Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως, μόνο με 2-3 Σέρβους έχω παίξει μπάσκετ και δεν ήταν τα καλύτερα παιδάκια, αλλά δεν είχαμε κανα σκηνικό. Υφάκια και κάτι ψιλοειρωνικά χαμογελάκια μόνο είχα δει.

 

 

Γενικά πάντως από το 80 τόσο που θυμάμαι είτε ως ενωμένη Γιουσκοσλαβία (που είχε πολλούς Κροάτες μέσα), είτε ως χωρισμένες μια ζωή κόλπα και αλλαζονείες ήταν όλοι τους.

Οντως αλλα μιλαω και γενικα για σταση ζωης και συμπεριφορα

Γενικα ρε παιδι μου, στη ζωη τους, στη δουλεια τους, ο Κροατης ειναι αυτος που τσακωνεσαι και μαλακιζεται το project που ειχατε μαζι, ο Σερβος ειναι αυτος που μολις γινει το project παει στον μανατζερ και λεει οτι το εκανε μονος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως, μόνο με 2-3 Σέρβους έχω παίξει μπάσκετ και δεν ήταν τα καλύτερα παιδάκια, αλλά δεν είχαμε κανα σκηνικό. Υφάκια και κάτι ψιλοειρωνικά χαμογελάκια μόνο είχα δει.

 

 

Γενικά πάντως από το 80 τόσο που θυμάμαι είτε ως ενωμένη Γιουσκοσλαβία (που είχε πολλούς Κροάτες μέσα), είτε ως χωρισμένες μια ζωή κόλπα και αλλαζονείες ήταν όλοι τους.

Οντως αλλα μιλαω και γενικα για σταση ζωης και συμπεριφορα

Γενικα ρε παιδι μου, στη ζωη τους, στη δουλεια τους, ο Κροατης ειναι αυτος που τσακωνεσαι και μαλακιζεται το project που ειχατε μαζι, ο Σερβος ειναι αυτος που μολις γινει το project παει στον μανατζερ και λεει οτι το εκανε μονος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αλλα μιλαω και γενικα για σταση ζωης και συμπεριφορα

Γενικα ρε παιδι μου, στη ζωη τους, στη δουλεια τους, ο Κροατης ειναι αυτος που τσακωνεσαι και μαλακιζεται το project που ειχατε μαζι, ο Σερβος ειναι αυτος που μολις γινει το project παει στον μανατζερ και λεει οτι το εκανε μονος του

 

Να πω την αμαρτία μου με αυτό που είπες ο Σέρβος μου θυμίζει εντόνως ......Έλληνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αλλα μιλαω και γενικα για σταση ζωης και συμπεριφορα

Γενικα ρε παιδι μου, στη ζωη τους, στη δουλεια τους, ο Κροατης ειναι αυτος που τσακωνεσαι και μαλακιζεται το project που ειχατε μαζι, ο Σερβος ειναι αυτος που μολις γινει το project παει στον μανατζερ και λεει οτι το εκανε μονος του

 

Να πω την αμαρτία μου με αυτό που είπες ο Σέρβος μου θυμίζει εντόνως ......Έλληνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αμαρτία μου με αυτό που είπες ο Σέρβος μου θυμίζει εντόνως ......Έλληνα

Oχι ακριβως, η διαφορα νομιζω ειναι οτι τον Ελληνα που θα στην φερει τον κοβεις απο μακρια και βλεπεις στην καθημερινοτητα πως κινειται

Τον Σερβο θα τον καταλαβεις οταν ειναι πολυ αργα

Ο Ελληνας στη λαμογια του μοιαζει περισσοτερο με τον Τουρκο, την κανει λιγο ατσουμπαλα και νιωθει και περηφανος γιαυτην και ειναι πιο ευκολο να τον καταλαβεις (ασχετα που νομιζουμε οτι ειμαστε γατονια)

Ο Σερβος μεχρι την ωρα που θα σου πηδηξει τη γυναικα θα τον λες και αδελφη και δεν θα εχεις παρει χαμπαρι τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αμαρτία μου με αυτό που είπες ο Σέρβος μου θυμίζει εντόνως ......Έλληνα

Oχι ακριβως, η διαφορα νομιζω ειναι οτι τον Ελληνα που θα στην φερει τον κοβεις απο μακρια και βλεπεις στην καθημερινοτητα πως κινειται

Τον Σερβο θα τον καταλαβεις οταν ειναι πολυ αργα

Ο Ελληνας στη λαμογια του μοιαζει περισσοτερο με τον Τουρκο, την κανει λιγο ατσουμπαλα και νιωθει και περηφανος γιαυτην και ειναι πιο ευκολο να τον καταλαβεις (ασχετα που νομιζουμε οτι ειμαστε γατονια)

Ο Σερβος μεχρι την ωρα που θα σου πηδηξει τη γυναικα θα τον λες και αδελφη και δεν θα εχεις παρει χαμπαρι τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλο ενα videaki. Η εικονα του Τεοντοσιτς στο 0:28 και επειτα, ειναι χαρακτηριστικη για το τι συνεβη οταν τον ειχε βαλει κατω ο Σοφο με τον Φωτση...

