Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 με 5 ώρες θέλει το download μαζί με τα patches. Κάντε accounts κατεβάστε clients κ μπείτε Laurelin να τα σπάσουμε όλοι μαζί!!!!!

 

Αρχηγέ είσαι μέσα να κάνουμε βανδαλίσουμε,να πειράξουμε καμιά αράχνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως Public αλλά μην έχεις κ πολλές ελπίδες.. Ο λόγος είναι ότι τα DVDs είναι απο την Codemasters τα οποία είναι πλέον άχρηστα γιατι οι κωδικοί δεν περνάνε πλέον. Good luck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια δοκιμή στα Seven! Έχω την εντύπωση πως υπάρχουν ακόμη κομμάτια και αξίζουν για συλλογή σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δε μπορώ να κάνω signup.Βάζω τα στοιχεία μου αλλά μετά με ξαναγυρνάει στην ίδια σελίδα.Δε μου βγάζει ούτε κάποιο μύνημα λάθους , ούτε μου στέλνει κάποιο email.

Οταν τρέχω τον client , κάνει check 3 πραγματάκια και μετά σταματάει εκεί.

Καμιά ιδέα παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε skiabox πρόσφατα 2 φίλοι μου που άρχισαν το lotro είχαν το ίδιο πρόβλημα.Βάζανε τα στοιχεία στο signup και τους ξαναγυρνούσε στην ίδια σελίδα χωρίς να γίνεται τίποτα.Μετά από μια μικρή αναζήτηση βρήκα ότι είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα και δίνανε ένα link μέσα απ' το οποίο κάνανε signup κανονικά και προχωρούσε η διαδικασία. Πλέον, και οι 2 παίζουν κανονικά! Δοκίμασε το αν θέλεις! Ορίστε το link:

 

https://signup.lotro.com/lotro.php?lang=en-US&ftui=LOTRONOV2011&abrs=636_1336772857

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...