Προς το περιεχόμενο

Θα μας τρελανει το GNOME???


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε σεις,εβαλα το μεσημερι Linux με Gnome και μου ειχε βγαλει μια μπαρα οπου ειχε applications,modzilla και γενικα ενα καρο πραγματα πως ειναι η μπαρα των Windows που σουχει programms,control panel,documents και ολα τα συναφη

 

Χωρις να πειραξω κατι,η τουλαχιστον κατι που να εκανα συνειδητα,την επομενη φορα που μπηκα εχω μονο το κωλοdesktop με το computer,documents,trash και αυτα...δηλαδη τιποτα.

 

Τι στο καλο!Που πηγε η μπαριτσα μου???Τωρα θα πρεπει να ψαχνω μεσα σε ποιον φακελο ειναι τι?Χαμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είπε και ο ίδιος ο linus.....

"...oi άνθρωποι του gnome μάλλον θεωρουν τους χρήστες των του linux ηλίθιους..."

 

βρε ορ1ονα.....σύμφωνοι η ομορφια είναι πάνγτα κάτι το υποκειμενικό.....αλλά πως να το κάνουμε ένα ελάχιστο όριο αντικειμενικοτητας υπάρχει πάντα...

Πολύ πιο όμορφο απο το kde????? εεεε δεν ειμαστε καλα......

πολύ πιο απλό??? ναι

πολύ πιο KISS ???? σίγουρα ναι

πολύ πιο δύσκολο για newbee??? βεβαιως και ναι

πολύ πιο όμορφο??? ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στο καλο!Που πηγε η μπαριτσα μου???Τωρα θα πρεπει να ψαχνω μεσα σε ποιον φακελο ειναι τι?Χαμος?
Με δεξί κλικ, φτιαχνεις καινούργια μπάρα, όπου θες, με ότι θέλεις επάνω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω Suse10,τωρα τι ωερσιον Gnome δεν ξερω.Oχι,κανενανα update ,μολις τα εβαλα τα Linux

 

Τι τα θελω τα κωλογραφικα??Αφου στην δουλεια δουλευουμε σε command line περιβαλλον,τα κωλογραφικα πιο πολυ με μπερδευουν.Αφου και τωρα που εβαλα στο σπιτι,για να κανω su απο command το κανω

 

 

Mπορω να αλλαξω οπως ειμαι σε KDE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...