Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ειναι σιγουρα 3οι εκτος αν χασουν με 13 και πανω νομιζω πανε 4οι..

 

Μπα, εμάς θα προτιμήσουν οι Γάλλοι, έχουν προηγούμενα μαζί μας:P

 

Όπως το βλέπω πάντως, παίζουμε για να χάσουμε εμείς, κάνουμε καραγκιοζιλίκια :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα με ανησυχεί μήπως δεν παίζουμε για να χάσουμε, απλά συνεχίζουμε τις προηγούμενες εμφανίσεις...

 

Πάντως και με Γαλλία θα είναι ΠΟΛΥ δύσκολα τα πράγματα. Η ομάδα φαίνεται εντελώς ασυντόνιστη. Και για να γκρινιάζει ο Καζλάουσκας για ΟΣΦΠ-ΠΑΟ σημαίνει ότι όντως κάποια θέματα έχουν αποπροσανατολίσει την ομάδα. Αυτή η γελοιότητα με την άμυνα στο πικ εν ρολ για παράδειγμα, φωνάζει ότι είναι έλλειψη διάθεσης/συγκέντρωσης.

 

Δυστυχώς, δεν είμαι αισιόδοξος. Κι αν υπήρχε μια ελπίδα να βρούμε ρυθμό, με το σημερινό ματς τη χάνουμε (όπως πηγαίνει). Δε γίνεται να γυρίσουμε διακόπτη και να σοβαρευτούμε ξαφνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα οι Ισπανια δεν ειναι τοσο δυνατη και επικινδυνη οσο η Γαλλια ο μονος λογος που δεν θελω να βγουμε 2οι ειναι οτι εχει ΗΠΑ στους 8 και μετα μαχη για τα μεταλια.. Δηλαδη εχεις τις θεωρητικα 2 δυνατότερες ομαδες του τουρνουα στους 16 κ τους 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα οι Ισπανια δεν ειναι τοσο δυνατη και επικινδυνη οσο η Γαλλια ο μονος λογος που δεν θελω να βγουμε 2οι ειναι οτι εχει ΗΠΑ στους 8 και μετα μαχη για τα μεταλια.. Δηλαδη εχεις τις θεωρητικα 2 δυνατότερες ομαδες του τουρνουα στους 16 κ τους 8.

 

Αυτός είναι και ο λόγος που πιστεύω ότι οι Γάλλοι δε θα επιλέξουν να βγουν 3οι, ακόμα κι αν έτσι μας αποφεύγουν και πέφτουν στους Ρώσους. Λογικά δε θα θέλουν να πέσουν στις ΗΠΑ. Νομίζω ότι έχουν φιλοδοξίες για 4αδα κι αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο λόγος που πιστεύω ότι οι Γάλλοι δε θα επιλέξουν να βγουν 3οι, ακόμα κι αν έτσι μας αποφεύγουν και πέφτουν στους Ρώσους. Λογικά δε θα θέλουν να πέσουν στις ΗΠΑ. Νομίζω ότι έχουν φιλοδοξίες για 4αδα κι αυτοί.

 

Συμφωνω. Απλως αν επιλεξεις αντιπαλο και μετα δεν περασεις γινεσαι λιγακι ρομπα.. Οπως και να εχει εμενα δεν με απασχολει και θελω 2η θεση :-) Μπορουμε αρκει να σοβαρευτουν ολοι στην αμυνα και ο Μπουρουσης στην επιθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους πολυ αδικημενους παιχτες ο Καιμακόγλου.. Εχει πολυ καλο σουτ από το τρίποντο, μπορει να ποσταρει και παιζει με παρα πολυ παθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους πολυ αδικημενους παιχτες ο Καιμακόγλου.. Εχει πολυ καλο σουτ από το τρίποντο, μπορει να ποσταρει και παιζει με παρα πολυ παθος.

 

Όταν έλεγα να σουτάρει αφού πάει καλά, έκραζαν κάποιοι. Έχει 6/8 3ποντα στο τουρνουά ως τώρα ( το 1 το εκβίασε σήμερα ).

 

Θα δείξει. Κατά τις 11 θα ξέρουμε αντίπαλο.

 

Αύριο έχει ρεπό, μπάσκετ από Σάββατο πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ιδεα μου η ο Ιωαννου πανηγυριζει τα 3ποντα των Ρωσσων και παραειναι "ηρεμος" στα δικα μας? :lol:

 

---------- Προσθήκη στις 19:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:42 ----------

 

Ναι οντως πανηγυριζει για τους Ρωσσους, φανηκε τωρα με το καρφωμα. Δεν εχω ψευδαισθησεις ευτυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσωπικα θεωρω οτι θα μπουμε για νικη με τη Ρωσσια, δε νομιζω να κατσει ο ΔΔ ο Σπανουλης κλπ να διακομωδησουν το αθλημα και να γελοιοποιηθουν για να βγουμε 3οι.

 

Ελεγες?? :lol:

 

Περα απο την πλακα, ελπιζω να το μαζεψουν καπως, παραειναι φανερο ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγες?? :lol:

 

Περα απο την πλακα, ελπιζω να το μαζεψουν καπως, παραειναι φανερο ετσι.

 

Ε σε παρομοια περιπτωση στο παρελθον που μας συμφερε ηττα για καλυτερη διασταυρωση (δε θυμαμαι ακριβως σε ποια διοργανωση) μπηκαν και νικησαν. Δεν περιμενα τωρα τον Καλαθη να πηδαει με την μπαλα και να προσγειωνεται, επισης με την μπαλα για να δωσουν ακυρο πηδημα (βηματα).

 

Δε βαριεσαι, αν ειναι να προχωρησουμε ως τους 4 ετσι, ας ειναι. Αλλα πολυ φοβαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...