Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mellows kinship ,Laurelin server στείλε ένα tell σε Bakakili. Αν δεν είμαι online εγώ αν πατήσετε την εντολή /who Mellows, θα βγάλει τα online members. Μιλήστε σε κάποιον κ θα σας δώσει πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατέβασα, έκανα remember pass , έφτιαξα και νέο

αλλά όταν στο loader βάζω πάντα λέει wrong pass

unistall & QQ

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.Τελικά αναγκάστηκα και έκανα καινούργιο λογαριασμό εδώ και ξανακατέβασα τον client από αυτό το site και δούλεψε.

Νομίζω ότι τελικά πρέπει να κατεβάσεις τον ευρωπαϊκό client για να μπορέσεις να κάνεις log in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Laurelin πήρα με turbine points (τα οποία κερδισα με deeds)τα quests gia North Downs , ονομα χαρακτήρα Gelator.

Επεξ/σία από alan2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά, τώρα έχουν κάνει τα quests με λέφτά; πάνε οι παλιές καλές εποχές.... (το έπαιζα παλιά όταν ήταν κανονικά με συνδρομή)

 

Quests με λεφτά = λεφτά , συνδρομή = λεφτά. Απλά πλέον αν θες πληρώνεις, και αν πληρώνεις πληρώνεις αυτο που παίζεις. Με τη συνδρομή πλήρωνες και καποια πράγματα που μερικοί δεν είδαν ποτέ γιατι απλά σταμάτησαν. Είμαι σιγουρος οτι πολλοί παλιοί παίκτες που τώρα βρίζουν το free to play, σταμάτησαν γιατι δεν ήθελαν να πληρώνουν τη συνδρομή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελει κανεις να παιξει σε ευρωπαικο server πρεπει να κατεβασει το ευρωπαικο client το ιδιο ισχυει για το αμερικανικο.

 

οπως ειπα πριν το f2p απλα ειναι κατι σαν extended trial και αν θες να παιξεις το game σε ολο του το μεγαλειο πρεπει να πληωνεις συνδρομη(αυτο ελειπε εγω που ειμαι lifetime member τωρα το game να γινει τζαμπε :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOTRO Link

 

Συγκεκριμενα τι διαφερει σε καθε ειδος membership. Απ'οτι βλεπω (και μη εχοντας παιξει το συγκεκριμενο... ακομα), ειναι περιπου στο μοντελο Dungeons and Dragons Online. Υπαρχει δηλαδη καποιο in-game resource (deeds?) που μαζευεις ολοκληρωνοντας quests, το οποιο μεταφραζεται σε Turbine Points, τα οποια με τη σειρα τους χρησιμοποιουνται για να "ξεκλειδωθουν" νεα adventure packs/premium content.

 

Επισης, παρομοια με το DDO, οι συνδρομητες (pay-to-play) λαμβανουν Turbine Points καθε μηνα αυτοματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Rise of Isengard New expansion fall 2011!!!!!!

Αυτά είναι! 70 lvl cap και νέα περιοχή PvP οι πρώτες πληροφορίες!

http://forums.lotro.com/showthread.php?368217-THE-LORD-OF-THE-RINGS-ONLINE%E2%84%A2-RISE-OF-ISENGARD%E2%84%A2-Announced!&p=5085294#post5085294

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...