Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Guys επειδή δε ξέρω αν θα τρεχει στο PC μου το παιχνιδάκι (στα 1280 λόγω της TFT ), εχουμε πληροφορίες για κανα demo να τσεκάρω πρώτα? :confused: (δεν βρηκα κατι σχετικο στο site) ...

 

 

Εμενα το game μου φαίνεται αντιγραφή του wow.

 

Εμένα αυτό μάλλον καλό μου ακούγεται. Είναι αντιγραφή του πιο πετυχημένου MMO και έχει background την πιο γνωστή (και καλύτερη) σύγχρονη μυθολογια, αυτή του Tolkien δηλαδή :wink:

 

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι καλύτερο, εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βρε μανία να παίξεις σε 1280. Μπορείς να πας και πιο κάτω. :P

 

Και αν είναι αντιγραφή του WoW;

Τόσα FPS αντιγράφουν πράγματα μεταξύ τους και μην ξεχνάμε ότι το bullet-time πάει παντού. ;)

 

Και ένα preview (δεν έχουν παίξει αρκετά για να γράψουν review ακόμα :P) από το IGN.

http://pc.ign.com/articles/785/785179p1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αφορά το PvP σου δίνει μόνο τι δυνατότητα του monster play! Μετα το lvl 10 νομίζω σε αφήνει να φτιάξεις ενα monster character!Για μένα αυτό το γεγονός και μόνο το κανει να υστερεί μπροστά στο WoW!

 

Το WoW όταν πρωτοξεκίνησε, δεν είχε καθόλου PvP (εννοώ BG's, αρένες κλπ., μόνο player vs player, κοινώς duels), οπότε μην βιάζεστε να το συγκρίνετε όσων αφορά αυτό το κομμάτι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Βρε μανία να παίξεις σε 1280. Μπορείς να πας και πιο κάτω. :P

 

Και αν είναι αντιγραφή του WoW;

Τόσα FPS αντιγράφουν πράγματα μεταξύ τους και μην ξεχνάμε ότι το bullet-time πάει παντού. ;)

 

Και ένα preview (δεν έχουν παίξει αρκετά για να γράψουν review ακόμα :P) από το IGN.

http://pc.ign.com/articles/785/785179p1.html

 

e oso na nai me tis TFT to kalytero einai na xrhsimopoioume native analyseis wste na mhn xalaei h geometria ths eikonas :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω εγκαταστήσει σε pentium 4 2,8 με agp 128MB καρτούλα! σε CRT βεβαια 1280Χ1024! Πιστεύω να σε καλυψα! Γιατί κολλάς στο TFT ή CRT?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εξαρτάται και το μέγεθος της οθόνης, εγώ γενικά δεν παρατηρώ ποτέ πρόβλημα σε γεωμετρίες και τέτοια, τόσο μαθημένος είμαι από τα παλιά παιχνίδια που αντέχω και πιο μικρές αναλύσεις;

Έχετε κακομάθει νομίζω να θέλετε 0 pixels και 60 fps. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πάλι στην παλιά μου οθόνη είχα ένα καμένο pixel που είχε μείνει σε πράσινο ανοιχτό χρώμα. Μου φαινόταν πολύ περίεργο στην αρχή. Ειδικά αν έπαιζα Splinter Cell.

 

Anyways, back on topic:

 

Άτομα από την Συντροφιά του Δαχτυλιδιού βρίσκεις στο παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e oso na nai me tis TFT to kalytero einai na xrhsimopoioume native analyseis wste na mhn xalaei h geometria ths eikonas :)

 

Αν επιλέξεις μια αναλυση τυπου 1360x768 σε οθόνη 4:3 δε σου χαλαει τη γεωμετρία το παιχνίδι αρκει να εχεις ρυθμίσει σωστα τη κάρτα σου! απλα εχεις μαύρα κενά πάνω κάτω(αλλα ποιος ο λογος??????) :? :confused: :-? :roll: :shock: ;) :razz:

 

nomizw nai...ton Mithrandir pantws ton synantas sigoura..

 

Ολοκληρώνοντας τα Epic quests (λέει το παιχνιδι τωρα) τους συναντας όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

pantws to game xronika einai prin fygei h Fellowship apo to Rivendell...

an kai to olo skeptiko tou me to "Shadows of Angmar" den stekei giati to vasileio tou Witch-King eixe hdh katastrafei polla xronia prin :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantws to game xronika einai prin fygei h Fellowship apo to Rivendell...

an kai to olo skeptiko tou me to "Shadows of Angmar" den stekei giati to vasileio tou Witch-King eixe hdh katastrafei polla xronia prin :)

 

Γιαυτό λέει shadows....:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...