Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμία σχέση. Ούτε το μέρος των ιτς πήρα, ούτε το μέρος των καυλωμένων δικών μας, ούτε το μέρος των ευαίσθητων 2μετρων παλικαριών μας του επηρεάστηκαν από τα δεκάευρα του δεκαυεράκια, ούτε πεταγόμουν να ποστάρω σε κάθε τρίποντο του Σπανούλη εκθειάζοντάς τον ούτε τίποτα.

 

Περι μνήμης πόσταρα. Ένα καλό παράδειγμα είναι και τα παλαμάκια σας στην φιέστα, πως να το κάνουμε τώρα.

 

 

Μιας και περί μνήμης ο λόγος, δεν θυμάσαι αυτά που έλεγες στο thread της ποδοσφαιρικής εθνικής.

 

Που κολλάει λοιπόν η υπόθεση Βάλνερ στο thread της Εθνικής Μπάσκετ?

 

Πέρα από τη συνηθισμένη τακτική σου να trollάρεις ασύστολα βεβαίως, βεβαίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμία σχέση. Ούτε το μέρος των ιτς πήρα, ούτε το μέρος των καυλωμένων δικών μας, ούτε το μέρος των ευαίσθητων 2μετρων παλικαριών μας του επηρεάστηκαν από τα δεκάευρα του δεκαυεράκια, ούτε πεταγόμουν να ποστάρω σε κάθε τρίποντο του Σπανούλη εκθειάζοντάς τον ούτε τίποτα.

 

Περι μνήμης πόσταρα. Ένα καλό παράδειγμα είναι και τα παλαμάκια σας στην φιέστα, πως να το κάνουμε τώρα.

 

Εδω ρε, ο αλλος στο thread του Μουντομπασκετ ποσταρει 1 φορα την ημερα, απλα για να πει οτι παιξανε γ@μ@τα ο Κεσελι ο Νιλσεν ο Τεοντοσιτς και ο Κλειζα :lol:

 

Α και οτι ο Καζλαουσκας (πρωην προπονητης του ΟΣΦΠ ολως τυχαιως) δινει ρεσιταλ προπονητικης μεχρι στιγμης στο Μουντομπασκετ, συν οτι ο Μπουρουσης και ο Σπανουλης ειναι οι 2 καλυτεροι παικτες της Εθνικης μεχρι στιγμης, ενω ο ΔΔ ο χειροτερος και υπευθυνος για τις μετριες αποδοσεις του Σπανουλη αλλα και την οργανωτικη ανυπαρξια ολης της Εθνικης. (ναι οπως καταλαβες οταν μια ομαδα δεν εχει συστηματα, φταιει ο πλει μεικερ πλεον, ενω ο προπονητης ειναι εξαιρετικοτατος).

 

Τι ψαχνεις να πουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και περί μνήμης ο λόγος, δεν θυμάσαι αυτά που έλεγες στο thread της ποδοσφαιρικής εθνικής.

 

Που κολλάει λοιπόν η υπόθεση Βάλνερ στο thread της Εθνικής Μπάσκετ?

 

Πέρα από τη συνηθισμένη τακτική σου να trollάρεις ασύστολα βεβαίως, βεβαίως.

 

Και για τετραετίες μίλησα, αλλά μάλλον εκεί συμφωνούμε για τη μνήμη του Έλληνα, απλώς το άλλο πονάει μάλλον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ρε, ο αλλος στο thread του Μουντομπασκετ ποσταρει 1 φορα την ημερα, απλα για να πει οτι παιξανε γ@μ@τα ο Κεσελι ο Νιλσεν ο Τεοντοσιτς και ο Κλειζα :lol:

 

Α και οτι ο Καζλαουσκας (πρωην προπονητης του ΟΣΦΠ ολως τυχαιως) δινει ρεσιταλ προπονητικης μεχρι στιγμης στο Μουντομπασκετ, συν οτι ο Μπουρουσης και ο Σπανουλης ειναι οι 2 καλυτεροι παικτες της Εθνικης μεχρι στιγμης, ενω ο ΔΔ ο χειροτερος και υπευθυνος για τις μετριες αποδοσεις του Σπανουλη αλλα και την οργανωτικη ανυπαρξια ολης της Εθνικης. (ναι οπως καταλαβες οταν μια ομαδα δεν εχει συστηματα, φταιει ο πλει μεικερ πλεον, ενω ο προπονητης ειναι εξαιρετικοτατος).

