Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μλκα ύπνε Καζλάουσκας, βγάλε το Σχορτσιανίτη έξω, αφού δε λέει να μάθει ότι όταν κλείνεται από 3 πρέπει να βγάλει τη μπάλα έξω.

 

Άντε στο διάλο πια με τον βλάκα, 100 χρόνια το ίδιο κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που ειναι ο "ειδικος μπασκετικος" που με ελεγε ασχετο οταν ελεγα οτι η ζωνη σπαει με πικ εν ρολ και μου λεγε κατι θεωριες περι χωρου, χρονου, τετραγωνικων κλπ?

 

Επιτελους εχουν πλανο απεναντι σε ζωνη. Ειτε πικ εν ρολ, ειτε μπασιμο στο high post και jump shot. Αντε να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ειναι η πρωτη σοβαρη ομαδα που αντιμετωπιζουμε και δε χαριζει φασεις και αμυντικα λαθη. Δειτε απλως τα χαμενα αμυντικα μας ριμπαουντ και θα πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι με την τοσο μικρη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι ο "ειδικος μπασκετικος" που με ελεγε ασχετο οταν ελεγα οτι η ζωνη σπαει με πικ εν ρολ και μου λεγε κατι θεωριες περι χωρου, χρονου, τετραγωνικων κλπ?

Η ζωνη σπαει πρωτον με προσποιηση και διεισδυσεις, επειτα απο πικ εν ρολς και τελευταια επιλογη ειναι τα τριποντα.

 

 

Επιτελους εχουν πλανο απεναντι σε ζωνη. Ειτε πικ εν ρολ, ειτε μπασιμο στο high post και jump shot. Αντε να δουμε.

Πλανο ξεπλανο αμα συνεχισουν να βαζουν τριποντα αυτοι ειμαστε χαμενοι.

 

Ο Σχορτσιανιτης ξερει να πασαρει?:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ζωνη σπαει πρωτον με προσποιηση και διεισδυσεις, επειτα απο πικ εν ρολς και τελευταια επιλογη ειναι τα τριποντα.

Εγω συμφωνω μαζι σου. Αλλος με ελεγε ασχετο απο μπασκετ οταν τα λεγα αυτα ;p

 

Πλανο ξεπλανο αμα συνεχισουν να βαζουν τριποντα αυτοι ειμαστε χαμενοι.

 

Ο Σχορτσιανιτης ξερει να πασαρει?:mad:

 

Πολλα χαμενα ριμπαουντς στο 1ο ημιχρονο. Ο Σοφο η τρυπα του Α ημιχρονου μεχρι στιγμης. Χαριζει αμυνες, χαριζει ριμπαουντς, χαριζει βηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...