Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιαννης Παπαδοπουλος,Σακης Πριττας,Σωτηρης Νινης,Γιαννης Φετφατζίδης(υπο προϋποθέσεις).

 

Παιχτες με φιλοδοξίες και οχι κατι κουρασμένα παλικάρια με μοναδικη φιλοδοξία την "γκετοποίηση"

 

Εβαλε τον νινη με την κροατια και δεν μπορουσε να κρατησει την μπαλα ειληκρινα δεν μπορουσε να καταλαβω για εβγαλε καρα βεβαια πριν μπει ο νινης ελεγα γιατι δεν βγαζει καραγκουνη,αλλα νταξει ο νινης ηταν πραγματικα οτι να ναι.Γιαννης Παπαδοπουλος,Γιαννης Φετφατζίδης εδω κραζαμε Ρεχαγκελ οτι επαιρνε παικτες που δεν επαιζαν στην ομαδα τους και ο Σαντος ειπε οτι παικτες που δεν παιζουν με τις ομαδες τους δεν θα παιζουν εθνικη.Οσο για τον Πριττα πιστευω οτι εκανε και αυτος ενα μπαμ στην καριερα του περισυ και φετος δεν νομιζω να ειναι τοσο καλος.

 

P.s Ολυμπιακος εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εν τω μεταξύ, άσχετα με το αν ο Τζόρβας είναι σοβαρός τερματοφύλακας ή όχι, αυτή η προσπάθεια να μας παρουσιάσουν τον Σηφακή ως ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ καλό τερματοφύλακα έχει χαβαλέ...

 

Εν τω μεταξύ,δεδομένου ότι ο Τζόρβας δεν είναι καλός τερματοφύλακς κάνει τον Σηφάκη να μοιάζει Μπουφόν,στους τυφλούς ο μονόφθαλμος μαμεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι οι παικτες που μπορει να φυγουν δεν ειναι τιποτε το εξαιρετικο,ουτε μεγαλη ζημια για την εθνικη ομαδα.Αλλα να φυγουν για τους σωστους λογους οχι γιατι το θελει ο Κατσουρανης που τον ανεχεται ο Σαντος.

 

Ο Γκεκας,χωρις να ειναι κατι σπουδαιο,ειχα την εντυπωση οτι ειναι παιδι με ηθος,το ιδιο και για τον Τζορβα,ουτε ειχα ακουσει ποτε να μαλωνει ουτε καν με αντιπαλους.Δεν το πιστευω με τιποτε ειδικα για αυτα τα ατομα οτι αποχωρουν για βεντετισμο.Απο την αλλη στα 30 ο Γκεκας οτι ηταν να προσφερει το προσφερε,αλλα αν οντως δεν φταιει ειναι κριμα να αποχαιρετησει ετσι την εθνικη.

Ο Τζορβας εχει μερικα εξαιρετικα στοιχεια αλλα και καποιες αδυναμιες αν τις διορθωνε θα ηταν πολυ χρησιμος για την εθνικη.

 

Απο την αλλη ολοι ξερουμε οτι ο Κατσουρανης ειναι παλιοχαρακτηρας,ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τον είδαμε και τον Σηφάκη με τη Γεωργία.

 

Συνεχίστε να συγκρίνετε πάντως, αυτό είναι το πρόβλημα της Εθνικής, ο πορτιέρο.

 

συζήτηση γίνεται,δεν κατάλαβα γιατί στραβώνεις,πρέπει philips και καλά να ναι μεγάλο πρόβλημα δλδ;

Όταν έπεφτε κράξιμο για τον κηπουρό τότε το πρόβλημα της Εθνικής ήταν ο πορτιέρο θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπαμαι που μερικοι ειστε μονο οπαδοι και καθολου φιλαθλοι.Και ο Σηφακης και ο Τζορβας ειναι ,για τα Ελληνικα δεδομενα πολυ καλοι.Στην παρουσα φαση ο Σηφακης κανει λιγοτερα λαθη και σωστα παιζει αυτος.(Εστω και αν ειμαι ΠΑΟ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή το βαλες κάτω απο το δικό μου ποστ

τα ίδια σχόλια θα έκανα και για τον Νικοπολίδη,αν κάποιος θεωρώ ότι δεν κάνει δε με νοιάζει που παίζει,απλά βλέπω το αντίθετο εδώ και για αυτό το ανέφερα,λάθος κατάλαβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ,δεδομένου ότι ο Τζόρβας δεν είναι καλός τερματοφύλακς κάνει τον Σηφάκη να μοιάζει Μπουφόν,στους τυφλούς ο μονόφθαλμος μαμεί

 

Με τον ίδιο τρόπο μπορώ κι εγώ να σου απαντήσω ότι αν κάποιος φτάνει στο σημείο να βλέπει τον Σηφάκη -> Μπουφόν, ε, το πρόβλημα του προφανώς δεν είναι ο Τζόρβας...

Φαύλος κύκλος η συζήτηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ίδιο τρόπο μπορώ κι εγώ να σου απαντήσω ότι αν κάποιος φτάνει στο σημείο να βλέπει τον Σηφάκη -> Μπουφόν, ε, το πρόβλημα του προφανώς δεν είναι ο Τζόρβας...

Φαύλος κύκλος η συζήτηση..

 

Ε αν βάλεις τον Τζόρβα σε σύγκριση με τον Σάχα,ο Τζόρβας θα μοιάζει Μπουφάν,τι να κάνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν μονο για σενα Elven,το οτι ηταν κατω απο το δικο σου ποστ ηταν θεμα χρονου.Για αυτο εκανα χρηση του πληθυντικου.

 

(Το μονο που δεν μου αρεσει σε εσενα ειναι το avatar σου αν θες να μαθεις.:devil:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν μονο για σενα Elven,το οτι ηταν κατω απο το δικο σου ποστ ηταν θεμα χρονου.Για αυτο εκανα χρηση του πληθυντικου.

 

(Το μονο που δεν μου αρεσει σε εσενα ειναι το avatar σου αν θες να μαθεις.:devil:)

 

ζηλεύεις γι αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζηλεύεις γι αυτό :P

 

Μαλλον οχι απλα μου φαινεται ερμαφροδιτο και δεν ειναι sexy. :lol:

 

 

(Ελπιζω να σου αρεσει το ποιοτικο χιουμορ και να μην παρεξηγηθεις.;))

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που θα σε στεναχωρησω αλλα αν βελτιωσει καποια λαθακια του ,για μενα ειναι πολυ καλος.Στο μουντιαλ εκανε μια δυο χοντρομαλακιες ,αλλα κατα τα αλλα ηταν καλος και εκανε και 3-4 απιστευτες αποκρουσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...