένα χαρακτηριστικό σχόλιό σου που παραπέμπει σε 12χρονα και μιλάς για χαμηλό iq, ενώ παράλληλα με ρωτάς αλλού τι χρώμα έχει η μπάλα του μπάσκετ, θα μπορούσα να κάνω το ίδιο δείχνοντάς σου τις θέσεις σε ένα ποδοσφαιρικό γήπεδο, εδώ κάθεται ο γκολκίπερ κλπ.

 

Μήπως να το κόψεις τώρα ή να το πάρουμε αλλιώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερός Σαλπιγγίδης στη φάση του γκολ. Θετικός και ο Φραπες μέχρι τώρα :-)

 

Νταξει, δεν θα το έλεγα ότι μας έπαιζαν στα πρώτα λεπτά (τώρα έχουμε ψιλοστρώσει) απλά πίεσαν για να βάλουν γκολ πρώτοι στην αρχή, ρίσκαραν και έχασαν. Λίγη σοβαρότητα και το έχουμε το παιχνίδι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σχολιασμός είναι άθλιος.. Ο Σωτηρακόπουλος να προσπαθεί να μας πείσει οτι "Οκ δίκαιο είναι το αποτέλεσμα, αφού δεν μας έδωσαν και εμάς πέναλτυ στον Τοροσίδη.... ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΑΤΣ!"

 

Τραγικοί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει να πουμε σιγα μην τον σκοτωσε στην επαφη κιολας..Δεν ηταν πεναλτυ γιατι πεφτει πιο πολυ απο το αγγιγμα αλλα δεν ειναι και για καρτα εχω την εντυπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...