Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Επιβεβαιώνω. Κρατούσε και φώτο με Κριστιάνο. Δεν ξέρω τον λόγο.

 

Λογικό αφού ο Κριστιάνο παίζει στην αγαπημένη του Βασίλισσα :P Το τατουάζ Ναβάρο του πάντως όλα τα λεφτά :lol:

 

do-you-feel-lucky-punk.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw η ειδηση της ημερας, η πιο σημαντικη ισως απο ολο το τουρνουα για εμας, ειναι οτι ο μεγαλυτερος Ελληνας παικτης στη μετα Γκαλη εποχη ανακοινωσε την αποχωρηση του απο την Εθνικη.

 

Τιτλοι τελους λοιπον για το Μητσο, τιτλοι τελους και για αυτη τη μεγαλη Εθνικη κατα τη γνωμη μου.

 

Και υποθετω οτι θα ακολουθησει και ο Τσαρτσαρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μεγαλύτερος Έλληνας στη μετά Γκάλη εποχή είναι ο Κικίλιας,respect

 

Ο Γαλακτερός θα έλεγα :lol:

 

---------- Προσθήκη στις 01:15 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:14 ----------

 

Πως δικαιολογειται η αποχωρηση ρε παιδια?30 χρονων ειναι ο ΔΔ.

 

Παίζει παρασκήνιο, 100%. Μόνο τυχαία δεν είναι η απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δικαιολογειται η αποχωρηση ρε παιδια?30 χρονων ειναι ο ΔΔ.

 

Προφανως κατι τον εχει κουρασει. Οπως εχει κουρασει και αλλους πολλους διεθνεις που αποχωρησαν προωρα η απεφυγαν την Εθνικη.

 

Φυσικα δεν ειμαι στο μυαλο του ΔΔ, υποθεσεις κανω, αλλα σιγουρα για μια τετοια αποφαση ο παραγων δεν ηταν η ηλικια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος έφυγε,μόνο ο priestΛουκάς δεν έπαιξει αλλά επειδή την είδε NBAer κι έτσι,βαριέμαι να παίξω,θέλω ξεκούραση,να κι ο Kobe δεν θα παίξει και ξες τώρα,παιχτούρα παπαλουκ-διάδοχε του Στόκτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος έφυγε,μόνο ο priestΛουκάς δεν έπαιξει αλλά επειδή την είδε NBAer κι έτσι,βαριέμαι να παίξω,θέλω ξεκούραση,να κι ο Kobe δεν θα παίξει και ξες τώρα,παιχτούρα παπαλουκ-διάδοχε του Στόκτον

 

Παπαλουκας, Παπαδοπουλος και τωρα ΔΔ. Ολοι αυτοι σε διαστημα λιγων χρονων. Παιζει να ξεχναω και αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποο μεγαλη ξενερα για τον δδ :-(

Αν και ολυμπιακος ηταν ειναι και θα ειναι απο τους αγαπημενους μου παικτες γιατι καταθετει ψυχη στο παρκε ανεξαρτητα με ποια ομαδα παιζει...

Ενταξει τωρα γενικα αποδειχθηκε οτι σαν ομαδα ειχαμε μικρο ροστερ...

Οι ισπανοι εβγαζαν ναβαρο εμπαινε ο μουμπρου τα παστελωνε...

Ελειψε ο παπαλουκας κατα την γνωμη μου,σε αμυνα ζωνης θα βοηθαγε αρκετα και στην

αμυνα την δικια μας...

Το κακο ειναι οτι μαλλον για λιγα χρονια η εθνικη θα μπει στον παγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να τους λείπει ο Συρίγος;

Καλά ο πα.^2δοπουλος ήταν μεγάλη απώλεια,ΝΟΤ

(σα παίκτη ποτέ δεν τον πήγα,σοζ)

 

Ουτε εγω τον συμπαθησα ποτε γιατι ειναι κοπριτης και την ειδε με τα συνδικαλιστικα, αλλα οπως και να χει δεν ειναι προσ τιμην κανενος (ουτε και του Παπαδοπουλου) να υπαρχουν τετοια προβληματα οσον αφορα την Εθνικη.

Και νταξει τον Παπαοδοπουλο μπορεις να τον αμφισβητησεις οτι την ψωνισε.

 

Ο Παπαλουκας γιατι ειχε αυτη τη σταση εφετος? Περυσι ειπε οτι ηθελε ξεκουραση και καλα. Φετος ομως ουσιαστικα "κοροιδεψε/ξεγελασε" τους ανθρωπους της Εθνικης, τους συμπαικτες του και τον προπονητη του με τη σταση που κρατησε. Δε μπορει να το κανε τυχαια, κωλοπαιδαρας δεν ειναι ουτε και αχαριστος υπηρξε.

 

Και ο ΔΔ ο οποιος εχει αποδειξει επανειλλημενως οτι δεν ειναι παρτακιας και ζει για μεγαλους αγωνες, γιατι να πει τοσο νωρις οτι σταματαει? Ειδικα σε αυτον δεν μπορεις να θεσεις ηθικη αμφισβητηση.

 

Σιγουρα καποιο προβλημα υπαρχει, κατι γινεται λαθος, δεν μπορει παιχτες ηγετες, χαρακτηρες καλοι να αποφευγουν την εθνικη στα καλα καθουμενα.

Παντως χωρις να εννοω οτι ο λογος αποχωρησης ειναι αυτος, ειναι επικινδυνος ο χρονος συμμετοχης που δοθηκε στο Μητσο σημερα χωρις καν να του δωσουνε ανασες. Και οχι μονο σημερα. Ενταξει καλη χρυση η Εθνικη αλλα πρεπει να σεβεται λιγο τους παιχτες της. Τον Μητσο ο Καζλαουσκας σημερα τον πηγε εμπλοκη απλως. Τετοια "καταχρηση" ουτε σε τελικους Ευρωλιγκα δε του κανουν.

 

Τεσπα υπολογιζετε και τον Τσαρτσαρη στις αποχωρησεις λεω εγω, και βγαλτε την επομενη Εθνικη. Γκαρντς Σπανουλης Καλαθης Ζησης. Να δω ποιος θα οργανωνει απο δαυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ στην θέση του Μήτσου θα έφευγα.καλά έκανε.τόσα χρόνια παίζει.

 

 

δεν μπορεί να σκίζεσαι στο γήπεδο και να λένε τον καραγκουνούλη ηγέτη.ο καραγκουνούλης μια ζωή 3ος ήταν.Στην εθνική ηγέτες ήταν ο παπαλουκάς και ο μήτσος.Ε τώρα δεν είναι κανείς.έγινε η πορδή ηγέτης.ηγέτης θες @@ για να γίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ στην θέση του Μήτσου θα έφευγα.καλά έκανε.τόσα χρόνια παίζει.

 

 

δεν μπορεί να σκίζεσαι στο γήπεδο και να λένε τον καραγκουνούλη ηγέτη.ο καραγκουνούλης μια ζωή 3ος ήταν.Στην εθνική ηγέτες ήταν ο παπαλουκάς και ο μήτσος.Ε τώρα δεν είναι κανείς.έγινε η πορδή ηγέτης.ηγέτης θες @@ για να γίνεις.

 

Δηλαδή ο ΔΔ φεύγει γιατί λένε τον Σπανούλη ηγέτη; Έλεος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε.δική μου άποψη είναι αυτή.

 

το γιατί έφυγε χέστηκα.έτσι και αλλιώς δεν γούσταρε κανείς να παίζει.είμαστε για τον πούτσο λαός.όλα τα βλέπουμε πράσινο και κόκκινο στον αθλητισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...