Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλοι ειναι οι λογοι της ηττας εξαιρετικά κακο ροτεισον γιατί πλεον δεν εχεις καποιον να εμπιστευτεις και αυτοι που μπηκαν δεν απέδωσαν καλα. Δεν ειναι δικαιολογία ομως για τον προπονητη που επρεπε να παρει παιχτες που θα εμπιστευοταν και οχι παιχτες που θα δισταζε να βαλει στα δυσκολα για καθε Μουμπρου υπάρχει ενας Καιμακογλου και για καθε Γιουλ ενας Παπαμακάριος οι ντελικατοι παιχτες τυπου Περπερογλου δεν εχουν θεση στην ομαδα.

Απιστευτο παθος από τους 5 βασικους και κυριως τον ΔΔ και το Ζηση.

 

Δεν ξέρω, έχω την αίσθηση ότι δημιουργήθηκε μια "κόντρα" στην ομάδα μεταξύ των νέων που τραβήξανε την ομάδα στο Ευρωμπασκετ (και λόγω 3ης θέσης θεωρούν ότι αξίζουν περισσότερο χρόνο) και των παλιών που επανήλθαν. Ο Καζλάουσκας πήγε να κρατήσει ισορροπίες με το να μη πάρει τον Παπαλουκά αλλά το ομαδικό πνεύμα που υπήρχε παλιότερα χάθηκε. Το στυλ που θέλει να παίζει ο Καζλάουσκας δεν ταιριάζει με αυτό που παίζουν οι περισσότεροι σταρ της ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα εχει ηδη απομακρυνθει απο τα διοικητικα της Φιμπα ;)

 

Στα εγχωρια εννοειται πως κοβει-ραβει!

 

Τι πηγε στραβα και δεν φτασαμε στο stadaraki τελικο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω. Κρατούσε και φώτο με Κριστιάνο. Δεν ξέρω τον λόγο.

 

Λογικό αφού ο Κριστιάνο παίζει στην αγαπημένη του Βασίλισσα :P Το τατουάζ Ναβάρο του πάντως όλα τα λεφτά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό αφού ο Κριστιάνο παίζει στην αγαπημένη του Βασίλισσα :P Το τατουάζ Ναβάρο του πάντως όλα τα λεφτά :lol:

 

Thresh εδω πρεπει να επεμβεις..Νομιζω οτι αυτος ειναι καλος λογος ακομα και για ριπορτ..Προσωπικη προσβολη :P

 

Σε παω ακομα πιο πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλαζαν πασουλες τα σεντερ μεσα στη ζωνη!! :lol::lol::lol:

 

To εκαναν στο 1ο ημιχρονο απεναντι σε ζωνη (Τσαρτσαρης-Μπουρουσης θυμαμαι μια φαση προχειρη), οπως και πικ εν ρολ παιξαμε απεναντι σε ζωνη (που δε γινεται οπως ελεγαν οι ειδικοι εδω) και γιαυτο η διαφορα εμεινε μικρη.

 

Τι πηγε στραβα λοιπον και επεσες τοσο πολυ εξω στις προβλεψεις σου για νιοστη φορα? Κοιτα να δεις που η απειρη γνωση ενος αθληματος φερνει μονιμως τα αντιθετα αποτελεσματα ε....

Και πως εγινε εγω ο ασχετος να πεσω μεσα στις δικες μου προβλεψεις ? Το παιζα τζοκερ οταν το λεγα μαλλον και μου βγηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...