Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει μωρε αμα εξαιρεσεις αμανατιδη που δεν ξερω πως ειναι μετα απο τον τραυματισμο του και λιγο τον κυριακο που αλλαγη θα επαιζε με παπ-αβραμ καλα εκαναν και εφυγαν οι αλλοι αν μπορει να αποχωρησει και ο νινης δεν θα με χαλαγε.Το μονο προβλημα ειναι οτι μετα τον καραγκουνη δεν εχουμε αλλο ελληνα επιτελικο εκτος του νινη και αναγκαζομαστε και τον τρωμε στην μαπα. Με την κροατια ο καραγκουνης ηταν κλασεις ανωτερος του νινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην τρελαίνεστε, έχουν μπλεχτεί τόσο πολλά ονόματα στην υπόθεση που είναι αδύνατον μέσα στις επόμενες μέρες να μην μάθουμε λεπτομέρειες..

Εξάλου αν όντως επιβεβαιωθεί ως πηγή του κακού ο Κατσουράνης και αν επίσης επιβεβαιωθεί ότι "ζορίζονται" μαζί του μεταξύ άλλων και οι Σειταρίδης-Τζόρβας θα έχουμε πληροφορίες και από το οπαδικό ρεπορταζ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσυρονται ολοι απο την Εθνικη, λες και μας κανουν χαρη που φορανε και την φανελα... Τι να πω, τουλαχιστον αν πραγματι υπαρχει προβλημα με συγκεκριμενο προσωπο, να βγουν και να μιλησουν καθαρα και ξαστερα οχι να αφηνουν υπονοουμενα συνεχως για καταστασεις που επικρατουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα, αντι να χαιρόμαστε που ξεκουμπίζονται οι μιζαδόροι του του Βαζελοπιλάβιου και σιγά-σιγά θα αρχίσει η ανανέωση της Εθνικής, καθόμαστε και το αναλύουμε κιόλας; Καλά ξεκουμπίδια στα βύσματα λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα, αντι να χαιρόμαστε που ξεκουμπίζονται οι μιζαδόροι του του Βαζελοπιλάβιου και σιγά-σιγά θα αρχίσει η ανανέωση της Εθνικής, καθόμαστε και το αναλύουμε κιόλας; Καλά ξεκουμπίδια στα βύσματα λοιπόν.

 

X-Files season 10....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-Files season 10....

 

Εγω στη θεση σου θα τον σιγονταρα

Μα την Παναγια μακαρι να αποσυρθουν ολοι οι παικτες του Παναθηναικου απολες τις Εθνικες ομαδες, ειδικα στο μπασκετ. Σοβαρα μιλαω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Kaizer, μπορεί εσύ να γουστάρεις Κατσουράνη και Καραγκούνη, αλλά όπως έχω ξαναεπαναλάβει ΔΕΝ είμαστε όλοι το ίδιο. Κάποιοι θέλουν να δούν ποδόσφαιρο απο την Εθνική Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε συ. δηλαδή θες να μου πεις ότι προκειται για προβοκατσια του τυπου έτσι;

τοτε γιατι επιλεχθηκε ο τζορβας και οχι καποιος αλλος π.χ. καφες ή μητρογλου;

επίσης αφού σαιτ και εφημεριδες αναφερουν το ονομα του γιατι δεν κανει απλα μια δηλωση διαψευσης να ξεμπερδευουμε;

 

εγώ πχ μπορει να τα έχω ΄ΟΝΤΩΣ πάρει με το αφεντικό μου. Η με κάποιο συνάδελφο ,ή με την θέση μου σε μία δουλειά.Αλλά να μην το έχω κανει θέμα πουθενά. Πιστευεις πως δεν θα ακουστεί τπτ του στυλ , αυτος θα σηκωθεί να φύγει σαν τον αλλο , ή εχει πρόβλημα με αυτον κτλ κτλ, χωρίς να έχω βγάλει αχνα , απλά και μόνο επειδή αντιλαμβάνονται μια κατάσταση;

 

αφού υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά στην εθνική. εγώ απλά αμφισβητώ προς το παρόν , οτι ο ΤΖορβας βγήκε ανοιχτα και ειπε σε καποιους , θα φύγω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Kaizer, μπορεί εσύ να γουστάρεις Κατσουράνη και Καραγκούνη, αλλά όπως έχω ξαναεπαναλάβει ΔΕΝ είμαστε όλοι το ίδιο. Κάποιοι θέλουν να δούν ποδόσφαιρο απο την Εθνική Ελλάδας.

 

φαντάζεσαι να αποσυρθεί ο Καραγκούνης;omg

 

Και πειτε ενα αμυντικο χαφ και εναν οργανωτη επιτελικο οπως θες πες τον καλυτερο απο αυτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πειτε ενα αμυντικο χαφ και εναν οργανωτη επιτελικο οπως θες πες τον καλυτερο απο αυτους?

Γιαννης Παπαδοπουλος,Σακης Πριττας,Σωτηρης Νινης,Γιαννης Φετφατζίδης(υπο προϋποθέσεις).

 

Παιχτες με φιλοδοξίες και οχι κατι κουρασμένα παλικάρια με μοναδικη φιλοδοξία την "γκετοποίηση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως, τον τζορβα τον πηραν τα χρονια και καιρος του ειναι να αποσυρθει.. Τουλαχιστον εχουμε τον σηφακη, που τα πιανει ολα... ολα κατω του 1.5 μετρου, γιατι παραπανω, δεν τα... φτανει... (τελευταια φαση του αγωνα με την κροατια π.χ. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως, τον τζορβα τον πηραν τα χρονια και καιρος του ειναι να αποσυρθει.. Τουλαχιστον εχουμε τον σηφακη, που τα πιανει ολα... ολα κατω του 1.5 μετρου, γιατι παραπανω, δεν τα... φτανει... (τελευταια φαση του αγωνα με την κροατια π.χ. )

 

Ε ναι 1000 φορές Τζόρβας,ειδικά μετά τις μαγικές εμφανίσεις στο μουντιάλ,γιατί ΄όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, άσχετα με το αν ο Τζόρβας είναι σοβαρός τερματοφύλακας ή όχι, αυτή η προσπάθεια να μας παρουσιάσουν τον Σηφακή ως ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ καλό τερματοφύλακα έχει χαβαλέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν εινα να αποχωρησει ο Τζορβας,ο Γκεκας.Το θεμα ειναι να ξηλωθει το κακο απο την ρίζα του.Και αν η "ριζα" ειναι ο Κατσουράνης ή ο Καραγκούνης (ή και οι δυο μαζι) τοτε άμεσα ξήλωμα.Καλως ή κακως εγω προσωπικά δεν μπορω να βρω άλλοθι για τους δυο πειρατικούς οταν βλέπω πως τα ίδια κανουν και στον Παναθηναϊκό(και ας μην είμαι Παναθηναϊκός).

 

Θα ζήσουμε και χωρίς αυτούς.Και μάλλον θα είμαστε και καλύτερα.Διοτι στον αθλητισμό κακα τα ψεματα το μεγαλύτερο κίνητρο είναι η φιλοδοξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...