Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν γουστάρω να τους δω να χάνουν για να αποφύγουν τις ΗΠΑ.

 

Ας κερδίσουν σήμερα να τελειώνει το παραμύθι, αλλιώς αν δεν μπορούν, ας παίξουν με τις ΗΠΑ. Έτσι είναι αυτά. Δεν θα είμαστε μια ζωή κωλόφαρδοι.

 

Εγώ πιστεύω ότι θα κερδίσουμε σήμερα, αν δεν έχουν πάρει μήνυμα τα κοράκια να μας αλλάξουν τη πίστη, για να φτάσουν οι Μογγόλοι όσο μακρυά γίνεται.

 

Μας έχουν βάλει και στο μάτι από το ξύλο με τη Σερβία, συνεπώς... Γιούγκερμπράντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, εγώ νομίζω ότι σε ουδέτερο γήπεδο θα κερδίζαμε με 15 πόντους σήμερα. Αν θα επηρεάσει τόσο η έδρα σήμερα, θα φανεί. Αν φορτώσουν με 2-3 φάουλ τον Σόφο απ'την αρχή πχ, δυσκολεύει το πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+15 αν παιξουμε σχετικα καλα. +25 αν παιξουμε οπως πραγματικα μπορουμε. Προβλημα θα αντιμετωπισουμε με τα μεγαλα κορμια τους και το ξυλο στη ρακετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άνοιξα Tv, τον Σόφο τον κρατάει γι'αργότερα?

 

eta: καλώς τον.

 

Τι ηθελες και το πες...

Τον εβαλε μεσα και μας εχουν παρει 3 επιθετικα ριμπαουντ σε 1 λεπτο και εχει κανει και 2 ηλιθια φαουλ.

 

Αντε με το καλο στον παγκο σιγα σιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw το παρατηρησε κανεις οτι στο πρωτο 6λεπτο του αγωνα ειχαμε τον καλυτερο σπικερ ever της ΕΡΤ? Ανελαβε ο μαλλιας ομως...

 

Εχει ξαναγινει ο διαιτητης να βλεπει ριπλει κατα τη διαρκεια του αγωνα και να αλλαζει αποφαση του? wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...