Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν τον σταματανε αντικανονικα καλα κανει και κλαιει ... ποδοσφαιρο παιζουνε οχι rugby

 

εν διαφωνώ αλλά υπάρχουν κι οι κάρτες.

πάντως νομίζω ότι ούτε το ξύλο (που για μένα δεν υφίσταται) έφταιγε ούτε ότι τον μαρκάραν 2-3,δεν το πάει μέχρι τώρα + το ότι νομίζω δεν μπορεί να σηκώσει το βάρος του Νο1 του κόσμου,του ηγέτη,να περιμένει όλος ο πλανήτης να μαγέψει κτλ κτλ όπως έκανε ο τρισμέγιστος Ρονάλντο (ο γνήσιος όχι ο κλαψιάρης) στα 18 και όχι στα 23,flame starter ohhhhhhhhhhh yeaaaahhh :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μετά το goal γιατί δεν άλλαξε σύστημα κατευθείαν???

 

Γιατι μεσα επαιζαν 8 αμυντικογενεις παικτες...

Οτι και να κανεις δεν μπορεις να κανεις τον αμυντικο φορ και απο την ωρα που συμπληρωσαμε και τις 3 αλλαγες ηταν ηδη αργα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά χωρίς να ξέρω και πολλά είναι σαν να μην μπορεί να προσαρμοστεί όταν αλλάζουν οι συνθήκες του παιχνιδιού.

 

Σήμερα μπήκε για άμυνα.Οκ το καταλαβαίνω αλλά μετά τι γίνεται;

 

Καταλαβαίνω και τις αλλαγές αλλά....υπάρχει ένα αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σαμαράς ήταν πολύ καλός αν σκεφτεί κανείς ότι έπαιζε σαν τη καλαμιά στον κάμπο μόνος του.

 

Δεν πιστεύω ότι τραυματίστηκαν ταυτόχρονα τρείς παίχτες μας απλά έκαψαν φλάντζες.

Αυτά μόνο από την Ελλάδα γίνονται.

 

Μού την έσπασε ο πουρουπουπού όταν έίπε ότι δεν πρέπει να γίνονται αυτά όταν ο Καραγκούνης μάλωνε τον Μέσσι επειδή δεν έπαιξε σωστά το φερ πλέι.

Τι διάβολο προστάτης του είναι? Αφού το κωλοπαίδι έκανε ζαβολιά.Μπορεί να είναι ο Μέσσι αλλά ο άλλος είναι ...Κάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μεσα επαιζαν 8 αμυντικογενεις παικτες...

Οτι και να κανεις δεν μπορεις να κανεις τον αμυντικο φορ και απο την ωρα που συμπληρωσαμε και τις 3 αλλαγες ηταν ηδη αργα...

 

Η 3η αλλαγή θα μπορούσε να ναι ο Σαλπιγγίδης μια και τότε χρειαζότανε γκολ για να περάσει,οι ελπίδες ήταν λίγες κι ο γερμανός τις έκανε λιγότερες.

btw είναι αποτυχία να αποκλειστείς απο αυτόν τον όμιλο,τα με ψηλά το κεφάλι είναι απλώς τρίχες,σε πέρασε η Κορέα όχι η Βραζιλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 3η αλλαγή θα μπορούσε να ναι ο Σαλπιγγίδης μια και τότε χρειαζότανε γκολ για να περάσει,οι ελπίδες ήταν λίγες κι ο γερμανός τις έκανε λιγότερες.

btw είναι αποτυχία να αποκλειστείς απο αυτόν τον όμιλο,τα με ψηλά το κεφάλι είναι απλώς τρίχες,σε πέρασε η Κορέα όχι η Βραζιλία

 

η κορεα που πηγε ημιτελικα πριν ενα φεγγαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά χωρίς να ξέρω και πολλά είναι σαν να μην μπορεί να προσαρμοστεί όταν αλλάζουν οι συνθήκες του παιχνιδιού.

 

Σήμερα μπήκε για άμυνα.Οκ το καταλαβαίνω αλλά μετά τι γίνεται;

 

Καταλαβαίνω και τις αλλαγές αλλά....υπάρχει ένα αλλά...

 

Υπαρχει - δεν εχουμε παικτες για να παιξουμε αλλιως. Ειδαμε τον ελληνα Μεσι τι εκανε και υποτιθεται ειναι ο πιο ποιοτικος παικτης μας. τους φωναζε να ανεβουν μετα το 1-0, τι να κανει, να μπει μεσα; ο παπασταθοπουλος που ειχε αντοχες ανεβηκε 2-3 φορες με τη μπαλα, οι υπολοιποι δεν μπορουσαν καν να πρεσαρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν ζητήσει να φύγει ο Όθων για μένα δεν είναι σοβαρός. Και να ζητάμε να μείνει πάλι δεν είναι σοβαρά πράγματα.

 

Ας αποκτήσει λίγη αυτογνωσία και ευθύνη για τα λάθη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κορεα που πηγε ημιτελικα πριν ενα φεγγαρι

 

Η κορεα η οποια σπρωχτηκε οσο καμια αλλη ομαδα στο συγκεκριμενο τουρνουα...

Κανονικα ουτε τους 16 δεν επρεπε να περασει...

Στον ομιλο της δεν θυμαμαι τι εγινε αλλα λογικα θα σπρωχτηκε και εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κορεα που πηγε ημιτελικα πριν ενα φεγγαρι

 

Την πρωταθλήτρια Ευρώπης πριν ένα φεγγάρι.

 

Στη χώρα της με τα λαρύγγια ακόμα πρησμένα αυτών που έσφαξε της με τη διαιτησία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...