Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
The Rise of Isengard New expansion fall 2011!!!!!!

Αυτά είναι! 70 lvl cap και νέα περιοχή PvP οι πρώτες πληροφορίες!

http://forums.lotro.com/showthread.php?368217-THE-LORD-OF-THE-RINGS-ONLINE%E2%84%A2-RISE-OF-ISENGARD%E2%84%A2-Announced!&p=5085294#post5085294

 

Επειδή αρχίζω τώρα πάλι με νέο χαρακτήρα,πότε μπορώ να μπω στους mellows ;

 

---------- Προσθήκη στις 18:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:40 ----------

 

Για κάποιο λόγο,δεν νοιώθει μια ο turbinelauncher ....Κάνει άπειρες ώρες να ανοίξει,και μετά πετάει σφάλμα...Μου βγάζει ένα δαχτυλίδι που γυρνάει συνέχεια..Χωρίς να μπορώ να κάνω log in ή οτιδήποτε άλλο!

 

Και αν πατήσω να πάω account μου πετάει ότι έχει λάθος url .

 

 

tllotr.jpg

 

 

Να σημειώσω ότι το παιχνίδι δεν το βλέπω ούτε στο tray ούτε σαν παράθυρο από κάτω..Από τα processes μόνο φαίνεται το turbinelauncher ! Που δεν δείχνει καν να φορτώνει,αφού μένει σχεδόν τέρμα κάτω με 1500k περίπου...Και άμα το θυμηθεί και νοιώσε,βγάζει εκέι στο κουτάκι που πάμε για log in ,ένα next attempt ...και μετράει..και τίποτα..νεκρό.Έβγαλε και σφάλμα xml .

 

Τί έπαθε;

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα unistall το παιχνίδι και το ξαναέβαλα.

 

Mellows kinship ,Laurelin server στείλε ένα tell σε Bakakili. Αν δεν είμαι online εγώ αν πατήσετε την εντολή /who Mellows, θα βγάλει τα online members. Μιλήστε σε κάποιον κ θα σας δώσει πληροφορίες.

 

Χμμ,πότε είστε μέσα;Γιατί από χτες ψάχνω να βρω κάποιον,αλλά τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π-Σ-Κ είχαμε Πανελλήνια συνάντηση Mellows και δεν είχε πολύ κόσμο online!;) Από σήμερα όλοι μέσα!

 

Σας έστειλα μερικά friend reqs κάποιους από την ομάδα σας.Απόψε θα μπείτε τί ώρα;Κάπου μετά τις 9 που σχολάω θα μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο Vol. I, Book 2, Chapter 10: Breeders of the Dead εχω κολλησει, οι gaunt men στα lone lands ειναι πολυ ισχυροι. Μετα τις 9 θα μπω με lvl 28 dwarf mintrel Gelator. Χρειαζομαι ομαδα για αυτο το quest.

Επεξ/σία από alan2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Απο χτες το απογευμα παλευω με το παιχνιδι.

Εκανα λογαριασμο, κατεβασα το παιχνιδι και πηγα να μπω. Μου βγαζε συνεχεια Attempting to Connect to Login Server (1 out of 20), μεχρι που πηγαινε 20 out of 20 και μετα error.

Λεω θα εχει queue και η ολη φαση free to play θα ναι μουφα, εδω που φτασαμε λεω ας το δοκιμασω. Πληρωνω τα 12 ευρω για VIP member πανω στην οργη μου.

Παω να ξαναμπω, τιποτα.

Ξεψαχνιζω ολα τα φορουμ, βρισκω καμια 10αρια τοπικ για το ιδιο προβλημα. Δοκιμασα ολες τις λυσεις (firewalls να κλεισω, manually να προσθεσω τον client στα allowed progs και αλλα διαφορα) καμια διαφορα, το ιδιο προβλημα συνεχεια. Uninstall το game, ξανακατεβασα τα παντα απο την αρχη. Τιποτα ομως.

Τσαμπα τα 12 ευρω και τα 2 απογευματα.

Σαρουμαν αν σε πετυχω στον δρομο, χωρις τα ορκς, την εχεις γα..σει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα θεσω απλα την ερωτηση μου, βαρεθηκα το wow και θα ηθελα να δοκιμασω lotro.

Καποιες ερωτησεις:

1) Απο κοσμο τη κανουμε?

2) Σε κραταει το game η το βαριεσαι ευκολα?

3) Καποιος να μου ποσταρει τις διαφορες του VIP με το free account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θεσω απλα την ερωτηση μου, βαρεθηκα το wow και θα ηθελα να δοκιμασω lotro.

Καποιες ερωτησεις:

1) Απο κοσμο τη κανουμε?

2) Σε κραταει το game η το βαριεσαι ευκολα?

3) Καποιος να μου ποσταρει τις διαφορες του VIP με το free account?

 

1) Πολύς κόσμος και τουλαχιστον στο δικο μας server (Laurelin) και στο κιν μας (Mellows) έχουμε συνεχή εισρροή νέων παικτών από Ελλάδα.

2)Το παιχνίδι είναι όμορφο, σωστά δομημένο, με καλή ροή, ενδιαφέρουσες classes, τρομερή ιστορία (αναμενόμενο), με πολύ ωραία quests, solo/fellowship, και φυσικά τα epic books, που σε βάζουν από την αρχή στην κεντρική ιστορία με γνωστούς χαρακτήρες (Aragorn, Gandalf, Elrond, Legolas κτλ..)Αν δε σε κρατήσουν όλα αυτά, θα σε κρατήσει η πολύ καλή παρέα μας! :-D

3)Οι διαφορές βρίσκονται στο link poυ παραθέτω. Η μόνη διαφορά πλέον είναι οτι μπορείς να επισκεφτείς τις περιοχές των expansions (Moria, Mirkwood)http://www.lotro.com/betasignup/vipchart.html

 

Ελπίζω να σε δούμε in-game!

Φιλικά,

Bakakili Officer των Mellows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, υπαρχει expansion του siege of mirkwood οπως το expansion του mines of moria ή μονο το quest pack??? Και αν υπαρχει, προσφερει τιποτα παραπανω απο το quest pack?? Σας ρωταω λογω της προσφορας που θα τρεχει μονο για αυριο: :shifty:

 

http://community.codemasters.com/forum/lotro-europe-store-sales-promotions-1384/453848-player-s-choice-sale.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, υπαρχει expansion του siege of mirkwood οπως το expansion του mines of moria ή μονο το quest pack??? Και αν υπαρχει, προσφερει τιποτα παραπανω απο το quest pack?? Σας ρωταω λογω της προσφορας που θα τρεχει μονο για αυριο: :shifty:

 

http://community.codemasters.com/forum/lotro-europe-store-sales-promotions-1384/453848-player-s-choice-sale.html

 

Το Mirkwood ήταν digital expansion και πλέον έχει γίνει quest pack όπως και τα υπόλοιπα στο παιχνίδι. Η προσφορα για αύριο είναι τρομερή. Υπολογίζω οτι θα κοστίζει γυρω στα 250 points. Οπότε επωφεληθείτε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...