Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φιλε δεν ειμαι τιποτα αντι...

και εγω θαυμαζω τον μεσι οταν παιζει μπαλα αλλα οταν παιζει η εθνικη,μου την δινει να περνουν το μερος με την αντιπαλη ομαδα οσο χαλια και αν ειμαστε αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της εθνικής ομάδας, παίκτες και προπονητές!

 

η ομάδα σε γενικές γραμμές στάθηκε αξιοπρεπώς στην διοργάνωση. σίγουρα εκ των υστέρων υπάρχει μια πικρία στο ότι θα μπορούσαμε κάτι παραπάνω!

 

Μάλλον αυτό είναι και το τελευταίο παιχνίδι του ρεχαγκελ στο παγκο.

 

ΥΓ Απαράδεκτη η αγωνιστικη συμπεριφορά του νίνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει σου τη δινει, το σεβομαι, αλλα ειναι κριμα να επιθυμεις κατι τετοιο (προσωπικη αποψη). σαφως και εισαι Ελληνας πανω απο ολα, ομως πιστευω εισαι φιλαθλος και οχι οπαδος. ο φιλαθλος θελει το καλο του αθληματος και, οπως και να το κανουμε, ο μεσσι προσφερει. ο οπαδος θελει αλλα πραγματα..

 

αυτα απο μενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε δεν ειμαι τιποτα αντι...

και εγω θαυμαζω τον μεσι οταν παιζει μπαλα αλλα οταν παιζει η εθνικη,μου την δινει να περνουν το μερος με την αντιπαλη ομαδα οσο χαλια και αν ειμαστε αυτα...

image6567946.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Ρεχάγκελ. Έκανε ότι μπορούσε με το υπάρχων μέτριο υλικό όλα αυτά τα χρόνια. Σήμερα όμως δεν έχει πια κάτι άλλο να προσφέρει... αλλά είναι και σε μεγάλη ηλικία.

 

Είδαμε και το μέλλον του Ελληνικού ποδοσφαίρου, τον Ελληνα Μέσι να αλωνίζει τα γήπεδα της Αφρικής.

Σαν να μας έλεγε ο Ρεχάγκελ... δεν φταίω εγώ κοιτάξτε το μέλλον σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς βάζε φωνήεντα.

 

Δεύτερον, απο την στιγμή που τρώς ξύλο 90 λεπτά απο 3 μαντράχαλους στο τέλος εκνευρίζεσαι και δεν παίζεις και τίποτα.

 

Άμα ζορίζεται να πούμε να μην τον μαρκάρουν τότε.

Ξύλο δεν έφαγε,την κλάψα την άρχισε απο το 10'

 

Ρεχάγκελ ξεκουμπίσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι πιστεύω οτι Σάλπι χρειαζόταν μπροστά αντί του Σαμαρά...Παίξανε με ψυχή, μπράβο και στο Βύντρα που απορώ που βρίσκει το κουράγιο ο κερατάς με τόσα που ακούει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακίες λέτε για τον Messi ρε παιδιά; Εγώ εξαιτίας κάτι τέτοιων παιχταράδων βλέπω μπάλα... Για τον Καραγκούνη νομίζετε άνοιξα την τηλεόραση σήμερα να δω τι ωραίο θέατρο παίζει;

Αν φύγει ο Ρεχάγκελ πάντως από την εθνική αυτή μάλλον ήταν και η τελευταία σημμετοχή σε μουντιάλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το ξυλο που εφαγε- τρια φαουλ του εγιναν.

 

Παντως σημερα φανηκε για ποιο λογο ο Ρεχαγκελ δεν εβαζε στα προηγουμενα παιχνιδια αυτους που ολοι οι προπονηταραδες του καναπε θελανε.

 

Φανηκε σε κανενα καλυτερος ο Σπυροπουλος απο τον Τοροσιδη σαν αριστερο μπακ; Η' μηπως επρεπε να παιζει ο Νινης στη θεση του Καραγκουνη; Και φαγαμε γκολ απο κορνερ παρ´ οτι επαιζε ο Κυριακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φύγει ο Ρεχάγκελ πάντως από την εθνική αυτή μάλλον ήταν και η τελευταία σημμετοχή σε μουντιάλ...

Μην ανησυχείς.Θα φέρουμε τον Αλκέτα Παναγούλια.;)

 

Πάντως η κακοποίηση του αθλήματος πρέπει να σταματήσει κάποτε από εμάς.

Αν δεν αξίζει να πάμε μουντιάλ να μην πάμε.Με τα γιουρούσια καλιμέντο δεν γίνεται.

Οι άλλοι παίζουν μπάλα κι εμείς κλέφτες κι αστυνόμους!:cry:

 

Αναρωτιέμαι γιατί δεν βάλανε αυτά τα παλικάρια που το παίζανε Σπαρτιάτες στη εξέδρα να έχουμε να λέμε ότι πέσαμε ηρωϊκά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...