 

Τι ψαχνεις να πουμε...

 

Εδω εσυ ποσταρεις νομιζοντας οτι εχεις και αποψη τρομαρα σου για το μπασκετ, και οταν σου ζηταω να μου πεις 5 πραγματακια να για δικαιολογησεις τις αποψεις σου, μου αραδιαζεις απιστευτες μπουρδες με καμια μπασκετικη λογικη, και μαλιστα δε θες να συνεχισεις την κουβεντα οταν παραθετω τον αντιλογο "γιατι δε σε καταλαβαινω". Οντως τι ψαχνεις..

 

Υ.Γ. Το οτι ειναι θεμιτο να ποσταρεις στο θρεντ του Μουντομπασκετ για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ παικτη συμμετεχει σ αυτο, ειναι κατι που ακομη δεν εχεις καταλαβει, ετσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εσυ ποσταρεις νομιζοντας οτι εχεις και αποψη τρομαρα σου για το μπασκετ, και οταν σου ζηταω να μου πεις 5 πραγματακια να για δικαιολογησεις τις αποψεις σου, μου αραδιαζεις απιστευτες μπουρδες με καμια μπασκετικη λογικη, και μαλιστα δε θες να συνεχισεις την κουβεντα οταν παραθετω τον αντιλογο "γιατι δε σε καταλαβαινω". Οντως τι ψαχνεις..

 

Υ.Γ. Το οτι ειναι θεμιτο να ποσταρεις στο θρεντ του Μουντομπασκετ για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ παικτη συμμετεχει σ αυτο, ειναι κατι που ακομη δεν εχεις καταλαβει, ετσι??

 

Και η Μπεζαντακου αν ερθει να μου μιλησει για λογοτεχνια και ποιηση "δε συνεχιζω τη συζητηση" θα της πω και θα μου απαντησει "το κανεις επειδη δεν εχεις ιδεα απο λογοτεχνια" :lol: Και φυσικα θα νομιζει οτι οντως μετραει η αποψη της για τον Καβαφη και τον Καζαντζακη.

Ε, μια απτα ιδια.

 

ΥΓ. Η αποδοση των παιχτων του ΟΣΦΠ σε ενα τουρνουα ειναι θεμα που αφορα γαυρους, αναλυεται στα φορουμ των γαυρων, στις εφημεριδες του, ενω και εδω υπαρχει αντιστοιχο thread (εαν δεν υπηρχε θα το συζητουσαμε). Συνεχισε να κρυβεσαι πισω απτο δαχτυλο σου και να προσπαθεις να συγκρινεις αυτο που κανεις εσυ, με αυτο που κανει ενας αλλος που θα σχολιασει πχ τον Ναβαρο, τον Κρστιτς η καποιους αλλους τυχαιους παικτες που του αρεσουν και τους παρακολουθει.

Κανεναν δεν ενδιαφερει αγορι μου η αποδοση του Νιλσεν και του Κεσελι, εκτος αν ειναι Ολυμπιακος. Ε εχετε thread να τα συζητησετε αυτα, μην στρουθοκαμηλιζεις ανευ ουσιας τωρα, χωρις να πειθεις ουτε τον ιδιο σου τον εαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας, αλλα τουλαχιστον επι Γιαννακη, μπορει να μην παιζαμε κανα σπουδαιο επιθετικα μπασκετ, παρολαυτα παιρναμε αποτελεσματα και δεν τρωγαμε πολλους ποντους..

 

ειχαμε και τοτε βεβαια τα κακα παιχνιδια, αλλα τουλαχιστον ημασταν καλοι στην αμυνα. τωρα μου φαινεται πως μπαζουμε απο παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας, αλλα τουλαχιστον επι Γιαννακη, μπορει να μην παιζαμε κανα σπουδαιο επιθετικα μπασκετ, παρολαυτα παιρναμε αποτελεσματα και δεν τρωγαμε πολλους ποντους..

