Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν θυμάμαι καλά και οι Ντανίλοβιτς και σία να μας δείχνουν τα @@ τους σαν καλοί ψευτόμαγκες.

 

Ενώ εσείς, μάγκες με τα όλα σας, με τα ουγκ-ουγκ που πετάγατε στην ώρα του ύμνου? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμάμαι καλά και οι Ντανίλοβιτς και σία να μας δείχνουν τα @@ τους σαν καλοί ψευτόμαγκες.

 

Ενώ εσείς, μάγκες με τα όλα σας, με τα ουγκ-ουγκ που πετάγατε στην ώρα του ύμνου? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ εσείς, μάγκες με τα όλα σας, με τα ουγκ-ουγκ που πετάγατε στην ώρα του ύμνου? :lol:

 

 

 

Σωστός είσαι , βέβαια...η διαφορά είναι αυτό που λένε όλοι...........Επαγγελματίες Παίκτες απο την μια όχλος απο την άλλη.....

 

---------- Προσθήκη στις 11:34 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:33 ----------

 

Ναι ρε παιδί μου, βαρβατίλα και άγιος ο Θεός! :lol::lol::lol:

 

Και πολύ αίμα αθώων .......ας μην τα πολύ γουστάρουμε καλύτερα........και ας μην επαναπαυόμαστε γιατί κανείς δε ξέρει το μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ εσείς, μάγκες με τα όλα σας, με τα ουγκ-ουγκ που πετάγατε στην ώρα του ύμνου? :lol:

 

 

 

Σωστός είσαι , βέβαια...η διαφορά είναι αυτό που λένε όλοι...........Επαγγελματίες Παίκτες απο την μια όχλος απο την άλλη.....

 

---------- Προσθήκη στις 11:34 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:33 ----------

 

Ναι ρε παιδί μου, βαρβατίλα και άγιος ο Θεός! :lol::lol::lol:

 

Και πολύ αίμα αθώων .......ας μην τα πολύ γουστάρουμε καλύτερα........και ας μην επαναπαυόμαστε γιατί κανείς δε ξέρει το μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι μου λεγανε για την ΕλληνοΣερβικη φιλια και εγω γελουσα...τετοιο ξυλο ειχα να δω πολυ καιρο...

 

Παντως αυτα μπορει να συμβουν ...αλλα ο τυπος που σηκωσε καρεκλα ειναι λιγο psycho..

 

Κοίτα είναι καλό να ξεχωρίζουμε κάποια πράγματα τα κράτη δεν έχουν φιλίες αλλά συμφέροντα

 

 

Πριν 100 χρόνια οι Σλάβοι (Σέρβοι-Βούλγαροι) είχαν λυσσάξει να βρούν έξοδο στο Αιγαίο...

 

Τώρα καλό είναι να κατανοήσουν πως έχουν περισσότερα να τους φέρνουν κοντά παρά να τους απομακρύνουν....

 

Αυτό είναι μια άλλη κουβέντα όμως

 

sorry για το off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...