Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

nikiforos ayto pou les den ginete an ennoeis na exeis 2 account me ena game. Mporeis fysika na to kaneis egatastash se osa mhxanhmata theleis to paixnidi alla meta thes diaforetika cd-key gia na kaneis registration kai na paizoun 2 atoma gia paradeigma taytoxrona!

 

To posa slots tora tha se gelaso...pantws proxthes pou to dokimasame me ena filo, ftiaksame peripou 6 xarakthres. den dokimasame na ftiaksoume allon...alla pisteyo me 6 na eisai cool...posous thes pia? :)))

 

Ayta, elpizo na se kalypsa!

 

P.S To paixnidi einai koryfh! Aksizei para poly gia mena kai opoios exei ena high end systhma tha to apolafsei akoma perissotero!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pvp υπαρχει στο game μονο αν σε προκαλεσει καποιος και το αποδεχτεις.εμενα μου εγινε οταν ειμουνα lvl0 καλο μου φανηκε σαν εμπειρια αλλα εφαγα χωμα αμεσως.τωρα δεν ξερω αν αργοτερα υπαρχουν τιποτα αρενες στο game και γενικα πως ειναι η κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με τα slots. Στο WoW νομίζω μπορείς να φτιάξεις γύρω στους 20 χαρακτήρες στο ίδιο account.

 

Το lvl cap πόσο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με τα slots. Στο WoW νομίζω μπορείς να φτιάξεις γύρω στους 20 χαρακτήρες στο ίδιο account.

 

WoW?

This...is...LOTROOOOOO!!! :mrgreen:

 

Οπότε μπορεί να είναι διαφορετικό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
WoW?

This...is...LOTROOOOOO!!! :mrgreen:

 

Οπότε μπορεί να είναι διαφορετικό. :P

 

....

 

to swsto einai: " WoW? This is ARDAAA!"

 

twra an den 3erete ti einai h Arda den ftaiw egw :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αφορά το PvP σου δίνει μόνο τι δυνατότητα του monster play! Μετα το lvl 10 νομίζω σε αφήνει να φτιάξεις ενα monster character!Για μένα αυτό το γεγονός και μόνο το κανει να υστερεί μπροστά στο WoW!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera paidia . agorasa kai ego to game simera , ekana egatastasi kai katebasa to patch kai afou mou ebgale na peraso username kai password prospathei na kanei sundesi kai meta apo ligo mou petaei kapoia errors . mipos gserei kaneis kati pou mporei na boithisei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εμενα το game μου φαίνεται αντιγραφή του wow. ειδικα τα κουμπιά με τα skills, live,mana κτλ

 

as peta3w kai thn kakia-hli8iothta...

"o Tolkien antegrapse thn Blizzard..." :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...