 

ειχαμε και τοτε βεβαια τα κακα παιχνιδια, αλλα τουλαχιστον ημασταν καλοι στην αμυνα. τωρα μου φαινεται πως μπαζουμε απο παντου.

 

Με Γιαννάκη δεν υπήρχε περίπτωση να πάρουμε μετάλλιο πέρσι. Αυτό που λες για την άμυνα, ναι, παίζαμε γενικά καλύτερη άμυνα. ΟΜΩΣ, μια ζωή θυμάμαι την Εθνική να έχει πρόβλημα απέναντι σε άμυνες ζώνης, ΜΙΑ ΖΩΗ..

 

Όπως και να έχει, έχουν την ευκαιρία τους αύριο βράδυ να αποδείξουν πόσα κιλά....έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Μπεζαντακου αν ερθει να μου μιλησει για λογοτεχνια και ποιηση "δε συνεχιζω τη συζητηση" θα της πω και θα μου απαντησει "το κανεις επειδη δεν εχεις ιδεα απο λογοτεχνια" :lol: Και φυσικα θα νομιζει οτι οντως μετραει η αποψη της για τον Καβαφη και τον Καζαντζακη.

Ε, μια απτα ιδια.

 

ΥΓ. Η αποδοση των παιχτων του ΟΣΦΠ σε ενα τουρνουα ειναι θεμα που αφορα γαυρους, αναλυεται στα φορουμ των γαυρων, στις εφημεριδες του, ενω και εδω υπαρχει αντιστοιχο thread (εαν δεν υπηρχε θα το συζητουσαμε). Συνεχισε να κρυβεσαι πισω απτο δαχτυλο σου και να προσπαθεις να συγκρινεις αυτο που κανεις εσυ, με αυτο που κανει ενας αλλος που θα σχολιασει πχ τον Ναβαρο, τον Κρστιτς η καποιους αλλους τυχαιους παικτες που του αρεσουν και τους παρακολουθει.

Κανεναν δεν ενδιαφερει αγορι μου η αποδοση του Νιλσεν και του Κεσελι, εκτος αν ειναι Ολυμπιακος. Ε εχετε thread να τα συζητησετε αυτα, μην στρουθοκαμηλιζεις ανευ ουσιας τωρα, χωρις να πειθεις ουτε τον ιδιο σου τον εαυτο.

 

Mindi επειδη με κουρασες

 

α) αν εχεις πιασει μπαλα εσυ ποτε σοβαρα, εγω ειμαι αεροπορος. Συνεχισε να λες οτι πρεπει να αλλαζουν πασουλες μεσα στη ζωνη 2-3 οι σεντερ.

 

β) θα ποσταρω οτι θελω οπου θελω χωρις την αδεια σου. Αν σε τρωει, μπορεις να απευθυνθεις σε καποιον μοντ. Ειναι περισσοτερο αξιοπρεπες, απ το να προσπαθεις να το παιξεις αυτοκλητος σεριφης.

 

γ) αυτος ο Τεπιτς δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Mindi επειδη με κουρασες

 

α) αν εχεις πιασει μπαλα εσυ ποτε σοβαρα, εγω ειμαι αεροπορος. Συνεχισε να λες οτι πρεπει να αλλαζουν πασουλες μεσα στη ζωνη 2-3 οι σεντερ.

Ανεξαρτητα αν εγω εχω παιξει μπασκετ η οχι, να σημειωσω απλα οτι ο Μουρινιο δεν εχει ακουμπησει μπαλα ποδοσφαιρου ποτε του. Επισης ο Χρηστος Κωστης εχει παιξει μπαλα για πολλα χρονια και γελανε ολοι με τους ποδοσφαιρικους σχολιασμους του. Το ιδιο και ο Λημνιατης στο μπασκετ.

 

Αρα το παραπανω που ειπες ανηκει σε αυτην την περιβοητη και θεωρητικη "επιχειρηματολογια" που ολο ισχυριζεσαι οτι εχεις /laugh.