 

Ο αλλος ο καφρος στη κερκιδα φωναζει "ξυλο-ξυλο" οπως καναμε στο γυμνασιο lol.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=XDw-HtLTZAA[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλο ενα videaki. Η εικονα του Τεοντοσιτς στο 0:28 και επειτα, ειναι χαρακτηριστικη για το τι συνεβη οταν τον ειχε βαλει κατω ο Σοφο με τον Φωτση...

 

Ο αλλος ο καφρος στη κερκιδα φωναζει "ξυλο-ξυλο" οπως καναμε στο γυμνασιο lol.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=XDw-HtLTZAA[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ασχολήστε με το θέμα..με το αν μοιάζουμε ή όχι...Άψογοι..Εδώ πέσαν κεφάλια και μιλάτε για ότι να ναι!

 

Δε καταλαβαίνω τι σε ενόχλησε απο την μια κουβέντα που είπαμε με τον Kaiser??

 

Παρεπιπτώντος.......ε ότι θα είχατε αστική συγκοινωνία στην Μυτιλήνη που φτάνει μεχρι και τα Πάμφυλα (μια απο αυτές τελος πάντων) όφείλω να ομολογήσω πως δεν το περίμενα....

 

:whistle:

 

Απο εκεί και πέρα......τελικά την έβγαλαν καθαρή όλοι έκανε και μια δήλωση μετάνια ο Κρικιτς και όλα μέλι γάλα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ασχολήστε με το θέμα..με το αν μοιάζουμε ή όχι...Άψογοι..Εδώ πέσαν κεφάλια και μιλάτε για ότι να ναι!

 

Δε καταλαβαίνω τι σε ενόχλησε απο την μια κουβέντα που είπαμε με τον Kaiser??

 

Παρεπιπτώντος.......ε ότι θα είχατε αστική συγκοινωνία στην Μυτιλήνη που φτάνει μεχρι και τα Πάμφυλα (μια απο αυτές τελος πάντων) όφείλω να ομολογήσω πως δεν το περίμενα....

 

:whistle:

 

Απο εκεί και πέρα......τελικά την έβγαλαν καθαρή όλοι έκανε και μια δήλωση μετάνια ο Κρικιτς και όλα μέλι γάλα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρεπιπτώντος.......ε ότι θα είχατε αστική συγκοινωνία στην Μυτιλήνη που φτάνει μεχρι και τα Πάμφυλα (μια απο αυτές τελος πάντων) όφείλω να ομολογήσω πως δεν το περίμενα....

 

:whistle:

 

 

Αυτά είναι νέα κόλπα,των τελευταίων χρόνων:lol::lol: .

 

Όχι μωρέ,αλλά ναι μου φάνηκε ότι ασχολείστε κάπως εκτός από αυτά που έγιναν...και είπα τί λένε τώρα.Ενώ περίμενα περισσότερη κουβέντα για το συμβάν .:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρεπιπτώντος.......ε ότι θα είχατε αστική συγκοινωνία στην Μυτιλήνη που φτάνει μεχρι και τα Πάμφυλα (μια απο αυτές τελος πάντων) όφείλω να ομολογήσω πως δεν το περίμενα....

 

:whistle:

 

 

Αυτά είναι νέα κόλπα,των τελευταίων χρόνων:lol::lol: .

 

Όχι μωρέ,αλλά ναι μου φάνηκε ότι ασχολείστε κάπως εκτός από αυτά που έγιναν...και είπα τί λένε τώρα.Ενώ περίμενα περισσότερη κουβέντα για το συμβάν .:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η FIBA θα ειναι παντελως αισχρη εαν δεν αποβαλλει απο ολο το τουρνουα τον Κριστιτς!!

 

Στο ΝΒΑ ηδη συζητανε για το τι τιμωρια θα βαλουν στον Κριστιτς(παιζει στους Οκλαχομα) λογω βιντεο και για κατι που φαινομενικα δεν τους αφορα, και εδω λενε οτι το βιντεο δεν ειναι αποδεικτικο στοιχειο και αλλες τετοιες τριχες.

Εαν ηταν η ΦΙΦΑ ή η ΟΥΕΦΑ τοτε κανέις απο αυτους που φαινονταν να παιζουν μπουνιες δεν θα επαιζε στο μουντιαλ, και ο Κριστιτς πιθανοτατα θα μας αποχαιρετουσε για κανα χρονο. Το ιδιο και το ΝΒΑ.

 

Αλλά στην FIBA ειναι μλκες με ολη την σημασια της λεξης. Καμια ευαισθησια σε τετοια θεματα και πολυ πισω. Θα εκπλαγω αν δωσουν στον Κριστιτς εστω και 2 αγωνες οφφ.

 

Κατι λιγοτερο απο αποβολη απο ολο το τουρνουα για τον Κριστιτς και 2-3 αγωνες οφφ για Φωτση, Τσαρτσαρη,Τεοντοσιτς, κλπ, θα ειναι μεγιστο πληγμα για την FIBA και το μπασκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...