Περαν λοιπον του οτι μπασκετ εχω παιξει χρονια, αλλα δεν αφορα εσενα και κανεναν αυτο, ουτε κατοχυρωνει κατι υπερ μου, πες μου που τι μπορει να σημαινει, το οτι καποιος δεν επαιξε ποτε του μπασκετ?

 

Επισης αν κατσω να κανω quote οσα "μπασκετικα" εχεις πει κατα καιρους κανοντας επικληση στην μπασκετικη σου αυθεντια (μιας και βλεπω οτι εισαι πολυ επιμονος στο να αποδειξεις οτι οι αλλοι ειναι ασχετοι μπροστα σε σενα) θα πεσει ο server απο "τις γνωσεις σου" και τις προβλεψεις σου και "την πειρα" σου και οτι αλλο ισχυριζεσαι οτι διαθετεις εσυ. Θα μου πεις βεβαια οτι και η Λιτσα Πατερα ισχυριζεται πως διαθετει χαρισμα, αλλα ποιον πειθει πλην συγκεκριμενων κατηγοριων ανθρωπων...

 

Και επειδη η συχνοτητα μαργαριταριων ειναι μεγαλη, πιο προσφατο και επικαιρο μαργαριταρι σου (παντα με μπασκετικη επιχειρηματολογια, οταν εγω σου ελεγα το αντιθετο), οτι η Εθνικη μπασκετ παει για ανετη πρωτια στον ομιλο και κατοπιν παει χαλαρα μεχρι τελικο.

 

Ας ειναι καλα η "ηττα" απο τη Ρωσια και η 3η θεση που ακομα δινει ελπιδες στη μαχιμη προβλεψη σου περι τελικου και μεταλιου (αν και ουσιαστικα εχει αποδειχθει ηδη λαθος αυτο που εννοουσες οτι εχουμε διαστημικη ομαδα κλπ). Να μην παω σε πιο παλια μαργαριταρια με "μπασκετικη επιχειρηματολογια" απο εναν γνωστη σαν εσενα.

 

Και ξαναλεω αν ερθει η Μπεζαντακου να μου πει για τον Καβαφη και τον Καζαντζακη και της απαντησω "δεν εχω να σου πω τιποτα", δεν σημαινει οτι θα το κανω επειδη δεν εχω αποψη ή επειδη ειμαι ασχετος. Θα το κανω απλα επειδη με τη Στελλα Μπεζαντακου δεν υπαρχει λογος να συζητησει καποιος για τον Καβαφη. Εσενα λοιπον απο ενα σημειο και μετα και αποσα ειδα να γραφεις (αλλα και να πιστευεις) θεωρησα οτι δεν υπαρχει λογος να σου απανταω, και εκτοτε εχεις αρχισει ενα γαιτανακι απο μονος σου λεγοντας και ξαναλεγοντας οτι ειμαι ασχετος κλπ. Εγω απλα σου λεω οτι σε αντιμετωπιζω οπως στο ανωτερω παραδειγμα, αν ειναι ικανο να σε κανει να καταλαβεις τα αυτονοητα.

β) θα ποσταρω οτι θελω οπου θελω χωρις την αδεια σου. Αν σε τρωει, μπορεις να απευθυνθεις σε καποιον μοντ. Ειναι περισσοτερο αξιοπρεπες, απ το να προσπαθεις να το παιξεις αυτοκλητος σεριφης.

Ξυδι :lol:

γ) αυτος ο Τεπιτς δεν υπαρχει.

Παλι σε λαθος thread ποσταρεις.

 

Αλλα θα δουμε το χειμωνα τι υπαρχει και τι δεν υπαρχει επειδη αποτι βλεπω σε τρωει σελιδες τωρα το thread της Εθνικης και του Μουντομπασκετ να το πολωσεις σε ΟΣΦΠ-ΠΑΟ κοντρα γραφοντας τακτικα θριαμβευτικα πραγματα για τους μεν και απαξιωτικα για τους δε.

 

Αντε κανε τωρα και ενα report επειδη σε παρομοιασα με τη Στελλα Μπεζαντακου να φαω ban να ηρεμισεις, γιατι βλεπω "περιεργες" αντιδρασεις στα τελευταια σου ποστ :D Τυχαιο?

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...